Rūta Ščiogolevaitė rudeniui paruošė ypatingų staigmenų

Rūta Ščiogolevaitė rudeniui paruošė ypatingų staigmenų

Lietuvos koncertų salės ruošiasi – jau visai netrukus su įspūdinga koncertine šou programa jose pasirodys Rūta Ščiogolevaitė. Ir taip, jau lapkritį, naują turą po Lietuvą pradėsianti dainininkė ir jos komanda žada išties nepaprastą reginį – nauji įvaizdžiai, įspūdingi sceniniai kostiumai, profesionali muzikantų komanda, stebinantys režisieriaus sprendimai ir šou elementai – būtent taip Rūta žada pateisinti ne tik scenos profesionalės vardą, bet ir atskleisti savo, kaip aktorės talentą.

 

Tačiau įspūdingas Rūtos turas tikrai dar ne viskas, kuo šį rudenį yra pasiruošusi nustebinti dainininkė, šiais metais mininti svarbią sukaktį  – ji scenoje jau dvidešimt metų. Šia proga, Rūta savo programą pradės jau Rugsėjo 8 dieną 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje, kartu su pianistu Pauliumi Zdanavičiumi vyksiančiame koncerte. „Šis koncertas bus įkvėptas nuotykių, iš naujo atrastos meilės, atostogų, pramogų ir begalės kitų man šios vasaros suteiktų teigiamų emocijų” – pasakoja Rūta. Ji pažada: „Bus visko: lyriškumo, nostalgijos, humoro, negirdėtų kūrinių interpretacijų bei visiškai netikėtų mano ir Pauliaus Zdanavičiaus dueto improvizacijų”.

 

Ir šis koncertas, dar tik įžanga į didžiulius planus ir nemažus pokyčius, kuriuos yra paruošusi R. Ščiogolevaitė. Ši vasara Rūtai išties ypatinga – ji aktyviai dirba ir ruošiasi ne tik savo koncertams, didžiajam turui bet ir net dviems įspūdingiems televiziniams debiutams! Naujienų ir iššūkių kupiną rudens sezoną, Rūta kviečia pradėti kartu – jau Rugsėjo 8-ąją vyksiančiame koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje, į kurį bilietus galite įsigyti „Bilietų Pasaulis“ puslapyje:

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/ruta-sciogolevaite-ir-paulius-zdanavicius-192950/

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.