Ryškiausius metų apdovanojimus „Vaikų Balsas 2017″ ves nematytas duetas

Ryškiausius metų apdovanojimus „Vaikų Balsas 2017″ ves nematytas duetas

Jau birželio 1 dieną į TV3 eterį sugrįš apdovanojimai, kuriuose svarbūs bus tik vaikų sprendimai. „Vaikų Balsas 2017″ po pertraukos ir vėl išrinks pačius mylimiausius atlikėjus, grupes, sportininkus, iškilias asmenybes, knygas ir filmus.

 

Dar visai neseniai grandiozinį K95 šou režisavęs Šarūnas Kirdeikis kartu su kūrybos namų ELITAZ prodiuseriais žada pakviesti į spalvingiausią superherojų miestą, kuriame karaliaus ryškiausi vaikų pamėgtų filmų ir TV laidų personažai. „Siemens” arenoje tą dieną visi turės išskirtinių galių. O ir patiems vaikams tikrai neprireiks apsiausto, kad galėtų tapti superherojais”, – sako režisierius Š.Kirdeikis.

 

Atskleidus pirmuosius atlikėjus, organizatoriai išduoda ir kas taps šių apdovanojimų vedliais – linksmiausiam metų renginiui diriguos laidų vedėjas Mindaugas Rainys  ir trys superherojės, kurios atgims kartu su kultine įsikūnijimų meistre aktore Ineta Stasiulyte. „Ineta Stasiulytė apdovanojimuose nebus tiesiog Ineta. Šiame šou ji įkūnys net tris skirtingus ir labai netikėtus personažus”, – atskleidžia režisierius Šarūnas Kirdeikis.

 

Kokiais herojais taps ir kokių supergalių turės aktorė Ineta Stasiulytė dar laikoma paslaptyje, o pati Ineta net nesuabejoja, kokios supergalios jai labiausiai reikėtų: „Mano supergalia būtų gebėjimas vienu metu būti keliose vietose”, – juokiasi didžiuliu tempu gyvenanti Ineta. O štai Mindaugo Rainio supergalia būtų šiek tiek kitokia: „Norėčiau skraidyti kaip supermenas – galėčiau aplankyti visus pasaulio vaikus ir paskraidinti juos, o taip pat pamatyčiau atokiausius kampelius ir niekada neužstrigčiau eismo spūstyse”.

 

Jau aišku, kad Ineta Stasiulytė pateko ir tarp trijų vaikų mylimiausių Lietuvos aktorių – ar ji ir taps nugalėtoja? Kas bus kiti vaikų mylimiausieji ir ar pavyks vedėjams renginio metu įgyti jų norimas supergalias, sužinosime jau birželio 1 dieną, 19.30 val. Vilniaus „Siemens” arenoje ir tiesiogiai per TV3.

Linksmiausioje metų fiestoje kartu su išrinktais vaikų mylimiausiais pasirodys Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Paula Valentaitė, Agnė Juškėnaitė, Sasha Song, Tadas Juodsnukis, žonglierius Kasparas Bujanauskas ir daugelis kitų! Ateik ir kartu su ryškiausiomis žvaigždėmis tapk superherojumi!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.