Rosita Čivilytė mini gražią sukaktį: “Išsipildė mano praeityje neįgyvendintas gimtadienis”

Rosita Čivilytė mini gražią sukaktį: “Išsipildė mano praeityje neįgyvendintas gimtadienis”

Lietuvos balso projekto vokalo trenerė, pedagogė, auginanti naująją scenos žvaigždžių kartą ir tikra scenos profesionalė, turinti net trisdešimt penkerių metų patirtį ir tūkstančius, jos balso virtuoziškumu besižavinčių gerbėjų –  Rosita Čivilytė šiandieną mini savo 52-ąjį gimtadienį.

 

Atlikėja pasakoja, jog savo gimtadienio niekada nesureikšmindavo, tačiau aplinkybės vis susiklostydavo taip, jog jo paminėjimo išvengti niekaip nepavykdavo, nors pačiai Rositai, šią šventę kartais norėdavosi sutikti visiškai kitaip…

 

„Jei atvirai, nepavykdavo praeityje sureikšminti savo gimimo dienos, nors ir tekdavo paminėti šią datą artimųjų ir draugų rate. Šeimos tradicijos, įpročiai būdavo stipresni, už mano kuklų norą užsidaryti tarp keturių sienų ir filosofiškai paminėti savo pačios sukurtą gimtadieninę atmosferą”,- sako R. Čivilytė.

 

Šventės Rositai Čivilytei nepavyko išvengti ir šiandien  – atlikėja ypatingo dėmesio sulaukė ne tik iš šeimos narių bei artimų draugų rato, tačiau netikėtai buvo nustebinta ir savo mokinių, neseniai pačios įkurtoje „Talentų akademijoje“.

 

“Mokiniai išsivežė tiesiai iš namų, įteikdami mažus raštelius, kuriuose buvo parašyti nurodymai kur eiti, ką pasiimti. Laikiausi tų nuorodų, nieko neįtardama atrakinau kūrybos studijos duris, o ten… Daugybė balionų! Tokios skoningos spalvos su jaukiai kabančiomis virvutėmis ir besišypsantys mokiniai su šokoladiniu tortu rankose bei laiškais. Daug laiškų nuo kiekvieno iš jų. Pasijutau kažkur vaikystėje, studentavimo laikais, kuomet netikėtumai, spontaniškumas, noras nustebinti buvo prioritetiniai pojūčiai”,- apie neužmirštamą gimtadienio staigmeną pasakoja Rosita Čivilytė.

 

Atlikėja neslepia džiugesio tokiu savo mokinių dėmesiu bei nuoširdumu ir sako, jog būtent tokios staigmenos, bėgant metams, tampa pačiomis maloniausiomis. “Lengvumas, dėmesys, meilė –  su mokiniais tiesiog sėdėjome ir kalbėjomės. Buvo labai gera. Nereikėjo jokių vaišėmis nuklotų stalų, garsių dainų ar frazių. Tiesiog išsipildė mano kažkada praeityje neįgyvendintas gimtadienis, už kurį esu be galo dėkinga tiems, kurie jį surengė,- sako Rosita ir patikina, jog audringi šventimai jau liko praeityje, – Visos užstalės, tostai, palinkėjimai, garsi muzika, šokiai ir dainos atsipalaidavusiomis gerklėmis ir kūnais jau liko tolimoje praeityje. Nors neslėpsiu, jog ir šias patirtis tikrai smagu prisiminti.“

 

Kiekvienais metais, švęsdama savo gimtadienį, Rosita Čivilytė ir pati turi gražią tradiciją – kiekvieną lapkričio mėnesį, jos dainas pamilusius klausytojus, nudžiugina savo koncertu. Šiais metais, Rosita muzikinės tradicijos nelaužo – lapkričio 23 dieną, Vilniaus „Vaidilos“ teatre, nuskambės naujasis atlikėjos koncertas “Neparduodu laisvės”, akompanuojant žymiajam “Vilniaus Bigbendui”,  kuris iki sielos gelmių mylimas ir pažįstamas Rositos Čivilytės atliekamas dainas leis išgirsti nauju funk‘o ritmu. Pati Rosita savo koncerte, kaip ir kasmet pasikvies žinomų svečių, o didžiausiu iš jų taps atlikėjas ir buvęs vyras Česlovas Gabalis, su kuriuo Rosita, po ilgos pertraukos, scenoje vėl dainuos kartu.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.