Rosita Čivilytė audringai atšventė gimtadienį Klaipėdoje: „Scena man yra kaip narkotikas, norisi dar ir dar“

Rosita Čivilytė audringai atšventė gimtadienį Klaipėdoje: „Scena man yra kaip narkotikas, norisi dar ir dar“

 

Šį šeštadienį Klaipėdos koncertų salėje Rosita Čivilytė surengė ypatingą koncertą gimtadienio proga  – būtent lapkričio 3 dieną, balso virtuozė mini 53-ąją sukaktį. Gimtadieninis koncertas tapo kasmetine atlikėjos tradicija, kuria ji mielai dalinasi ne tik su savo artimaisiais, scenos kolegomis, bet ir su jos muzikos gerbėjais.

 

Pasveikinti Rositą Čivilytę atvyko ir abi dukros – Agneta Gabalytė ir Patricija Gedmontaitė, atlikėjos, scenos kolegos, vokalą studijuojantys Rositos mokiniai ir kiti žinomi veidai – tarp žiūrovų buvo galima sutikti prodiuserį bei ilgametį bičiulį Gediminą Jaunių, Violetą ir Vilių Tarasovus, aktorę Eglė Jackaitę, dainininkę Eglę Jakštytę.

 

Dar prieš koncertą, repiticijų metu, Rosita sulaukė ir pirmųjų sveikinimų iš kolegų – staigmeną jai paruošė muzikantai, scenoje kartu pasirodžiusios back vokalistės ir atlikėjos šeima, drauge paruošę muzikinį sveikinimą. Pati Rosita  jau po koncerto juokėsi dėl labiausiai ją šiandieną nustebinusio dalyko.

 

„Tiesą pasakius labiausiai nustebino tai, kad pasirodo, jog dainavimo metu gerti antibiotikus yra gera. Žinoma, juokauju. Tačiau labai džiaugiuosi, kad mano balsas leido pasakyti viską, ką norėjau pasakyti. O visos materialios dovanos kol kas dar neišpakuotos ir laukia savo eilės“,- kalbėjo atlikėja.

 

Koncerto metu, kaip ir kasmet, atlikėja pasirodė drauge su ypatingais svečiais ir jai artimais scenos bičiuliais – šį vakarą scenoje kartu dainavo Steponas Januška ir penktojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtoja Monika Marija. Būtent ji, kartu su jubiliate, scenoje pirmą kartą atliko Rositos Čivilytės dainą „Žodžiai“, o duete su Steponu Januška nuskambėjo netikėta premjera – specialiai šiam koncertui lietuvių kalba perrašytas hitas „How do you keep the music playing“ .

 

Vos pasibaigus koncertui, Rosita Čivilytė neslėpė emocijų: „Man taip gera, aš tiesą pasakius noriu dar, vėl noriu iš naujo pajausti tą patį. Scena ir yra tas užburiantis dalykas, kai visi tavęs paklausia „Kas ta scena“, galiu drąsiai atsakyti –  tai ir yra dopingas, tai yra narkotikas, norisi dar ir dar“

 

Sausakimšoje Klaipėdos koncertų salėje Rosita Čivilytė pripažino – jos klausytojų ovacijos stovint ir ypatingas dėmesys iš šeimos ir artimiausių bičiulių – geriausia dovana, kurią galėjo gauti tokią dieną. Atlikėja išduoda – koncertu gimtadienio diena tikrai nesibaigs, jam pasibaigus, drauge su šeima ir draugais Rosita savo gimtadienį žada  pratęsti.

 

„Dabar dar šiek tiek atvėsiu, o po to eisiu į tą spalvingą kambarį, kuriame manęs laukia visos supakuotos dovanos. O vėliau su visais tais, kurie norės ir galės susirinksime dar kartą, ne aptarti to, kas buvo, o tiesiog pasimėgauti laisve“,- sakė Rosita Čivilytė.

 

Atlikėja šiais metais savo klausytojus nudžiugino ne paskutinį kartą – jau gruodžio 27 dieną, Vilniaus „Vaidilos“ teatre Rosita surengs išskirtinai šiltą ir geriausių emocijų bei švelniausių melodijų kupiną koncertą, kuriame savo klausytojus ir geros muzikos mylėtojus kviečia išgirsti naują, jausmus kaitinančią koncertinę programą.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.