Rosita Čivilytė koncertuos kartu su reperiu Omerta

Rosita Čivilytė koncertuos kartu su reperiu Omerta

 

Kiekvienais metais, vokalo profesionalė Rosita Čivilytė, lapkričio pradžioje minimo gimtadienio proga, pati skiria dovaną savo klausytojams ir surengia išskirtinį koncertą. Atlikėja tradicijų nelaužo ir šiais metais – jau lapkričio 23 dieną, Vilniaus „Vaidilos“ teatre, Rosita Čivilytė nustebins koncertu „Neparduodu laisvės“.

 

Šis koncertas bus kitoks nei visi – Rosita pasirodys kartu su Vilniaus Big Bendu, o visiems gerai žinomos atlikėjos dainos nuskambės dar niekur negirdėtu funk‘o ritmu. Tačiau tai – ne vienintelė staigmena, kuria atlikėja nustebins savo klausytojus. Kaip ir kiekviename Rositos koncerte, gražiausios atlikėjos dainos skambės ir duetuose su išskirtiniais svečias. Jau paskelbta žinia, kad koncerte kartu su Rosita pasirodys ir buvęs atlikėjos vyras ir scenos partneris Česlovas Gabalis, o šiandien Rosita nustebina ir dar viena naujiena – jos koncerte, pirmą kartą nuskambės duetas su reperiu Omerta.

 

„Visada įdomu jungti skirtingus stilius, skirtingas dainavimo manieras, balso tembrus. Nepasakyčiau, kad repas artimas man, bet, kad tai įdomu – vienareikšmiškai taip. Parenkant repertuarą koncertui, susiduriu su dažnai atliekamomis dainomis, kuriose tas pats skambėjimas tampa nebeįdomus. Norisi keisti aranžuotes, kviesti dar niekada nekviestus svečius. Omerta – naujas ir netikėtas sprendimas man pačiai. Po pirmo susitikimo sutarėm derybas – funk ir repas viename. Nekantrauju pristatyti žiūrovui naujas dainas jungiant repo elementus, o gal ir repuoti pačiai…“,- intriguoja Rosita Čivilytė.

 

„Iki šio projekto mes nebuvom pažįstami, todėl skambutis su pasiūlymu atlikti dainas kartu, maloniai nustebino. Aš labai gerbiu Rositą, ji nuostabi vokalistė ir groti su ja ant vienos scenos man didelė garbė ir aišku vidinis įššūkis“,- apie netikėtą pasiūlymą sako Omerta.

 

Dar niekur negirdėtas duetas, koncerte kartu atliks dvi R. Čivilytės dainas – „Atėjo laikas“ ir „Graži žmona“. „ Aš dievinu funk’ą ir būtent šiame kūrinyje jis yra pagrindas. Tai labai gyva daina ir ją atlikt bus vienas malonumas“,- apie kūrinį „Graži žmona“ sako Omerta. Paklaustas ar bet kokią dainą atlikėjas gali priversti nuskambėti ir repo muzikos stiliumi, Omerta patikina: „Repas gali skambėti absoliučiai visur, bet ne visur jo reikia.  Tai- rimta muzika, su milžinišku kultūriniu paveldu, todėl aš labai atsargiai ir atsakingai žiuriu į visus siūlomus projektus. Dažniausiai tenka pasakyti – ne“.

 

Kaip repo stiliumi nuskambės Rositos Čivilytės ir Omertos atliekma daina ir kokiais kūriniais nustebins daug metų negirdėtas Rositos ir Česlovo Gabalio duetas, išgirsti ir pamatyti bus galima jau lapkričio 23 d. koncerte “Neparduodu laisvės“.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.