R. Ščiogolevaitė sulaukė palaikymo iš garsenybių: linkėjimus siunčia net iš tolimojo Balio

 

Jau šį vakarą 21 val. iš LRT studijos bus tiesiogiai transliuojamas nacionalinės Eurovizijos atrankos finalas, kuriame pasirodys ir žinoma šalies atlikėja Rūta Ščiogolevaitė kartu su daina „United“. Dainininkė neapsakomai tiki savo daina, todėl ne vieną kartą yra pabrėžusi, jog ne ji – o jos daina turi nugalėti ir keliauti į didžiąją Euroviziją Stoholme. O šią ypatingą dieną moteris sulaukė palaikymo iš scenos kolegų ir kitų garsenybių. Sėkmės finale R. Ščiogolevaitei linkėjo net iš tolimojo Balio salos.

 

Gerbėjų palaikymo klipe dainuoja moters „Lietuvos balso“ auklėtiniai Dainius Griesius ir Vytenis Kaluškevičius, dainininkė Julija Jegorova, šiemet taip pat Eurovizijoje dalyvavusi Neringa Šiaudikytė, aktorė Aušra Štukytė, šiuo metu Balyje viešintis aktorius Leonardas Pobedonoscevas su vietos gyventoju. Ir dar daugelis kitų gerbėjų iš Lietuvos – ir netgi Švedijos.

 

„Labai malonu sulaukti palaikymo iš tokių įvairių žmonių. Tiek iš scenos kolegų, kurie šiemet taip pat dalyvavo Eurovizijoje, tiek iš gyvenančių Balyje ar kitoje pasaulio valstybėje. Būtent apie tai mano daina „United“ – apie vienybę ir draugystę. Apskritai, esu geros nuotaikos. Laukiu vakaro, kada galėsiu lipti į sceną“, – puikios nuotaikos neslėpė konkurso dalyvė.

 

R. Ščiogolevaitės palaikymo klipas:

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.