Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė kausis dėl galimybės dirbti televizijoje

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė kausis dėl galimybės dirbti televizijoje

 

„Lietuvos balso“ reporterių kovos įsibėgėjo – prie norinčių naujajame šeštajame sezone užimti buvusios reporterės Agnės Juškėnaitės vietą prisijungia ir socialinių tinklų žvaigždė, modelis Monika Šalčiūtė. Jau kovo 23 dieną, Kėdainiuose įvyksiančiame Monikos Marijos turo koncerte, ji dėl galimybės patekti į reporterio kovų finalą susikaus su aktore, atlikėja bei buvusia „Lietuvos balso“ projekto dalyve Kristina Radžiukynaite.

 

„Esu žmogus „orkestas”. Šiuo metu mokausi, užsiimu šokiais ir modeliavimu, tad tenka ir pakeliauti. Laisvu laiku sportuoju ir propaguoju sveiką gyvenimo būdą. Taip pat užsiimu socialinių tinklų vykdoma veikla, dalinuosi darbais, laisvalaikiu ir  naujais įspūdžiais.  Laukiu naujų pasiūlymų ir  galimybių televizijos platybėse. Tad dar vienam projektui vietos tikrai atsiras“,- apie dabartines veiklas pasakoja Monika Šalčiūtė.

 

Tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose turinti mergina patikina, jog televizijos kamerų jau spėjusi pasiilgti, tad naujas iššūkis dirbti televizijoje – kaip tik tai, ko šiuo metu trūksta.

 

„Panašios patirties esu turėjusi, bet jos man vis dar trūksta, kad jausčiausi užtikrinta. Noriu pažiūrėti, kaip man pavyks susitvarkyti tiesioginio eteriu metu, kada esu ne aš projekto dalyvė, o kada aš kalbinu būsimus projekto dalyvius. Noriu susipažinti su „virtuve”, susipažinti su naujais įdomiais žmonėm. Spėti pažinti paprastus žmones, iki jų šlovės dienų. Mane visada žavėjo projekto unikalumas, žmogaus  talentas  vertinamas išgirdus jo balsą, nedaromos išankstinės nuostatos pagal žmogaus išvaizdą, drabužių stilių ir kita. Prisipažinsiu, projektą sekti pradėjau užsienio kanaluose, tačiau projektas Lietuvoje akį pritraukė po Monikos Marijos pasirodymo“,- sako Monika Šalčiūtė.

 

Paklausta, kodėl šią poziciją užimti turėtų būtent Monika, mergina patikina, jog savęs liaupsinti nėra linkusi, juk ar žmogus turi talentą dirbti tokį darbą ar ne, pamatyti gali prodiuseriai, o pati Monika Šalčiūtė nėra iš tų, kurie dėl norimos pozicijos būtų pasiruošę perkasti gerklę.

 

„Aš už sveiką konkurenciją ir man svarbiausia, kad šią poziciją užimtų jos vertas žmogus. Ar aš norėčiau? Tvirtai galiu atsakyti, kad taip. Ar esu verta? Dėl to ir dalyvauju atrankoje, kad  išsiaiškinti. Balso reporteris be abejonės turi būti komunikabilus ir tvirtas, tačiau savo charizma neužgniaužti aplinkos ir dalyvių. Gebantis pritraukti ir užimti publiką, mokėti ją valdyti. Žinoti, kaip išsisukti iš įvairiapusiškų situacijų, gal net ne visada malonių. Visokeriopai unikalus“,- užtikrinta Monika.

 

M. Šalčiūtė sako, jog didžiausia baimė ateinančiose reporterių kovose – su pašnekovu nerasti bendros kalbos.

 

„Bet kokiu atveju stengčiausi suktis iš padėties ir nepasimesti. Manau pradžioje tikrai nebūtų paprasta palaikyti tempą ir prilygti ankstesniems reporteriams. Grimas, visada gera nuotaika, nepaisant visko,  neieškoti žodžio kišenėje, pasitempimas –  spektrai kuriais reikės vadovautis. Esu gan spontaniškas žmogus, tad net susidūrusi su neplanuotomis situacijomis, bandyčiau jas įveikti“,- pozityviai sako Monika.

Kaip Monikai Šalčiūtei seksis pirmojoje reporterių dvikovoje prieš Kristiną Radžiukynaitę, pamatyti bus galima jau šį penktadienį, kovo 23 dieną, „Lietuvos balso“ „Facebook“ paskyroje. Teisioginių transliacijų metu iš Monikos Marijos turo koncerto su Vilniaus Bigbendu, Elitaz muzikos grupe, Kristina Radžiukynaitė ir Monika Šalčiūtė kausis dėl kelialapio į reporterio atrankų finalą, kuris įvyks balandžio 2 dieną „Lietuvos balsas – Monika Marija” šventiniame koncerte tiesiogiai iš Švyturio arenos ir per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.