Rosita Čivilytė surengs šou „Lietuvos balso“ finale

Rosita Čivilytė surengs šou „Lietuvos balso“ finale

 

Rosita Čivilytė – „Lietuvos balso“ vokalo trenerės vietoje jau penktą sezoną. Balso virtuozė, kuri žino, kad net ir geriausi projekto balsai gali dainuoti dar geriau ir tik ilgas ir sunkus darbas gali duoti geriausių rezultatų. Jau šį sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiančiame grandioziniame „Lietuvos Balso“ finale, Rosita Čivilytė scenoje pagaliau pasirodys ir pati ir surengs nepamirštamą šou, įrodydama, jog pelnytai yra vadinama vokalo profesionale.

Artėjant projekto finalui ir likus vos kelioms dienoms iki geriausio šalies balso paskelbimo, Rosita dalinasi mintimis apie visą sezoną, patikindama, kad šis sezonas – nustebino labiausiai.

„Sezonas ypatingai nudžiugino visą Balso komandą ne vien tik gerais balsais, bet LABAI gerais balsais ir muzikalumu išsiskiriančiais dalyviais. Jų dėka galėjome surengti įvairaus žanro, stiliaus muzikinius pasirodymus, kurie reikalauja išskirtinio balso valdymo bei diapazono, vidinės ištvermės ar emocinės transliacijos. Vien mėgėjiško požiūrio į darbą scenoje jau nebepakaktų“,- sako Rosita.

Paklausta, kuris iš keturių finalistų labiausiai vertas laimėti projektą, Rosita vieno vardo neatskleidė, tačiau įvardijo savybes, kurias privalo turėti nugalėtojas.

„Labiausiai Lietuvos Balso titulo, mano manymu, nusipelno tas dalyvis, kuris žiba nepriklausomybe lengvabūdiškam kopijavimui, kuris balsu geba dalintis energetine šiluma, atviras kūrybai ir sudėtingam pasiruošimo procesui, rengiant solinius koncertus, bendrus pasirodymus, ypač tada, kai projektas pasibaigs. Neturint šių savybių, Lietuvos Balso nugalėtojo karūna labai greit gali tapti per sunki“,- atvirai sako Rosita Čivilytė.

Projekto vokalo trenerė paatviravo ir pasakydama, kurio dalyvio iškritimo projekte jai gaila labiausiai ir kuris pasirodymas projekte jai paliko didžiausią įspūdį.

„Taip jau dažnai nutinka, kad gražiausiai nuskambėjusi daina ar atlikimas atitenka dalyviui, kuris nenueina tolimo kelio. Negaliu pamiršti Luko Bartaškos atlikto „Song for you“. Jis yra unikalaus balso ir tembro savininkas, gebantis išsilydyti muzikoje. Tačiau keletą labai svarbių prigimtinių faktorių – intonavimas ir ritmo pojūtis, neleido Lukui tęsti muzikinės kelionės finalo link. Mano manymu, gamta sužaidė negailestingą pokštą, suteikdama unikalų balsą, bet atėmusi galimybę vadintis profesionaliu dainininku“, – viena iš įsimintiniausių projekto dalyvių prisimena Rosita Čivilytė.

Penktą sezoną kartu su projektu dirbanti Rosita tiki, kad nei vieno iš finalistų muzikinis kelias, po projekto tikrai nesibaigs ir kiekvienas jų, atsiduos savo stiliaus ieškojimui bei toliau dirbs, kad išsaugotų savo klausytoją.

„Neužges to dalyvio žvaigždė,  kuris sugebės nesureikšminti savo nuovargio, nepatogumo, jaudulio ar baimės ir taps tiesioginiu laidininku tarp muzikos ir žiūrovo“,- muzikine patirtimi dalinasi Rosita.

Šį sekmadienį, sausakimšoje Vilniaus „Siemens“, Rosita Čivilytė primins, jog  profesionalus vokalo valdymas yra patirties bei ilgo darbo rezultatas ir areną sudrebins unikaliu pasirodymu. „Finale tikiuosi gero, muzikaliai jausmingo ir įkvepiančio vibe‘o. Tikiuosi, kad muzika pripildys mus nepakartojamais emociniais virpesiais, kurių mes taip visi tikimės“,- šypsodamasi sako Rosita Čivilytė.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.