Šeštojo „Lietuvos balsas“ sezono nugalėtoja Gerda „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalui ruošia naują premjerą

Šeštojo „Lietuvos balsas“ sezono nugalėtoja Gerda „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalui ruošia naują premjerą

 

Šį sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks didysis „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalas, kurio metu paaiškės, kuris iš šešių dalyvių iškovos pirmąjį šalyje „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojo titulą ir dešimt tūkstančių eurų.

 

Kartu su Monika Marija scenoje pasirodys operos solistas Paulius ir išskirtinį vokalą turinti Milėja, Donato Montvydo komandą atstovaus jauniausia projekto dalyvė, jau žvaigžde vadinama septynerių Nikolė, ir būgnais grojantis bei repuojantis Kristupas, o su Mantu Jankavičiumi ant scenos žengs ir dėl titulo kausis lyriškoji ir naujais pokyčiais ant scenos nustebinsianti Vakarė ir televiziją bei sceną jau gerai pažįstanti Sofija.

 

Finalo metu, žiūrovų lauks ne tik įspūdingi vaikų ir jų mokytojų paruošti šou, tačiau ir netikėta staigmena –  šeštojo “Lietuvos balsas” sezono nugalėtoja Gerda Šukytė pirmą kartą pristatys pirmąjį savo solinį kūrinį.

 

Nepraėjus net dviems mėnesiams po didžiosios pergalės projekte, visuotinu fenomenu vadinta Gerda sako, jog ant nugalėtojos laurų užsisedėti net nežadėjusi, netrukus po finalo ji jau spėjo išleisti bendrą kūrinį su Inga Jankauskaite „Šoku viena“, o po bendradarbiavimo su žinomais kompozitoriais ir prodiuseriais dienos šviesą pasieks ir pirmasis jos solinis kūrinys, atspindėsiantis atlikėjos stilių.

 

„Naująją dainą parašė Juozas Martinkėnas. Ji apie tai, kaip mes pasiduodam aplinkai, kaip stengiamės būti panašūs į kitus, kaip bijom išreikšt save ir išsiskirti. Ji primena mano istoriją. Visada buvau kitokia, teko ir nuo savęs bėgt, bet galiausiai vis tiek norisi būti savim ir skatinti kitus tai daryti”,- apie naują kūrinį „Genai“ pasakoja Gerda. Naujoji atlikėjos daina visose muzikos platformose atsiras jau vasario 26 dieną.

 

Atlikėja, vis dar prisimindama nedrąsius savo žingsnius šeštame ‚Lietuvos balsas“ sezone, projektui pasibaigus, žino, ką patartį sekmadienį į sceną lipsiantiems finalistams.

 

„Kiekvienas iš jų turi suprast, kad jau gavo labai daug ir kiekvienas gali tai panaudot po projekto, nesvarbu kaip jis pasibaigs. Svarbiausia, nebijot savęs. Neapsimetinėt ir nepersistengt įtinkant kitiems“, – sako Gerda.

 

Įspūdingas „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalas – jau šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.