Reperis Pushaz: Emocijos, kurios kaupėsi daug metų sprogs dar kartą per K95 šou

Reperis Pushaz: Emocijos, kurios kaupėsi daug metų sprogs dar kartą per K95 šou

Iki įspūdingiausio šių metų šou K95, skirto atšvęsti Lietuvos krepšinio 95 – erių metų jubiliejų liko lygiai mėnuo – jau balandžio 23 dieną Kauno Žalgirio arenoje įspūdingas šou staigmenas ruošia Lietuvos scenos karalienė Džordana Butkutė, tą pačią dieną savo 41 – erių metų gimtadienį švenčiantis Egidijus Dragūnas – SEL ir žymiausių funk’o kūrinių autorius bei populiarių krepšinio hitų kūrėjas Linas Adomaitis.

 

Apie pastarojo specialiai šiam šou ruošiamą programą, jau atskleista ne mažai detalių – jo programoje skambės žinomiausi krepšinio hitai, o pats Linas scenoje turės didžiulį profesionalių muzikantų ir kviestinių scenos žvaigždžių užnugarį. Jau dabar atlikėjas išduoda, kad specialiai K95 ruošiamoje programoje, jis pasirodys kartu ne tik su bliuzo karaliene Arina, bet ir dar dviem žinomais atlikėjais, Vilniaus Bigbendu bei Kauno technologijos universiteto akademiniu choru „Jaunystė”, kurį tą dieną atstovaus net 60 dainininkų. Pusę lūpų L. Adomaitis prasitaria, kad į pasirodymą bus įtraukta ir visa Žalgirio komandos sirgalių tribūna.

 

Tarp populiariausių krepšinio hitų skambės ir jau gerai pažįstami Lino kūriniai, iš kurių vieną kartu atliks Andrius Glušakovas, dar geriau žinomas sceniniu vardu – Pushaz. K95 šou metu, seniai scenoje matytas reperis kartu su Adomaičiu atliks dainą „Ji mano”.

 

„Kas liečia šios dainos sėkmę, ji – tikra. Ir klausytojas tai jaučia, jis nėra kvailas, jis viską jaučia. Ji buvo parašyta per 15 minučių, tačiau tos emocijos kurios mane buvo užplūdusios, kaupėsi daug metų. Visos jos dar kartą sprogs balandžio 23 dieną”,- apie virš 3 mln. peržiūrų „Youtube” kanale surinkusią dainą sako Pushaz.

 

Po pertraukos į sceną grįžtantis reperis šiuo metu didžiąją laiko dalį praleidžia įrašų studijoje, kur intensyviai ruošiasi ne tik pirmam savo pasirodymui po pertraukos K95 šou, bet ir kelios dienos po grandiozinio renginio vyksiančiam savo naujojo albumo „Skaičiai” pristatymui.

 

Kaip Lino Adomaičio ir seniai scenoje nematyto reperio Puzho daina nuskambės Žalgirio arenoje ir kokias dar staigmenas yra paruošęs žymus atlikėjas bei kitas šou dalis rengiantys Džordana Butkutė ir SEL, pamatyti bus galima jau balandžio 23 dieną įspūdingiausio metų renginio metu. K95 šou – čia bus visi!

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.