Rolandas Mackevičius „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalui ruošia netikėtą staigmeną

Rolandas Mackevičius „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalui ruošia netikėtą staigmeną

 

Šį sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje išaiškės, kas taps pirmuoju  „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto nugalėtoju. Tiesioginiame finale susikaus šeši galingiausi vaikų balsai, kurie į vieną didžiausių šalies arenų ir LNK televizijos eterį žada atnešti visiškai nevaikišką šou.

 

Kartu su projekto mokytojais Monika Marija, Mantu Jankavičiumi ir Donatu Montvydu scenoje šou sukurs Kristupas, Paulius, Milėja, Sofija, Vakarė ir Nikolė. Ypatingu vakaro svečiu finale taps šeštojo „Lietuvos balsas“ projekto sezono nugalėtoja Gerda, kuri arenoje pirmą kartą pristatys dar niekur negirdėtą premjerinį kūrinį „Genai“.

 

Tačiau ypatingą šou, pirmą kartą, ruošia ne tik dalyviai, bet ir projekto vedėjas Rolandas Mackevičius. Specialiai tik šiam vakarui, jis sukūrė kūrinį ir žada paruošti efektingą pasirodymą, atskleisiantį visus projekto užkulisius ir žiūrovus nuvesiantį ten, kur gali patekti tik projekto komanda.

 

„Jau ne vienerius metus dirbu su Balsu ir žmonės labai dažnai klausia ar dar neatsibodo, ar vis dar įdomu, kaip ten kas vyksta iš tikrųjų, kaip ten kas atrodo. Aš žinau, kad visada įdomu sužinoti, kas ten vyksta už kadro, kokie žmonės prie tokio šou dirba ir kiek jų iš viso ten yra. Visiems juk rūpi  – kaip atsiranda ta televizijos magija. Todėl nusprendžiau pagaliau žiūrovams parodyti tai, ką matyti gali tik projekto komanda“ – sako Rolandas Mackevičius. Tiesa, naujasis kūrinys neabejotinai turės ir pačio Rolando braižo – „Lietuvos balsas. Vaikai“ eteryje pirmą kartą skambės elektroninė muzika.

 

„Idėja labai paprasta – beveik metus diena iš dienos mes dirbame su tam tikrais žmonėmis. Tapę esame kone gerais draugais, matomės dažnai ir vieni apie kitus daug žinome. O juk negali rūsyje laikyti savo faino giminaičio ITO. Norisi parodyti ne tik suruoštą ir surepetuotą produktą, kurį žiūrovas mato ant scenos, bet ir šiek tiek užkulisių, kurie ne taip jau ir spindi. Už tai viskas tikra ir nuoširdu“,- apie būsimą pasirodymą intriguoja Rolandas Mackevičius.

 

Naujasis Rolando Mackevičiaus kūrinys ir projekto užkulisiai, kurių dar nematė nei vienas televizijos žiūrovas – jau šį sekmadienį 19:30 didžiajame „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto finale tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos ir per LNK.

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.