Rūtos Ščiogolevaitės koncerte – naujai atrasta talentinga dainininkė

Rūtos Ščiogolevaitės koncerte – naujai atrasta talentinga dainininkė

Visiems žinoma, jog dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ne vieną sezoną sėdėjo populiarių televizijos laidų teisėjų kėdėse ir vertino žvaigždėmis norinčiais tapti talentus. Didžiulę sceninę patirtį sukaupusi Rūta pasižymi tuo, jog prasimušti į didžiąją sceną norintiems atlikėjams niekada negaili kandžios kritikos ir pastabų. Tačiau lygiai taip pat, talentingiems ir patiems perspektyviausiems Rūta yra visada pasiruošusi skirti geriausius įvertinimus ir užtikrinti, kad juos išgirstų visa Lietuva.

 

Galbūt būtent dėl to, artėjant R. Ščiogolevaitės koncertui, kuris vyks rugsėjo 8 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje, Rūta Vilniaus publikai pristatys jauną ir be galo talentingą dainininkę, kuri, atlikėja įsitikinusi, nustebins visus susirinkusiuosius. Redai Venskauskaitei viso labo tik penkiolika, tačiau tai, kaip savo balsą valdo ši jauna mergina – neįtikėtina. Pakalbinta Reda neslepia, jog nuo pat mažumės Rūta Ščiogolevaitė buvo jos idealas ir žavėjo merginą profesionalumu scenoje, savo balsu ir charakteriu: „Rūta jau seniai yra mano idealas. Dažnai ją sutikdavau įvairiuose koncertuose ir renginiuose, facebook‘e pakviečiau draugauti, o vėliau nepabijodavau paklausti patarimų, susijusių su muzika ir koncertais“. Ne taip seniai mergina pradėjo groti ūkulėle ir savo facebook paskyroje patalpino keletą cover‘ių. Būtent tuomet Rūtai ir kilo mintis pakviesti merginą pasirodyti savo koncerte: „Koncerto tema vasara, o šis žaismingas instrumentas su šia tema ir asocijuojasi“, – apie netikėtą Rūtos Ščiogolevatės kvietimą spėlioja Reda ir neslepia jaudulio, juk jai – tai pirmasis solinis pasirodymas prieš Vilniaus publiką, kuris, galbūt, jai taps laipteliu didžiosios Lietuvos scenos link.

 

Ir ši jauna mergina ne vienintelė, kurią kartu pasirodyti į savo koncertą pakvietė Rūta. Rugsėjo 8-ąją dieną, kartu su ja ir pianistu Pauliumi Zdanavičiumi, scenoje pasirodys ir apie save primins atsinaujinusi Kotryna Juodzevičiūtė ir į didžiąją sceną grįžtantis Tadas Juodsnukis.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.