Rokas Bernatonis šį rudenį surengs nematytą magijos šou: „Tai bus vienas įspūdingiausių magijos pasirodymų Baltijos šalyse“

Rokas Bernatonis šį rudenį surengs nematytą magijos šou: „Tai bus vienas įspūdingiausių magijos pasirodymų Baltijos šalyse“

Iliuzionistas, kurio rankų miklumas įvertinas net dviem pasauliniais Gineso rekordais, o įspūdingi pasirodymai jau susilaukė tarptautinės šlovės didžiosiose Las Vegaso scenose, tik vieną kartą šį rudenį, naują ir dar niekur nematytą programą, pristatys išskirtinai tik Vilniaus publikai, įsimintiname magijos šou „Vynų 11”.

 

„Visose savo srityse siekiu neįmanomo. Vynų 11 yra neegzistuojanti korta, kurios nėra tradicinėje 52 kortų malkoje. Kiekviena korta iš 52 esančių malkoje turi gilią savo reikšmę, mitus, prasmę ir t.t. Tuo tarpu, vynų 11 to neturi, nes tai neegzistuojanti korta, kuriai prasmę gali sukurti pats. Man asmeniškai 11 yra sėkmingas skaičius, jis atneša man sėkmę, tad žinau, kad ir šis magijos pasirodymas bus vienas įspūdingiausių magijos pasirodymų Baltijos šalyse“,- apie magijos šou pavadinimą bei žiūrovų laukiantį reginį intriguoja Rokas Bernatonis.

 

Dar praėjusiais metais, Rokas tapo pirmuoju iliuzionistu iš Lietuvos patekusiu ant didžiosios magijos scenos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Las Vegase. Praėjęs didžiulę atranką, R. Bernatonis atliko nepaprastą numerį iliuzionistų realybės šou „Fool Us“ scenoje, kur jį stebėjo ne tik magijos pasaulio autoritetai, žymieji Penn‘as ir Teller‘is, garsi aktorė bei laidos vedėja Alyson Hannigan, bet ir milijonai televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Rokas išduoda, jog kvietimą dalyvauti šiame šou gavo ir antrą kartą, o savo pasirodyme Vilniuje atliks būtent šiai laidai sukurtą magijos numerį.

 

„Aš su didžiuliu nekantrumu laukiu savo pasirodymo, nes atliksiu ne vieną triuką, kurio dar nesu atlikęs viešai. Taip pat, savo pasirodymo metu atliksiu triuką, kuriuo stengsiuosi apgauti ir žinomiausius pasaulio iliuzionistus Penn and Teller“,- intriguoja Rokas.

 

Intriguojantis Roko Bernatonio iliuzijos šou „Vynų 11” įvyks jau lapkričio 30 dieną, Vilniaus Vaidilos teatre.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.