Rosita Čivilytė koncerte „Neparduodu laisvės“ į sceną sugrįš kartu su pirmuoju vyru Česlovu Gabaliu

Rosita Čivilytė koncerte „Neparduodu laisvės“ į sceną sugrįš kartu su pirmuoju vyru Česlovu Gabaliu

Rosita Čivilytė – vokalo profesionalė, per trisdešimt penkerius metus scenoje, pelnytai užsitarnavusi scenos divos vardą. Atlikėja, įspūdingu balsu sugebanti suvirpinti net išrankiausio klausytojo širdį, po metų pertraukos, tai padarys dar kartą – lapkričio 23 dieną, Vilniaus „Vaidilos“ teatre. Šį kartą, naujasis atlikėjos koncertas “Neparduodu laisvės”, nuskambės visiškai kitaip nei kasmet, akompanuojant žymiajam “Vilniaus Bigbendui”,  kuris iki sielos gelmių mylimas ir pažįstamas Rositos Čivilytės atliekamas dainas leis išgirsti nauju funk‘o ritmu.

 

„Koncerte skambės geriausios visų laikų dainos iš tolimos praeities, kuomet pirmą kartą žengiau į nedidelę, bet jaukią sceną, apšviestą kelių ryškių lempų, kurios trumpam apakindavo, bet suteikdavo tiek virpesio ir jaudulio“, – apie naująjį koncertą, su nostalgija prisimindama pirmuosius žingsnius scenoje, pasakoja Rosita Čivilytė. Atlikėja neslepia, jog šie pirmieji kartai scenoje buvo kartu dar su tuometiniu mylimuoju bei pirmuoju vyru Česlovu Gabaliu. „Su Česlovu Gabaliu dainavom įvairiomis kalbomis, įvairaus žanro dainas… Viena iš jų išliko mano atminty, kurią bus tikras malonumas atlikti akompanuojant bigbendui, tai grupės “Tower of power” funk stiliaus daina “Soul with a capital S“ Norisi prisiminti tuos laikus, bet džiugesio pirmenybę suteikti šių laikų sceninėms galimybėms, kuriose jaučiuosi kur kas laisviau ir smagiau“,-  senus laikus prisimena Rosita, tuo pačiu atskleisdama, jog pagrindinis svečias šiame koncerte, po ilgos pertraukos, bus Česlovas Gabalis.

 

Atlikėja sako, jog mintis savo koncerte pasirodyti kartu su buvusiu scenos ir gyvenimo partneriu nekilo spontaniškai – reikėjo nemažai laiko, kad Rosita pajustų, jog  jų duetui vėl atėjo laikas sugrįžti. „Daug laiko praleisdavom scenoje kartu. Atrodė, kad visos dainos sudainuotos, sceniniai drabužiai sudėvėti, visi žodžiai išsakyti, bet… Laikui bėgant supratau, kad vis gi yra, ką aptarti muzikinėje erdvėje“,- apie atsinaujinusius ryšius su Česlovu Gabaliu pusę lūpų, nesileisdama į asmenines detales, sako R. Čivilytė.

 

Žinomas atlikėjas nebus vienintelis svečias koncerte – kartu su Rosita Čivilyte scenoje pasirodys ir kiti žinomi atlikėjai, kurie pačią atlikėją privers atsidurti visiškai netikėtame muzikiniame amplua. Šiuos žmones Rosita kol kas laiko paslaptyje, tačiau patikina, jog koncerte ji nustebins ne tik naujomis dainų aranžuotėmis, bet ir atsinaujinusiu stiliumi.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.