Šokėjas Tomas Legenzovas „Lietuvos balso“ „nokautuose“: „Duokit man padainuoti, o ne pašokti“

Šokėjas Tomas Legenzovas „Lietuvos balso“ „nokautuose“: „Duokit man padainuoti, o ne pašokti“

 

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eteryje pasirodys antroji „Lietuvos balso“ „nokautų“ etapo laida, kurioje mokytojų į trejetus suskirstyti dalyviai savo balsais ir pasirodymais varžysis dėl galimybės kartu su savo mokytoju keliauti į kitą etapą. Iš kiekvieno mokytojų trejeto, tokią galimybę turės tik vienas, tad projekto scenoje duš ne vieno dalyvio svajonė.

 

Išlikimo kovą šį sekmadienį patirs ir Ingos Jankauskaitės komandos dalyvis žinomas šokėjas ir renginių vedėjas Tomas Legenzovas. Nokautų kovai gavęs mokytojos išrinktą dainą, dalyvis labai nesidžiaugs, todėl pasiryš į savo pasirodymą įnešti daug daugiau –  tai, už ką yra žinomas ir giriamas labiausiai. Scenoje vaikinas choreogafijos pagalba sukurs tokį šou, kuris arenoje susirinkusius žiūrovus privers ploti atsistojus.

 

„Šokant scenoje, vedant renginius dažniausiai nejaučiu jokios baimės, tik malonų jaudulį. Jaudinausi dėl dainos neefektingumo man ją atliekant, nors daina gera, sunkiai radau raktą į ją, nežinojau, ką daryti, nes dainos keisti juk negalima, taigi nusprendžiau išgelbėti pasirodymą judesiu… Bet šokti ir dainuoti vienu metu yra dar sudėtingiau. Pats būčiau pasirinkęs lyriškesnę, gilesnę dainą“,- apie būsimą pasirodymą sako Tomas Legenzovas.

 

„Tomo stipriausia dalis yra judesys. Lyginant su kitais dalyviais – visi kiti yra medžiai“,- po dalyvio pasirodymo drąsiai kalbės Donatas Montvydas. Kad sukurtas šou buvo iš tiesų geras pritars ir kiti projekto mokytojai. Tačiau Tomo šokio judesiai bus giriami labiau, nei vokalinis atlikimas.

 

„Duokit man padainuoti, o ne pašokti“,- scenoje mokytojams sakys Tomas Legenzovas, žinodamas, kad jo vokaliniai gebėjimai daug geresni, nei turėjo galimybę parodyti jam parinktoje dainoje.

 

Kaip į šį vaikino pareiškimą sureaguos jo mokytoja Inga Jankauskaitė ir ar bus suteiktas dalyviui šansas savo balso galimybes įrodyti kitame projekto etape, žiūrovai išvys jau šį sekmadienį. Tačiau pasirodymui dar nepasiekus eterio, Tomas kalba užtikrintai – nesvarbu, kaip pasibaigtų sekmadienio kova, sustoti siekti savo muzikinės svajonės jis net nežada.

 

„Labai džiaugiuosi šiuo savo gyvenimo etapu, aš ne tik vedu renginius, bet juose ir šoku ir dainuoju. Nuolatos kuriu savo renginių vedimo programą, padedu kitiems organizuoti įvairius projektus, todėl dabar esu dar labiau įkvėptas kurti ir naują muzikinę programą. Mano svajonė – pagaliau dainuoti ne tik „cover‘ius“, bet ir autorines savo dainas“,- didžiausiu siekiu muzikos pasaulyje pasidalina Tomas Legenzovas.

 

Ar žinomam šokėjui ir renginių vedėjui pavyks savo svajonės toliau siekti „Lietuvos balso“ scenoje ar savo kelią į didžiąją muzikos sceną teks toliau tiestis pačiam – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.