Renginiai

Įmonės “Alwark” 12 metų gimtadienio šventė

Birštone įsikūrusiame “Kurhauze” vasario pabaigoje įvyko įmonės “Alwark” dvylikos metų gimtadienio šventė. Kartu su Rolandu Mackevičiumi vakaro metu įmonės darbuotojai ne tik sužinojo daugiau apie vienas kitą, bet ir pamatė, kaip dirba skirtinguose miestuoste esančių padalinių kolegos, kuriuos specialiai paruoštuose video siužetuose kalbino charizmatiškoji Nijolė Pareigytė. Gimtadienio šventę išskirtiniu pasirodymu atidarė BBG šokėjai, muzikinę programą paruošė vienas gražiausių balsų šalyje PAULINA, o svečius abejoti savo akimis privertė iliuzionistas Justinas Mailinauskas.

 

“Žmonės 2019” apdovanojimai

Operos ir baleto teatre Vilniuje įvyko kasmetiniai „Žmonės 2019” apdovanojimai, kurie išskirtinai šiemet prisistatė atsinaujinę – vakaro metu apdovanoti buvo ne tik muzikos, scenos ir sporto geriausi, bet ir visuomenei labiausiai nusipelnę ir didžiulę įtaką padarę mokslo, kultūros ir verslo atstovai. Nuolatos besikeičiančioje operos ir baleto teatro scenoje vakaro metu efektingą choreografinį šou sukurė iš lubų nuleista Violeta Tarasovienė,  o atlikėjas Mantas Jankavičius kartu su „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviu Pauliumi Rimeikiu scenoje pateikė visus apstulbinusią dainos „Barcelona“ versiją, kurioje Montserrat Caballe partiją atliko operiniu falcetu dainavęs vienuolikametis. Dar viena staigmena žiūrovams tapo netikėtas Rositos Čivilytės, Ericos Jennings, Monikos Marijos ir Joanos Gedmintaitės pasirodymas pakilus iš žiūrovų vietų, kurio metu, atlikėjos perdainavo žymiausius lietuviškus kūrinius. Vienas įsimintiniausių vakaro pasirodymų – duetų šou, kurio metu pasikeisdami bendrus sukurtus kūrinius kartu atliko Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, KAIA, Paulina, Gerda Šukytė, Monique ir Mantas Jankavičius. Scenoje įspūdingus šou taip pat sukūrė atlikėja Beatrich, Monika Marija bei drauge su Lietuvos kameriniu orkestru pasirodęs Andrius Mamontovas.

Nominacijas pristatė ir nugalėtojus apdovanojo netikėti skelbėjų tandemai: Oskaras Koršunovas ir Rūta Mikelkevičiūtė, Vidas Bareikis ir Liudas Mažylis, Merūnas Vitulskis ir Leonas Somovas, Vaidas Čeponis ir broliai Lavrinovičiai, Inga Jankauskaitė ir Arnoldas Eisimantas, Gintarė Gurevičiūtė, Simona Burbaitė, Simona Bandita, Julija Žižė ir Agnė Gilytė, Mantas Katleris, bei pagrindinės „Metų Žmogaus“ nominacijos teikėja, žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

 

Ekspresas į 2019-uosius

Sausio 31- osios vakarą Vilniuje įvyko paslaptingiausias Naujųjų metų vakarėlis “Ekspresas į 2019”. Vilniaus traukinių depe, bilietus į paslaptingą kelionę nusipirkusius keleivius pasitiko traukinys, kuriame atsispindėjo “Pink Criminal” tematika. Gėrimai, užkandžiai ir audringas vakarėlis traukinio vagonuose su netikėtomis stotelėmis ir siurprizais – tai laukė avantiūrai pasidavusių traukinio keleivių. Vienoje iš stotelių svečius nustebino netikėtas Monikos Marijos koncertas, kitoje – gyvas į traukinį įneštas paršelis ir jo “kova” su šunimi, simbolizuojanti senųjų metų palydėjimą ir naujųjų sutikimą. Prieš pat vidurnaktį traukinys sustojo galutinėje stotelėje – Vilniaus Depe, kuriame svečiai išsilaipino audringame “Pink Criminal” vakarėlyje ir, sutikę Naujuosius metus, vakarą tęsė specialioje VIP erdvėje, kartu su Leono Somovo, Adeph ir SEL pasirodymais.

Tech Top 2018 šou

Nacionaliniai technikos apdovanojimai Tech Top 2018 – ketvirtus metus iš eilės surengė inovatyviausią metų šou, kuriame ryškiausi šou, muzikos, televizijos, sporto ir verslo pasaulio veidai nominacijas įteikė geriausiai metų technikai.  Bendradarbiaujant su „Cineskopė Rental“, atlikėjas Mantas Jankavičius, sukūrė šou, kuriame pasirodė ir vienintelė tokia Baltijos šalyse „Camerobot” judesio kontrolės sistema, galinti aplenkti gravitaciją. Ji atkartojo, kiekvieną atlikėjo judesį scenoje. Monika Marija, tapusi įspūdingu, laidais prie arenos lubų prijungtu robotu, scenoje pateikė staigmeną – pirmą kartą pristatė naująjį kartu su Leonu Somovu sukurtą kūrinį „Pabundu“. Alternatyvios muzikos pasirodymu nustebino „Vilniaus Energija“ – arenoje pristačiusi ir naujausius savo kūrinius „Bepilotė mašina“ bei „Dronai“, o į šou sceną įvažiavę pačių sukurta futuristine mašina. Pirmą kartą gyvai, savo naująją dainą „Planai“ pristatė ir Monique, scenoje pasirodžiusi su provokuojančiais lateksiniais darbužiais, o šou kulminacija tapo Donato Montvydo sukurtas pasirodymas, kuriame jis perteikė visuomenės spaudimo socialinėje ervėje temą, kurią teko išgyventi ir pačiam.

50-mečio jubiliejaus privati šventė

Šiltą šeštadienio vakarą, Arkangelo Meno centro kiemelyje, jubiliejaus proga, svečiai mėgavosi kokybiškos muzikos, juoko ir staigmenų kupinu vakaru. Skoningai dekoruotoje erdvejė, įspūdingą muzikinę programą visam vakarui paruošė penktojo “Lietuvos Balso” sezono nugalėtoja Monika Marija su gyvo garso grupe. Vakaro metu nuskambėjo artimiausių žmonių sveikinimai, o siurprizu tapo aktorės Inetos Stasiulytės paruoštas video skečas, kuriame šmaikščią savo parodiją išvydo pats vakaro kaltininkas. Atėjus vidurnakčiui, svečių į dangų paleisti 50 LED balionų davė startą efektingiems vakaro kulminacija tapusiems muzikiniams fejerverkams, skambėjusiems pagal mėgiamiausią jubilijato dainą “Viva La Vida”, kurią gyvai atliko Monika Marija drauge su kompozitoriaus Mariaus Leskausko gyvo garso grupe. Fejerverkų šou finišavo didžiulis  konfeti, spalvomis padengęs visą kiemelį ir davęs pradžią muzikai bei šokiams.

NAUJOJO RIMO ADERO AUTOVEŽIO PRISTATYMAS 2018

Išskirtinis staigmenų ir netikėtumų kupinas vakaras, nudžiugino „Rimo Grupės” svečius, susirinkusius į naujojo Rimo Adero autovežio pristatymą. Subtiliai dekoruotoje erdvėje, romantiškomis dainomis svečius pasitiko gražiausiu 2017 metų šalies balsu išrinkta Monika Marija, kuriai akomponavo kompozitorius Marius Leskauskas. Kartu su Vilniaus Bigbendu išskirtinę programą svečiams skyrė ir Vaidas Baumila su Monique, po kurios lydimas šviesų ir lazerių efektų, buvo atidengtas naujasis Rimo Adero autovežis. Susipažinimą su naujuoju ADERO palydėjo ir nauji siurprizai – specialią programą pristatė lenktyninkas Vaidotas Žala, o didžiausia vakaro staigmena tapo ir vakarą vainikavo Donato Montvydo pasirodymas.

NAUJOJO BENTLEY CONTINENTAL PRISTATYMAS 2017

Gruodžio 15 dieną, Vilniaus “Kempinski” viešbutis duris atvėrė ne tik ypatingoms asmenybėms, bet ir ne eiliniam renginiui – pirmą kartą, išskirtinei Vilniaus publikai buvo pristatytas naujasis Bentley Continental automobilis. Automobilio pristatymui buvo pasirinkta neįprasta idėja – naująjį modelį pristatant performanso stiliumi, kuris ne tik sukūrė intrigą bei įspūdingai atskleidė patį automobilį, tačiau ir paliko stiprų emocinį įspūdį. Performansų metu, automobilis buvo uždengtas specialiomis konstrukcijomis, kurios paeiliui, viena po kitos buvo atidengiamos, pasakojant apie geriausias BENTLEY savybes, skirtingų medijų – video mappingo, skulptūros, gyvos muzikos, choreografijos bei šviesos efektų pagalba

NAUJOJO PORSCHE CAYENNE PRISTATYMAS 2017

Trečiosios kartos naujojo Porsche Cayenne automobilio pristatymas, savo unikalumu padiktavo ir renginio koncepciją – dar niekada nepatirtą kelionę traukiniu „Porsche“ maršrutu. Kelio atkarpa nuo Vilniaus geležinkelio stoties iki traukinių depo Naujojoje Vilnioje, virto viena didele scena, kurioje netikėti, skirtingose kelio atkarpose vyksantys performansai keitė vienas kitą, o traukinio keleiviams girdima Porsche „istorija“ leido visus scenografinius sprendimus sujungti į vieną visumą. Liepsnojantys fakelai, aktorių mizanscenos, visos gamos sportinių „Porsche“ automobilių pasirodymas, žirgų programa, šokėjų pasirodymai, vieškelyje vykusios lenktynės ir dar ne vienas įspūdingas scenografinis sprendimas, žiūrovams leido nusikelti į nepatirtų akimirkų festivalio kelionę, kurios galutiniu tikslu tapo naujojo Porsche Cayene atidengimas.

PAUPIO PROJEKTO PRISTATYMAS “PAVASARIS” 2017

Vilniuje MG valda pastatys nuostabų Paupio rajoną. Mūsų komandai teko garbė sukurti pristatymą. Pavadinome projektą – PAVASARIS, nes tai architektūrinis pavasaris Vilniaus senamiesčiui. Statybų aikšteleje nutiesėme dekoruotą 160 metrų ilgio ir 4 metrų aukščio tiltą, nuo kurio svečiams atsivėrė vaizdas į pirmą kartą Lietuvoje panaudotą hologramonį tiulį (40 m x10 m), efektas – apšviestoje erdvėje atsirandantys architektūriniai modeliai tarsi holograma. Tilto instaliaciją pavadinome – TILTAS Į PAVASARĮ. Improvizuotas žolės takas tiltu svečius atvedė į cirko palapinėje įsikūrusį improvizuotą PAUPIO TURGŲ. Čia vyko pristatymo vakaras. Turgaus prekyvietėse įsikūrė įvairių šalių maisto gamintojai, kurie vietoje gamino ir vaišino svečius. Programos atidarymui pasirinkome VIVALDI PAVASARĮ, kurį kartu su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu atliko Šv. Kristoforo orkestras. Į atidarymą integravome specialiai sukurtą pristatymo filmą, kuriame apie Paupio projektą kalba archtktektai bei projekto vystytojai.

NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI TECH TOP 2017

2017 m Spalio mėnesį „Siemens“ arenoje įvyko techniškiausias ir inovatyviausias metų šou – nacionaliniai technikos apdovanojimai TECH TOP 2017. Įspūdingiausiame metų šou, nugalėtojų statulėles įteikė žinomi veidai: krepšinio komentatorius Linas Kunigėlis, istorikas profesorius Alfredas Bumblauskas, komisijos nariai Andrius Užkalnis, Dovilė Filmanavičiūtė, Aurelijus Rusteika, virtuvės šefas Liutauras Čeprackas, TV laidų vedėjas Mindaugas Rainys bei „BOD GROUP“ vadovas Vidmantas Janulevičius. Metų geriausiuosius nominacijų teikėjai skelbė unikalioje lokacijoje- specialiai įrengtame net 7 metrų aukščio bokštelyje, nuo kurio apdovanojimą nugalėtojo atstovui įteikė lynu čiuožiantys kaskadininkai. Šiais metais, nacionaliniai technikos apdovanojimai kalbėjo ne tik apie technologinį progresą, bet ir žmogaus santykį su technika. Šou vedliai Indrė Kavaliauskaitė ir Vytautas Rumšas, žiūrovus supažindino su naujausiaisi technologiniai pasiekimais, o patys scenoje vienas kitą iškeitė… į inovatyvius įrenginius. Renginio metu, scenos kolegę Vytautas Rumšas išmainė į pirmą kartą Lietuvos scenoje pasirodžiusį humanoidą robotą Pepper, o Indrė Kavaliauskaitė, žiūrovams Vytautą pristatė skaitmeniniame pavidale, pasinaudojusi naujausiu lietuvių inovatorių išradimu – 3D vaizdinius ore kuriančiu hologramos aparatu. Kartu su geriausios metų technikos paskelbimu, specialiai šiam šou sukurtus įsimintinus pasirodymus „Siemens“ arenoje surengė ryškiausios scenos žvaigždės: Linas Adomaitis, G&G Sindikatas, Monique, Migloko ir Inga Valinskienė.

UNICEF KONCERTAS “UŽ KIEKVIENĄ VAIKĄ” 2017

Spalio 14- osios vakarą, industrinė Vilniaus lokomotyvų depo erdvė atgimė naujam gyvenimui – čia įvyko jau tradiciniu tapęs UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Paryžiaus bohema dvelkiančioje erdvėje susirinkę svečiai ir tiesioginę transliaciją stebėję žiūrovai buvo raginami dalintis gerumu, aukojant Malavyje gyvenantiems vaikams. Vakaro vedėjais tapo aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis ir specialiai renginiui iš Paryžiaus atskridusi Giedrė Rusytė. Įspūdingas vakaras, kaip ir kiekvienas metais, į vieną vietą subūrė žinomiausius muzikos, šou ir sporto pasaulio veidus, o nepamirštamus pasirodymus scenoje surengė Donatas Montvydas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Mango, Monika Linkytė, Jokūbas Bareikis, Lemon Joy, G&G Sindikatas, Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė-Monique, Katažina Zvonkuvienė, Lina Rastokaitė ir Erika Jennings.

K95 ŠOU 2017

Per visą Lietuvą nuaidėjusi K95 krepšinio šventė subūrė garsiausius Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio atstovus. Įnirtingai dirbusi ELITAZ komanda kartu su 700 savo srities profesionalų įgyvendino vieną ryškiausių šių metų renginių..Atlikėjai – SEL, Džordana Butkutė ir krepšinio hitų autorius Linas Adomaitis su išskirtiniais scenografiniais bei šou sprendimais savo hitus gyvai atliko vienoje scenoje! Krepšinio jubiliejaus proga buvo apdovanoti labiausiai krepšiniui nusipelnę žmonės. Sveikinimus dedikavo Lietuvos Respublikos prezidentė D. Grybauskaitė, prezidentas V. Adamkus, prof. V. Landsbergis, legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis, vienas ryškiausių visų laikų trenerių Vladas Garastas; atvyko net Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA prezidentas Horacio Muratore! Dėkojame TV3 televizijai, Lietuvos Krepšinio Federacijai, atlikėjams, svečiams ir visai komandai, padėjusiai įgyvendinti šį nepakartojamą projektą. Jūsų ELITAZ.

VIEŠBUČIO ARTAGONIST PRISTATYMAS

 

Čia gyvenas menas, neapribotas galerijos sienų – taip save pristatė meniškiausias Vilniaus viešbutis Artagonist. Supažindinti su naujai atsidariusiu viešbučiu vasario 2-ają Artagonistas kartu su kūrybos namais Elitaz sukvietė geriausius bičiulius ir  padovanodojo jiems tikrą performansų šventę. Net aštuoniolika kambarių tą vakarą atvėrę duris visiems savo svečiams ir nustebino šokiruojančiais bei intriguojančiais performansais. Vakaro metu išskiritiniu, santykius iliuztruojančiu performansu “Aš tavo saulė” žavėjo žymiausia šio žanro atstovė Lietuvoje Monika Dirsytė. Menininkė Jolita Vaitkutė šokiravo įspūdingu “Cukraus labirintu”, o žymiausias Baltijos šalių iliuzionistas Rokas Bernatonis stebuklais privertė įtikėti “Magiškajame kambaryje”. Išskirtinius pasirodymus viešbučio kambariuose surengė ir “Moterys gyvatės” bei “Marinuotas žmogus”. “Vilija iš ketvirto aukšto” stebino užburiančiu arfos skambesiu, “Miegančioji gražuolė” Kristina Tarasevičiūtė išdrįsusiems ją pabučiuoti skirdavo baleto šokį, o norinčius išties kitokių linksmybių, pašėlusių draugų kompanija kvietė į “Vakarėlį tyloje”. Išskirtinių meninių patirčių sukaupę svečiai, vakarą užbaigė viešbučio rūsyje, skambant egzotiškoms The Vanbrugh Hill Music Syndicate džiazo melodijoms.

Nuotraukų autorius – Vytenis Budrys.

UAB PATIKIMOS LINIJOS  KALĖDINIS RENGINYS “BRAZILIJA”

 

Kaip ir kasmet, savo darbuotojams dovanojanti įspūdingus kalėdinius renginius UAB Patikima Linija, kaip visuomet pasikliaudama kūrybos namų ELITAZ komanda,  šiais metais žiemos šalčius vaikė karščiu alsuojančiame Brazilijos karnavale. Vakaro vedėjai Ramūnas Cicėnas ir Marius Repšys įkūniję humoristinius personažus vedė interaktyvias “išgyvenimo” Brazilijoje pamokas, kurias palydėdavo teminiai artistų ir atlikėjų pasirodymai.

Įsipūdingoje vakaro programoje, Brazilišką karnavalą pradėjo Antikvariniai Kašpirovskio dantys, efektingą programą pristatė Irena Starošaitė, išskirtinį šou kūrė ekvilibristai ir cirko artistai, nuotaiką kėlė ir su braziliškais skoniais svečius supažindino “Baro Vilkai”, sambos judesių mokė Rokados šokėjos, o geriausiais hitais džiugino grupė “Čilinam”.

 

Nuotraukų autorius – Vytenis Budrys.

LITAGRA ŠOU “DERLIAUS ISTORIJA”

25 metų jubiliejų “Litagra” įmonių grupė pažymėjo su įspūdingu šou “Derliaus istorija”. Kūrybos namų Elitaz komanda nusprendė šiuo šou perteikti modernią žemės ir žmogaus draugystę, kuri ilgus metus yra pagrindinė “Litagros” įmonės vizija.  Moderniai buvo perteikta tai, ką Lietuva turi geriausia: dainas, raštus, atlikėjus ir net tautinį kostiumą, supinant viską į vieną berndra istoriją. Inovatyvumo prieskonį suteikę kūrybinės komandos panaudotos technologijos: video mapping‘as, kinetinės struktūros, sugebančios vienu mygtuko paspaudimu keisti formas, modernūs lazeriai ir projekcijos.

Scenoje savo dainomis „derliaus istoriją“ pasakojo Lietuvos scenos žvaigždės: Merūnas Vitulskis, Rosita Čivilytė, Tadas Juodsnukis, Kotryna Juodzevičiūtė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Gytis -Valickas Echoes, Paula Valentaitė, Girmantė Vaitkutė ir ypatingi svečiai iš Latvijos: Samanta Tina ir Lauris Reiniks, pastarojo pasirodymas scenoje tapo įmonės partnerių iš Latvijos dovana, už ilgametę ir sėkmingą partnerystę. Atlikėjų atliekamos lietuvių liaudies dainos, tą vakarą įgavo modernų ir šiuolaikišką skambesį, kurį sujungti padėjo žinomo didžėjaus „Girių dvasios“ aranžuotės ir muzikiniai intarpai.

 

 

 

Nuotraukų autorius – Vytenis Budrys.

TRADICINIAI NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI “TECH TOP 2016”

Antrus metus iš eilės ELITAZ kūrybos namai organizavo jau tradicija tapusius nacionalinius technikos apdovanojimus TECH TOP 2016! Įspūdingame renginyje, kurio šeimininkais tapo Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė, netruko sudėtingiausių ir efektingų pasirodymų, dėl kurių apdovanojimai įgavo “techniškiausio ir įnovatyviausio metų renginio” etiketę. Į efektingo pasirodymo sceną iš palubės nusileidęs dainininkas Donatas Montvydas atliko televizijos žiūrovams dar nematytus kaskadinius triukus, atlikėjo Vaido Baumilos pasirodymas nukėlė į postapokaliptinę ateitį, Naktinės personos pakvietė į efektingą dūmų ir lazerių šou, Monikos Liu numeryje pirmą kartą Lietuvos televizijos eteryje buvo panaudota papildytos realybės technologija, o dviejų Gineso rekordų savininkas iliuzionistas Rokas Bernatonis, kartu su žymiausiu pasaulyje žonglieriumi Niels Duinker atliko žadą atėmusį magijos ir iliuzijos numerį. Tiesioginio eterio per TV3 metu, net 30 technikos nominacijų paskelbė žinomi televizijos ir scenos veidai: TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, laidų vedėjos K. Riminienė ir R. Vyšniauskaitė, aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Ineta Stasiulytė, kulinarijos knygų autoriai Alfas Ivanauskas ir Nida Degutienė, dizainerė Julija Janus, dainininkai Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Naktinės personos, Agnė Juškėnaitė, fotografas Nerijus Paluckas, olimpinis prizininkas irkluotojas Saulius Ritter bei Topo grupės valdybos pirmininkas Aurelijus Rusteika.

 

 

Nuotraukų autoriai – Vytenis Budrys ir Monika Daužickaitė

23- IOJO TV3 TELEVIZIJOS SEZONO ATIDARYMO IŠKILMĖS

Jau aštuntą kartą iš eilės ELITAZ komandai patikėtos TV3 naujojo sezono atidarymo iškilmės. Šimtams ryškiausių televizijos, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių, aktorių, verslininkų bei politikų žengiant raudonuoju kilimu, specialiai Kalnų parke iškilusioje tūkstančio kvadratinių metrų VIP ložėje skambėjo praėjusių metų “X  Faktoriaus” nugalėtojos Monikos Pundziūtės dainos. Po TV3 generalinės direktorės Lauros Blaževičiūtės kalbos, daugiau nei 700 svečių vasarą palydėjo ir 23-ąjį televizijos sezoną atidarė kartu su grandioziniu Leon Somov ir Jazzu koncertu. Iki koncerto pradžios sceną nuo iškilmių svečių skyrė penkiolikos tūkstančių balionų siena, kuri efektingai paleista į dangų atvėrė vaizdą į nepamirštamą auksinio dueto pasirodymą. Po vakarą vainikavusio koncerto, Justė Arlauskaitė – Jazzu persikėlė į VIP erdvę, kur kartu su grupėmis Zeta Beat ir Original Copy, savo dainomis džiugino iškilmių svečius.

Nuotraukų autoriai – Nendrė Žilinskaitė ir Rytis Šeškaitis

MG VALDOS VASAROS ŠVENTĖ “JEI NE GRYBAI IR NE UOGOS…”

2016 m. Liepos 22 -24 dienomis, nepaprastą įmonės vasaros šventę, savo darbuotojams dovanojo MG Valda, o visomis organizacinėmis detalėmis rūpinosi kūrybos namų „Elitaz“ komanda. Varėnos rajone ant Lavyso ežero pakrantės vykusi šventė, kaip ir pridera, įgavo tikrą dzūkišką pavadinimą „Jei ne grybai ir ne uogos…“, o su juo ir puokštę dzūkiškų pramogų. Atvykusius svečius, nešinos dzūkiškomis vaišėmis pasitiko dzūkų bobos, vedinos aktorės Vitalijos Mockevičiūtės, kurios vėliau svečius linksmino smagiu pasirodymu ir užduotimis. Darbuotojų žinias neužilgo tikrino ir pats Arūnas Valinskas su išskirtiniu „Auksinio Proto“ žaidimu. Svečiams netrūko ir aktyvių pramogų: užduočių ir siurprizų kupinas baidarių žygis, plaukiojimas irklentėmis, pažintinė kelionė laivu. Nepaprastą staigmenų kupiną šventę vainikavo įspūdingas grupės „Šalutinis efektas“ pasirodymas bei, žadą visiems atėmęs, lazerių bei vizualizacijų šou kartu su projektu „Girių dvasios“.

ROKO BERNATONIO PASAULIO GINESO REKORDAS TOPO CENTRE

Birželio 2 d. prekybos centre „Topo centras“ buvo užfiksuota istorinė akimirka – lietuvis iliuzionistas Rokas Bernatonis pasiekė pasaulio Gineso rekordą. Vaikinas išmetė 124 kortas per vieną minutę 3,65 metrų atstumu ir pagerino dešimtį metų nepralenktą rekordą.

„Jaučiuosi gerai. Tikėjau savimi. Negaliu sakyti, jog nesitikėjau, nes sukviečiau čia daugybę žmonių“, – iškart po rekordo sakė vaikinas. R. Bernatonis tikina, jog šiam svarbiam įvykiui jis ruošėsi kaip studentas – intensyviai tik paskutinį mėnesį. Magui tai jau antrasis rekordas. Pirmąjį Gineso rekordą jis pasiekė 2014 metais, tuo metu jis išmetė kortą į 14 metrų ir 35 centimetrų aukštį.

„Gineso rekordas – tam tikras prestižo ir tarptautiškumo ženklas tarp iliuzijos meno meistrų“, – savo sprendimą, kodėl vis siekia Gineso rekordų įvardija Rokas. Tačiau tai ne pabaiga. Artimiausiu metu jis ketina pagerinti savo pirmąją rekordą ir kortą išmesti į 23 metrų aukštį.

PIRMIEJI NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI „TECH TOP“

2015 metų lapkričio 4 d. kūrybos namams ELITAZ buvo patikėta organizuoti pirmuosius nacionalinius technikos apdovanojimus „TECH TOP“. Apdovanojimų metu dėl 12 nominacijų varžėsi net 60 produktų. O iškilmių metu paaiškėjo, kas tapo lietuvių prekės ženklu.

 

Specialius šou parengė žinomi šalies atlikėjai: Donatas Montvydas, Katažina Zvonkuvienė, Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Linas Adomaitis ir Dagna Kondratavičiūtė, Rūta Ščiogolevaitė, Agnė Juškėnaitė, Justina Budaitė ir Vilija Matačiūnaitė bei Rondo lyderis su „Lietuvos balso“ geriausiais atlikėjais. Pasirodymus praturtino dar Lietuvos žiūrovams neregėtos technologinės inovcijos.

22 -OJO TV3 SEZONO ATIDARYMO IŠKILMĖS

2015 m. rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke, TV3 kanalas, kartu su ryškiausiais televizijos veidais ir kviestiniais svečiais, pasitiko 22-ąjį televizijos sezoną. Įspūdingai dekoruotose renginio erdvėse, svečius pasitiko Tv3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, pristatinėdami naujas sezono laidas, atvykusius kalbino laidų vedėjai, o populiarių serialų herojai ir įspūdingiausi TV projektai šventės vietoje įkūrė atskiras erdves, kuriose stebino išskirtiniais pasirodymais. Visą šventę vainikavo Kalnų parke vykęs efektingas  “Sel Grand Show 2015” koncertas, kuriame be kviestinių svečių šėlo ir 20 tūkstančių Sel gerbėjų.

PORSCHE NAMŲ ATIDARYMAS

2015 m. birželio 4 d. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. duris atvėrė nauji PORSCHE namai. Kūrybos namai „Elitaz“ ta proga surengė įkurtuves ir pakvietė svečius apžiūrėti visus PORSCHE namų kampelius. Salonas vienam vakarui virto draugų pobūvio vieta, kur balsingoji Girmantė Vaitkutė pasitiko atvykstančius dainuodama „Hello”, o charizmatiškasis Linas Adomaitis ragino dalyvius ne tik linksmintis, bet ir bičiuliautis tarpusavyje. Operos virtuozas Rafailas Karpis vakarą papuošė legendine Traviata, o „pakeliui į namus“, sportiniame Porsche automobilyje, savo dainomis susirinkusius džiugino džiazuojanti Giedrė Kilčiauskienė! Pagrindinė vakaro dalis – įspūdingas magiškas servisas – buvo pristatytas kaip naujų namų „virtuvė“. Lyg gerame restorane svečiams buvo pasiūlyta susipažinti su visu siūlomu meniu: padedant pasaulio rekordininkui Rokui Bernatoniui kiekvienas servise esantis objektas tapo magišku ingredientu, atskleidžiančiu Porsche galimybes ir geriausias savybes!

SEB ARENOS NAUJŲJŲ TENISO KORTŲ ATIDARYMAS

2013 metų spalio 4d. atidarėme naujuosius, mėlynuosius Teniso pasaulio kortus,  SEB arenoje. Ta proga surengėme šventinę vakarienę pačiuose teniso kortuose, kurie tą vienintelį vakarą tapo tikru SODU, easnčiu ežero pakrantėje. Grindys pasiklojo pavasarine kvepiančia žole, išdygo medžiai,vaismedžiai, tyvuliavo ežeras su nendrėmis pakraštėje. Taigi vienam vakarui kūrybos namai “Elitaz” teniso kortus pavertė gamtos kampeliu.  Vakarą savo muzika papuošė,  specialiai renginiui iš UK atvykę jazz muzikantai  – “The VanbrugHill music Syndicate”.

Teniso kortų atidarymo renginio vedėjais tapo du vyrai, kurių vardus žino ne tik televizija, bet ir teniso pasaulis – Leonardas Pobedonoscevas  bei Andrius Tapinas.

TV3 20-MEČIO IŠKILMĖS

2013 metais dvidešimtmetį šventusi  šeimos ir švenčių televizija TV3 kvietėį ypatingas iškilmes, kurias rengė kūrybos namai “Elitaz”. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre rinkosi per du televizijos dešimtmečius iškilusios asmenybės, garsiausi šalies talentai ir didžiausi savo sričių meistrai. TV3 žiūrovai dvidešimtmetį šventė kartu – prieš pat TV3 Žinias tiesioginiame eteryje linkėjimus žiūrovams siuntė raudonuoju kilimu žengdamos žvaigždės, o vėliau prie TV ekranų visus kvietė iškilminga ceremonija. Sukurti nepamirštamą dvidešimtmečio šventę susibūrė keli šimtai garsiausių šalies dizainerių, stilistų, choreografų, dainininkų, režisierių, kaskadininkų, teatro, operos ir technikos specialistų. Ceremonijos scenoje pasirodė žinomiausi šalies dainininkai: Virgilijus Noreika, Rūta Ščiogolevaitė, Marijus Mikutavičius, Džordana Butkutė, Donatas Montvydas, Irena Starošaitė, Evelina Sašenko, Linas Adomaitis, Neda Malūnavičiūtė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Česlovas Gabalis, Merūnas, Vaidas Baumila, Girmantė Vaitkutė, Monika Linkytė, Beissoul, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, TV3 muzikinių projektų „X Faktorius“, „Chorų karai“, „Dangus“ lyderiai ir daugelis kitų.

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ ->

“TOPO GRUPĖ” ŽIEMOS RENGINYS “BŪK IŠSKIRTINIS”

Tai šventinis vakaras, persmelktas išmaniųjų technologijų sprendimais, žaismingu šviesų, interaktyvių pramogų ir šventinės simbolikos šou, kulminuojantis skambiu Baibos koncertu ir šokiais iki paryčių.

Visa tai vyko efektingoje erdvėje, kurios ribos ir sienos tapo pagrindine vizualine vakaro detale – didžiulėmis projekcijomis, nukeliančiomis į neegzistuojantį, nerealų, magišką virtualų pasaulį.

Tai vakarėlis, kurio nuotaiką ir vizualinę visumą kūrė įspūdingos 3D projekcijos, specialių prožektorių šviesoje švytinčios detalės, šokius ir vakarėlio veiksmą fiksavo vaizdo kameros ir visa tai gyvai buvo transliuojama įvairiose erdvės vietose.

2011 TV3 SEZONO IR EUROBASKET ATIDARYMAS

Rugpjūčio 29 dienos vakarą pakrantė prie Vilniaus Baltojo tilto spindėjo gyvu garsu, ryškiausiais mūsų šalies atlikėjais, įspūdingu šou ir iškilminga atmosfera – čia vyko didysis „Eurobasket 2011“ ir naujojo TV3 sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ atidarymas, kurį prodiusavo kūrybos namai ELITAZ.

 

Tiesioginė renginio transliacija teletiltais jungė šešis didžiuosius Lietuvos miestus, vyko pasaulinis kamuolio mušinėjimo rekordas, itin aukštos gyvo garso kokybės koncerte pasirodė žymiausi šalies muzikos atlikėjai ir grupės. 

Vienu iš žiūrimiausių momentų tapo mūsų šalies vadovės kalba – oficialiąją atidarymo dalį savo sveikinimu pradėjo Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji, kartu su „FIBA Europe“ prezidentu Olafuru Rafnsonu (Olafur Rafnsson) paskelbė oficialią krepšinio čempionato pradžią. Simbolinę atidarymo juostą kirpo Lietuvos Respublikos premjeras Andrius Kubilius, „FIBA Europe“ generalinis sekretorius Naras Zanolinas (Nar Zanolin), Vilniaus meras Artūras Zuokas, TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir krepšininkas Linas Kleiza.
 

Krepšinio žvaigdžių, aukščiausių šalies pareigūnų bei geriausių Lietuvos atlikėjų fone buvo pristatomos ir naujojo TV3 sezono laidos, čia pat scenoje skaitomos šviežiausios žinios, dalinami prizai, o svarbiausia – gera, šilta ir šviesi ateinančio televizijos sezono nuotaika. 

Išskirtinio masto ir svarbos renginys sulaukė milžiniško žiūrovų susidomėjimo – prie ekranų didįjį atidarymą stebėjo milijonas Lietuvos gyventojų, dar 100 tūkstančių jų – prie Baltojo tilto ir didžiųjų šalies miestų arenų.

LIETUVOS U-19 KREPŠININKŲ SUTIKTUVĖS

Sostinės gatvėmis riedantis atviras autobusas, džiūgaujančių sirgalių jūra, šventinis koncertas – taip Vilniuje 2011 vasarą buvo pasitikti pasaulio krepšinio čempionai, Lietuvos 19-mečiai.

Renginio metu buvo nutiestas televizijos tiltas, sujungęs su Vilniaus oro uostu ir atviru autobusu, kuriuo rinktinė važiavo į Rotušės aikštę, kurioje sportininkų laukė daugiatūkstantinė minia, o krepšininkus sveikino ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės.

Renginį, kurį prodiusavo kūrybos namai ELITAZ, tiesiogiai transliavo Lietuvos Ryto televizija.

LIETUVOS KREPŠINIO RINKTINĖS SUTIKIMAS VILNIUJE

Renginio metu buvo nutiestas televizijos tiltas, sujungęs su Vilniaus oro uostu ir atviru autobusu, kuriuo rinktinė važiavo į Rotušės aikštę. Joje laukė daugiatūkstantinė minia, o krepšininkus sveikino ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Linas Adomaitis, Jurga Šeduikytė, YVA, Egidijus Sipavičius, „Kastaneda“ ir t.t. Renginio vedėjai – Mindaugas Stasiulis, Robertas Petrauskas ir Mindaugas Rainys.

2010 TV3 SEZONO ATIDARYMAS “MANO TV3”

Kūrybos namų ELITAZ surengtas naujojo TV3 sezono pristatymas “MANO TV3”. Daugiau nei šimtas pramogų pasaulio atstovų ir daugiau nei dvidešimt naujų ir pamėgtų laidų – su tokiais skaičiais televizija 2010-aisiais žengė į naują, itin sėkmingą sezoną, kuriame sau patinkančią laidą atrado kiekvienas žiūrovas.

 

Sostinės senamiesčio širdyje, Vilniaus Rotušės aikštėje, susirinkę tūkstančiai svečių ir populiariausios šalyje televizijos gerbėjų, matė įspūdingus artistų pasirodymus, specialius laidų pristatymus bei žiūrovų mėgstamas ir naujas ekrano žvaigždes.

2009 TV3 SEZONO ATIDARYMAS

ELITAZ surengtoje TV3 2009 metų sezono atidarymo šventėje – daugiau nei šimtas ekrano žvaigždžių, o su žiūrovais per tiesioginę „Mano TV3“ sezono atidarymo šventę sveikinosi net 12 vedėjų! Televizijos žiūrovus stebino netikėti duetai, rekordai, nematytos scenos dekoracijos ir grandiozinis šou. Specialius muzikinius pasirodymus renginio vakarą atliko garsiausi šalies atlikėjai ir grupės. Išskirtinius šokių pasirodymus sukūrė ne tik „Šok su manimi” projekto dalyviai, bet ir Šarūno Kirdeikio šokėjai.

Grandiozinio pristatymo scena turėjo skirtingas erdves. Netradicinės konstrukcijos ir didžiuliai podiumai talpino šimtus žmonių, o visą renginį nušvietėnet 17 tonų šviesos ir specialių ekranų.

TOPO APDOVANOJIMAI

Iškilminga TOPO grupės darbuotojų apdovanojimų ceremonija, surengta dailininkės ir scenografės Editos Valaitės išpuoštuose Litexpo rūmuose. Renginyje dalyvavo per 400 įmonių grupės darbuotojų.  Gala stiliaus vakarienės metu apdovanoti geriausi darbuotojai, nominantus ir nugalėtojus sveikino ryškiausi atlikėjai. Ypatingą renginio nuotaiką kūrė Dviračio blondinės, ekrane linksmai aptarusios įmonės aktualijas. Vakaras, kaip ir dera, baigėsi neformaliu bendravimu ir šokiais iki ryto.

2008 TV3 SEZONO ATIDARYMAS “PO LAIMINGA ŽVAIGŽDE” (NUOTR. BFL/ANDRIUS UFARTAS)

TV3 televizijos sezono “Po laiminga žvaigžde” pristatymo tiesioginę transliaciją prodiusavo ir šiame renginyje kaip didžiųjų renginių režisierius debiutavo Gediminas Jaunius. Savitą braižą turintis režisierius sutelkė ryškiausias to meto scenos ir ekrano žvaigždes į grandiozinį koncertą.

Kalnų parko dainų slėnyje susirinkę 1000 svarbiausių klientų ir laidų kūrėjų mėgavosi gardžiomis vaišėmis, gaivia atmosfera bei atvirame ore vykstančiu išskirtiniu koncertu, kurio veiksmas vystėsi net trijose skirtingose scenose:  populiarioji muzika buvo atliekama keletu skirtingų žanrų – in simphony scena-amfiteatras, kuriame Lietuvos Valstybinis simfoninis orkestras atliko populiarius kūrinius su ryškiausiais populiariosios muzikos atlikėjais, o šou scenoje karaliavo visa plejada pop artistų. Šiuos du muzikinius polius sujungė žvaigždės formos besisukanti scena pagal LVSO gyvai griežiamą teminės sezono muzikos variaciją. Pokalbių scenoje – žvaigždėje besisukančias kanalo garsenybes apie naujienas kamantinėjo Marijonas Mikutavičius.

2008 metų sezono pristatymas į istoriją įėjo ne tik novatoriškomis renginio scenografijos ir šou dizaino koncepcijomis bet ir istoriniu vieno garsiausių laidų vedėjų bei prodiuserių, vėliau tapusio Seimo pirmininku, praloštomis lažybomis, kuomet jam tieisoginio eterio metu teko su orkestro merginomis žygiuoti pasidabinus suknele.

Svečiai mėgavosi kokybiška muzika, efektingu šou ir sodraus turinio tiesiogine transliacija bei galimybe, kas filmavimuose pasitaiko ne taip jau dažnai, nevaržomai judėti, užkandžiauti ir bendrauti tarpusavyje viso renginio metu.

Čia buvo įrengtos atskiros programą pristatančios erdvės: prodiuserių ložė, filmų kupolas bei efektingas “gyvas ekranas” – šokio ir projekcijų dinaminė sintezė. Transliacijai pasibaigus renginio dekoras tapo prašmatniausia šokių aikštele mieste. Čia linksmybės vyko iki pat ryto.

 

TV3 15 METŲ JUBILIEJUS

TV3 15 metų jubiliejus – tai vienas ambicingiausių ELITAZ projektų, skirtų verslo klientams. Net 1000-iui svečių VICHY vandens parko terasoje ELITAZ komanda surengė pribloškiantį šou kviestinei televizijos publikai, kuri susirinko kokteilio po Lenny Kravitz koncerto Siemens arenoje. Čia buvo visi – ryškiausi kanalo veidai, agentūrų ir bendrovių bosai bei mylimi televizijos bičiuliai.

Nestandartinį mąstymą atskleidė techniniai sprendimai: prie terasos išdygo priestatu tapusi efektinga scena, kurios vien grindys prasidėjo šešių metrų aukštyje! Čia, specialiai TV3 televizijai, kartu su Viktoru Diawara bei ryškiausiais scenos atlikėjais, surengtas “TABAMI goes TV3” projektas. Svečiams visą naktį skambėjo garsiausi pasauliniai kūriniai, pagardinti specialiaisiais efektais, choreografiniais numeriais ir efektingais pirotechniniais sprendimais.

Nepriekaištinga organizacija ir dėmesys kiekvienam svečiui net ir esant tokiai gausybei žmonių, nustebino net ir išrankiausius šventės dalyvius. Šis projektas nubrėžė ryškią takoskyrą tarp ELITAZ ir kitų renginių organizatorių, aiškiai parodydamas, jog tai komanda, kuri geba mąstyti originaliai ir turi reikiamus raumenis savo idėjoms realizuoti.

VIKTOR&ROLF ANTIDOTE KVEPALŲ PRISTATYMAS

Kūrybos namai ELITAZ išskirtinei publikai surengė ypatingą kvepalų “VIKTOR&ROLF ANTIDOTE” pristatymą. Madingas olandų kvepalų prekės ženklas papildė savo kvapų kolekciją, o šią žinią savo konceptualiomis idėjomis Lietuvos stilingiems žmonėms pristatė ELITAZ.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.