RENATA NORVILĖ MESTELĖJO RŪTAI ŠČIOGOLEVAITEI: „ŠA, MAŽOJI PEREKŠLE!”

RENATA NORVILĖ MESTELĖJO RŪTAI ŠČIOGOLEVAITEI „ŠA, MAŽOJI PEREKŠLE!”Rudenį dvidešimtąjį gimtadienį su šūkiu „20 kartų labiau“ pasitinkančios LNK projekto „Lietuvos balsas“ Aklosios perklausos pasiekė kulminaciją. Vilniaus „Teatro arenoje“ savaitę netilo muzika ir šmaikštūs, o kartais ir aštrūs, mokytojų komentarai.  Visos „Lietuvos balso“ kėdės atsisuko vos tik uždainavo balsingas vaikinas, o tuomet eilinį kartą prasidėjo peštynės dėl talento.
Šiemet „Karmen“ įvaizdį įvaldžiusi R. Norvilė demonstruoja ir pietietišką charakterį. Neištvėrusi R. Ščiogolevaitės nuožmių raginimų pasirinkti jos komandą, mokytoja pradėjo tildyti oponentę: „Ša, mažoji perekšle!” Aštrialiežuvė Rūta nepasimetė ir atkirto: „Aš didžioji perekšlė. Metras septyniasdešimt šeši.“ Moterų apsižodžiavimą nutraukė D. Norvilas: „O aš 160, tai kai duodu iš apačios – visi krenta.“
Kas tas talentingasis dalyvis, kurio mokytojo komandą jis pasirinko ir kiek dar aistrų pamatysime šiame projekte – visi atsakymai jau šį rudenį dvidešimtmetį švenčiančios LNK televizijos eteryje.
„Lietuvos balso“ dalyviai jau ruošia kovinę amuniciją Dvikovoms ir Nokautams rugpjūčio 17, 18 ir 20 d.! Nori gyvai išvysti, kurie dalyviai pateks į paskutinį etapą – Finalines kovas?

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.