Rositos Čivilytės koncerte – galimybė drąsiausiems atskleisti savo talentus

Rositos Čivilytės koncerte – galimybė drąsiausiems atskleisti savo talentus

Jau rugsėjo 1-ąją dieną Rosita Čivilytė, kartu su pianistu Feliksu Zakrevskiu surengs nepamirštamą koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje. Tai jau ne pirmasis Rositos koncertas šioje, ypatingą aurą sukuriančioje ir išskirtinę akustiką suteikiančioje erdvėje, tačiau šį kartą atlikėja susirinkusiems yra paruošusi išskirtinę galimybę…

 

Ne paslaptis, jog Rosita yra profesionali vokalo mokytoja, tad per šį koncertą, pirmą kartą Vilniaus publikai, pristatys du savo mokinius – Šarūną ir Paulą, su kuriais kartu dirba jau ne vieneri metai. Jaunieji talentai – perspektyvūs ir pasiruošę užkariauti didžiąją Lietuvos sceną, todėl šis koncertas bus tarsi dar vienas laiptelis jų tikslo link. „Nesuvokiamas dalykas, kuomet toks žmogus, kaip Rosita Čivilytė pakviečia kartu pasirodyti jos koncerte. Tai didžiulis įvertinimas man, kaip mokiniui ir didžiulis šansas Vilniaus publikai parodyti ką sugebu“, – jaudulio ir džiaugsmo neslepė jau dvejus metus pas Rositą vokalo paslapčių besimokantis Šarūnas. Dainininkas išduoda, jog šį kartą pasirodys kaip solistas ir atliks sudėtingą kūrinį prie kurio dirbo ne vieną mėnesį: „Atliksiu Josh Groban kūrinį „Broken vow“. Sudėtingas kūrinys, kurį labai ilgai tobulinome, kol padarėme puikų“,- sako Šarūnas ir priduria, jog yra laimingas, kad būtent Rosita Čivilytė juo patikėjo ir įžvelgė didelį potencialą bei puikias perspektyvas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio scenoje.

 

„Rosita yra labai atsidavusi mokytoja, be galo motiniška, šilta ir deda didžiules pastangas į kiekvieną savo mokinį, kad atskleistų jo didžiausius talentus ir išmokytų ne tik valdyti balsą, tačiau ir pamilti, pajausti muziką“, – apie R. Čivilytę atsiliepia koncerte kartu su ja pasirodysiantys jaunieji atlikėjai. Tačiau pastarieji, ne vieninteliai talentai, kuriuos savo koncerto metu nori atskleisti ir pristatyti vokalo meistrė. Šį kartą, susirinkusiems drąsiausiems klausytojams ji suteiks išskirtinę galimybę užlipti ant scenos ir parodyti savo vokalą: „Šį kartą norėjau padaryti, kažką ypatingo ir galbūt rugsėjo 1-osios proga, kartu liksime nustebinti naujų, dar negirdėtų balsų“,- apie savo sumanymą sako Rosita. Išskirtinis šansas dar neatrastiems talentams pasirodyti greta scenos profesionalės Rositos Čivilytės – jau šį ketvirtadienį.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.