Rokas Bernatonis pasirodymo metu privertė Tadą Juodsnukį jausti deginantį skausmą

Rokas Bernatonis pasirodymo metu privertė Tadą Juodsnukį jausti deginantį skausmą

 

Ketvirtadienio vakarą, Vilniaus Piano.lt koncertų salėje skambėjo džiazo muzikos garsai ir garsus juokas, tačiau įprasto džiazo koncerto čia nebuvo – šį vakarą žiūrovai aikčiojo ir juokėsi nuo netikėtų iliuzijos, magijos, hipnozės ir minčių skaitymo triukų, kuriuos paruošė ir į nematytą šou, iliustruotą džiazo garsais sujungė profesionaliausias Baltijos šalių iliuzionistas, tarptautinį pripažinimą pelnęs Rokas Bernatonis.

 

Tai jau antrasis Roko Bernatonio ir džiazo grupės, vadovaujamos saksofonisto Roko Jauniaus pasirodymas „Magic Jazz“ turo metu. Ir šį kartą, Lietuvos sostinėje, jis ne tik pritraukė būrį žinomų veidų, bet ir privertė juos pačius įsitikinti, kad magija egzistuoja.

Stebėti specialiai šiam turui sukurtus triukus, atvyko žinomi veidai: radijo laidų vedėja Raminta Vasiliauskienė, menininkė Jolita Vaitkutė, X Faktoriaus nugalėtoja Monika Pundziūtė su draugu Paulium Joniku, Rosita Čivilytė, Tadas Juodsnukis, Topo grupės valdybos pirmininkas Aurelijus Rusteika inovacijų ekspertas Almantas Dulkys bei prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

„Renginių metu, savo pasirodymuose dažnai ant scenos kviečiu atsitiktinį žiūrovą ir leidžiu žmonėms stebėti jo reakciją, kuomet tiesiai jam prieš akis ir iš jo paties rankų dingsta daiktai, o kortos atsiranda netikėčiausiose vietose… Tačiau šį kartą, tarp publikos pamatęs tiek daug žinomų veidų, nusprendžiau, kad publikai įdomiau bus stebėti, kaip apgaunamu tampa vienas iš žinomų veidų,- šypsosi iliuzionistas, kalbėdamas apie netikėtą sprendimą ant scenos pakviesti dainininką Tadą Juodsnukį kartu su širdies drauge Aiste.

 

Triuko metu iliuzionistas pademonstravo neįtikėtiną poros ryšį, kuomet nugara vienas į kitą pasodinti Tadas ir Aistė, telepatiškai atspėdavo vienas kito mintis, pasirinktus žodžius, o pasinaudojus įtaigos ir hipnozės technika, R. Bernatoniui žiebtuvėlio ugnį prikišus prie Aistės rankos, į ją nugara sėdintis ir to nematantis Tadas Juodsnukis pajautęs deginantį skausmą net pašoko iš savo vietos!„Net nesuprantu, kaip jis tai padarė ir kaip tai apskritai yra įmanoma. Ar čia hipnozė, ar įtaiga, bet tas deginimas, kurį pajaučiau buvo tikras!”, – savo pojūčiais pats negalėjo patikėti žinomas dainininkas.

 

„Magic Jazz“ turas tęsiasi, o gruodžio 14 d. Biržuose ir gruodžio 21 d. Kaune vyksiančiuose pasirodymuose, Rokas Bernatonis žada dar daugiau kvapą gniaužiančių triukų ir staigmenų žiūrovams!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.