Skelbiami pirmieji veidai, dirbsiantys naujajame „Lietuvos balso” sezone

Skelbiami pirmieji veidai, dirbsiantys naujajame „Lietuvos balso” sezone

„Netrukus tapsime neeiliniais muzikos ir balso, nuomonių ir pojūčių, nusivylimo ir džiaugsmo, laisvės ir baimės, ašarų ir šypsenų oazės liudininkais. Tapsime sirgaliais, gerbėjais, ištikimai laukiančiais ir palaikančiais talentingus įvairaus amžiaus atlikėjus“, – apie naująjį „Lietuvos Balso“ sezoną atsiliepia Rosita Čivilytė.

 

Profesionaliausias muzikinis projektas išlaiko kokybės tradicijas, būtent Rosita Čivilytė jau penktąjį kartą taps šio projekto vokalo trenerė. Tuo tarpu, projekto užkulisius atskleis  ir visas dalyvių emocijas fiksuos šio projekto trečiame sezone išgarsėjusi ir interneto guru tapusi vlogerė ir renginių vedėja Agnė Juškėnaitė.

 

Didžiulę muzikinę patirtį sukaupusi ir puikiai projekto virtuvę pažįstanti Rosita žino, ko reikia, kad aklosiose perklausose dalyvis sulauktų lemtingo mokytojų kėdžių atsisukimo.

 

„Su maloniu virpuliu visi laukiame aklųjų perklausų, kuomet spengianti tyla palydi nedrąsiai žingsniuojančius dalyvius į scenos vidurį, o kėdėse nusisukę mokytojai įjautrinę savo klausos aparatus, širdimi bando nuspėti, pajusti balse skambančius virpesius ir adrenalino pliūpsnius. Sujaudins ar nuvils? Įkvėps ar nustebins? Tai nėra paprasta, kai esi vizualiai nematomas. Atsisukimą lemia ne tik balso tembras, tipas, rūšis, aukštis, muzikalumas ir intonacija, bet ir teksto perteikimas, geidulingumas transliuojant dainos mintį. Todėl dalyviai turėtų ruoštis intensyviam ir netrumpalaikiam darbui balso lavinime, kūno kalboje, stiliaus pojūtyje iš anksto, o ne atėjus į renginį“, – patarimais dalinasi R. Čivilytė.

 

Įstabiu balso valdymu pasižyminti scenos profesionalė pabrėžia, jog pirmame dalyvių prisistatyme itin svarbu ir pasirinkta daina – ši turi atitikti balso stiprumą, aukštį, o jos atlikimas neturi būti aklai nukopijuotas nuo originalo. „Neįdomus kopijavimas kažkieno jau atliktos dainos. Įdomu yra autentiška interpretacija, improvizavimas. Ruošiant pirmąją dainą, svarbus individualus išgyvenimas“,- pataria Rosita.

 

Pirmosios dalyvių atrankos įvyks jau gegužės 13-14 dienomis, o projekto prodiuseriai pažada jau nuo kitos savaitės padėti dalyviams pasiruošti dar geriau. Kiekvieną savaitę, „Lietuvos Balso“ Facebook paskyroje bus rengiamos „Live“ konferencijos, kuriose vokalo trenerė Rosita Čivilytė, praėjusių sezonų favoritai bei vykdomoji komanda atsakys į visus būsimiems dalyviams rūpimus klausimus.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.