Vytautas Rumšas apie „Tech Top 2017”: “Tokius pasirodymus, kuriuos gali pamatyti čia, daugiau nepamatysi niekur”

Vytautas Rumšas apie „Tech Top 2017”: “Tokius pasirodymus, kuriuos gali pamatyti čia, daugiau nepamatysi niekur”

Inovatyviausiu metų renginiu vadinami technikos apdovanojimai „Tech Top 2017” trečius metus iš eilės ne tik išrinks geriausią pastarųjų metų techniką, bet, kaip ir kasmet, sutrauks visą būrį scenos žvaigždžių, kurių pasirodymai nustebins inovatyvumu, techniškumu ir žengs koja kojon su naujausiais išradimais. Būtent taip apie vieną įspūdingiausių šou metuose atsiliepia kūrybos namų Elitaz prodiuseriai, kartu skelbdami ir šių metų spalį vyksiančių apdovanojimų vedlius – jais antrą kartą taps Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė.

 

Vedėjai neslepia, jog nekantrauja – šis renginys vienas laukiamiausių renginių metuose, kuriame ypač didelis dėmesys skiriamas nematytiems šou numeriams, priverčiantiems nustebti net tuomet, kai galvoji, kad jau matei visko. „Tai yra vienas ryškiausių šou projektų televizine prasme. Tokius pasirodymus, kuriuos gali pamatyti čia – daugiau nepamatysi niekur kitur, technologinės investicijos yra didžiulės“,- apie apdovanojimus atsiliepia Vytautas Rumšas.

 

„Projektas tikrai kitoks ir išskirtinis, tik manau, reikėtų pasižiūrėti į tai kaip į žaidimą, pasitikrinti, ar jūsų nuomonė technologijų klausimais sutampa su daugelio lietuvių, o galbūt atrasti naujovių apie kurias negirdėjote“,- apie technikos apdovanojimų esmę kalba I. Kavaliauskaitė. Scenos kolegei pritariamai linksi ir Vytautas Rumšas: „Sprendimus priimti daug lengviau, kai žinai, kaip vieną ar kitą prekę įvertina tikri technologijų ekspertai.“

 

Pats V. Rumšas save technologijų ekspertu vadinti jau tikrai gali – aktorius bei laidų vedėjas ne tik pastaruosius du metus užėmė garbingą komisijos nario vietą, apdovanojimuose kartu su kitais nuspręsdamas, kuri technika taps pačia geidžiamiausia, tačiau ir aktyviai seka bei domisi įvairiomis technikos naujovėmis. „Šiais metais įsigijau prietaisą, kuris matuoja nitratų kiekį, juk niekada nežinai, kiek įvairiausių nitratų gali būti tavo maisto produktuose“,- apie naujausią šių metų techninį pirkinį pasakoja V. Rumšas.

 

Kokių išradimų žinomas vyras tikėtųsi ateinančių metų technikos apdovanojimuose? Vytauto galvoje jų net keletas. „Tikiuosi bus jau išrasta automobilių dalinimosi tarpusavyje sistema, kurioje fizinių automobilių niekas neturės, reikės tiesiog paspausti mygtuką ir tavo mašina atsiras šalia, o ja pasinaudojus – atiteks kitam žmogui, kuriam tuo metu jos reikės. Dar norėčiau, kad pagaliau atsirastų labai ilgai veikiančios baterijos, kurios prailgintų tiek telefono, tiek šitų automobilių veikimo laiką,- apie trokštamus išradimus fantazuoja Vytautas ir juokdamasis priduria,- ir būtinai privalo pagaliau būti išrastas vertėjas, kuris vyrams galėtų išversti, ką iš tikrųjų pasako jų moterys, nes mes juk visada žinom, kad tai ką jos sako, dažnai supranta tik jos pačios, o dar dažniau tai labai skiriasi nuo to, ką jos iš tikrųjų galvoja.“

 

Kokiais išradimais bus nustebinti šių metų apdovanojimų žiūrovai ir kas bus tos žvaigždės, sukursiančios inovatyviausius šou, Elitaz prodiuseriai atskleis jau netrukus, o šiandieną  primena šių metų naujovę – įspūdingą reginį pirmą kartą gyvai pamatyti galės ne tik kviestinė publika – „Siemens“ arenos durys bus atviros visiems norintiems žiūrovams. Pirmą kartą renginį papildys ir nematyta technologijų paroda, kurioje bus galima išbandyti naujausias technologines inovacijas, nematytus įrenginius, įsitraukti į interaktyvias veiklas ir net užsiimti įvairiais žaidimas su…robotais! Svečių lauks ir išskirtinės paskaitos bei užsiėmimai, leisiantys pamatyti ir sužinoti, kaip atrodys technologijos ateitis.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.