Rūtos Ščiogolevaitės koncerte – kartu su vasara palydėtos senosios programos bei pranešimas apie naująjį Džeimso Bondo turą

Rūtos Ščiogolevaitės koncerte – kartu su vasara palydėtos senosios programos bei pranešimas apie naująjį Džeimso Bondo turą

Šiltą rugsėjo 8-osios vakarą, Šv. Kotrynos bažnyčią Vilniuje užpildė Rūtos Ščiogolevaitės ir pianisto Pauliaus Zdanavičiaus koncerto garsai. Atlikėja savo koncertą skyrė vasaros palydėjimui, jos prisiminimams ir naujienoms, su kuriomis siejo kiekvieną koncerte atliekamą dainą.

 

Čia skambėjo tiek atlikėjos rašytos lyrinės dainos, tiek gerai žinomi užsienio kūrininiai. „Atliksiu vieną labai gražią, iki skausmo lyrinę ir saldžią, visiškai išlaižytą dainą. Tokių nebus daug šiandien, taip, kad, nepergyvenkit, nepersisotinsite“,- vieną iš savo kūrybos dainų juokaudama pristatinėjo Rūta. Viso koncerto metu salėje skambėjo juokas, o Rūta nesiliovė džiuginti klausytojų įvairiais pasakojimais ir prisiminimais iš vasaros. „Ši vasara man ypatinga dar ir tuo, kad pagaliau ruošiuosi projektui, kuris man labai artimas ir vėl leis daryti tai, ką mėgstu labiausiai. Nežinau kodėl, bet televizija taip stipriai mane įmūrijo į komisijos kėdę, kad pamiršo į laidas kviesti ne kaip vertintoją, o kaip vertinamąją. Tad šią vasarą aš pati pasiprašiau būti kitoje barikadų pusėje ir dalyvauti laidoje „Muzikinė kaukė“,-  naują projektą pristatė Rūta ir ta proga atliko savo mėgstamiausios dainininkės Mariah Carey dainą.

 

Koncerto metu įvyko ir naujojo Dubingių himno premjera, kurį Rūta parašė prisidėdama prie Rusteikų fondo inicijuojamo projekto „Kuriame Dubingiams“. Be atlikėjos, koncerte pasirodė ir keletas išsiilgtų bei vienas dar nežinomas veidas. „Nežinau kodėl šitas vyras vis dar nėra garsesnis už kokią tai Ščiogolevaitę. Be galo talentingas, šarmingas, jausmingas ir nepakartojamas“,- taip savo bičiulį bei kolegą „Muzikinėje kaukėje“ Tadą Juodsnukį pristatė Rūta. Be Tado, į sceną lipo ir praėjusių metų „Lietuvos balso“ nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūtė bei ypatingas Rūtos svečias – šią vasarą socialiniuose tinkluose pastebėta ir dainininkę sužavėjusi penkiolikametė Reda Vasiliauskaitė, kuri grodama ukūlėle, savo sodriu balso tembru nustebino visus susirinkusius klausytojus. „Nuo šiol, kiekviename savo koncerte pristatysiu po vieną jauną ir dar niekam nežinomą talentą ir padėsiu jiems būti pastebėtiems platesnės publikos bei patirti tą nepamirštamą jausmą, kuomet iš susižavėjimo tau ploja didžiulė salė žmonių“,- savo nauja ir kilnia idėja po Redos dainos pasidalino Rūta Ščiogolevaitė.

 

Savo koncerte atlikėja pranešė ir dar vieną naują žinią – šis koncertas buvo paskutinis, kuriame klausytojai galėjo išgirsti senas Rūtos dainas. „Manau, kad atėjo laikas „palaidoti“ senas programas ir pagaliau atlaisvinti vietą naujoms programoms. Todėl jau šį rudenį jūsų laukia mano naujas ir efektingas Džeimso Bondo turas!”,- apie savo jau netrukus prasidėsiantį turą po didžiąsias Lietuvos koncertų sales paslaptį išdavė Rūta Ščiogolevaitė.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.