Rosita Čivilytė: K. Juodzevičiūtė „Eurovizijai“ skirtą dainą sugebėjo paversti į balso ir muzikos puotą

Rosita Čivilytė: K. Juodzevičiūtė „Eurovizijai“ skirtą dainą sugebėjo paversti į balso ir muzikos puotą

Jau šį vakarą bus transliuojama antroji „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje savo kūrinius pristatys dar trylika atlikėjų. Viena jų  – geriausio „Lietuvos balso“ titulą turinti, aštuoniolikmetė Kotryna Juodzevičiūtė, kurios pasirodymas su daina „Love Shadow“ antrojoje laidoje buvo įvertintas, kaip geriausiai išbaigtas ir įsimintiniausias vakaro numeris.

 

Kotryna atvira: „Mėgaujuosi atlikdama šią dainą, tikiu ja, susilieju su jos žodžiais, kitaip tariant – išgyvenu savąjį „Love shadow“. Atlikėjos dainos autoriai, žinomi prodiuseriai Kaspars Ansons ir Richard Ashley Hicklin,  išgirdę neribotas Kotrynos vokalines galimybes ir pasitvirtinus, jog Kotryna dalyvaus sekančiame etape, žada jog tobulins dainos aranžuotę ir pavers ją dar labiau tinkančia atskleisti Kotrynos vokalui. Prodiuserių nuomone, kartu su atlikėjos energija ir šarmu, daina turi realias galimybes suspindėti Ukrainoje vyksiančioje „Eurovizijoje“.

 

Kotrynos talentu ir sėkme neabejoja ir žinoma dainininkė Rosita Čivilytė, kuri rūpinasi „Love Shadow“ dainos vokaliniu išpildymu: „Kotryna yra neginčijamai unikalus dainuojančios asmenybės pavyzdys, kuri bet kurią dainą, net ir tą, kuri nėra labai turtinga savo melodija ar diapazonu balso laisvei, gali paversti ypatingai išraiškinga daina. Ji tarsi pakeitė dainos paprastumą, dažną pasikartojimą, kuris, žinoma, dabar yra beveik visuose šiuolaikinėse dainose ir savo interpretacijomis, manieringumu ir išraiškomis, „Love Shadow“ pavertė į balso ir muzikos puotą“.

 

Ne paslaptis, kad didžioji „Eurovizijos“ scena Kotrynai labai gerai pažįstama, kaip ir visas kelias užsitikrinantis tarptautinį gerbėjų ratą.  2016 metais Stokholme vykusioje „Eurovizijos“ scenoje ji pasirodė kartu su Lietuvą atstovavusiu Donatu Montvydu, kaip viena iš back vokalisčių. Darbas su vienu stipriausių atlikėjų Lietuvoje, Kotrynai suteikė neįkainojamos patirties, tad ji žino, ko reikalauja pasirodymas vertas aukščiausios vietos finale: „Eurovizijoje tavo daina tikrai turi būti išskirtinė, bet tuo pačiu ir lengvai suprantama klausytojui. Tačiau čia, tik gero kūrinio neužtenka, svarbu yra kruopščiai sustatytas pasirodymas, kiekvienos detalės apskaičiavimas. Didžiojoje Eurovizijos scenoje, kiekvienas žingsnis ar žvilgsnis gali labai daug ką nulemti“.

 

„Love Shadow“ tinkamumu „Eurovizijos“ scenai neabejoja ir ilgametę sceninę patirtį turinti vokalo pedagogė Rosita Čivilytė, žinanti pagrindines dedamąsias pelnyti žiūrovų simpatijas: „Eurovizija – tai dainų mugė, kurioje muzika paprastai ir lengvai suvokiama, o jos atkartojimas yra pagrindinė taisyklė norint nudžiuginti žiūrovą. Tačiau be charizmatiškos asmenybės, įdomaus įvaizdžio, aukščiausios kokybės įrašų, darbo studijoje, balso valdymo bei kūno kalbos puoselėjimo, sunku įsivaizduoti įsimintiną pasirodymą Eurovizijos politinėje šventėje“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nLz6cBEW5aM

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.