R. ŠČIOGOLEVAITĖ PRISTATĖ EUROVIZINĘ DAINĄ „UNITED“, PRIE KURIOS KŪRYBOS PRISIDĖJO PATI

Jau šį vakarą televizijos žiūrovai išvys antrąją Nacionalinę atranką į Eurovizijos konkursą, kurioje pasirodys ir scenos profesionalė Rūta Ščiogolevaitė. Prieš kelias savaites vykusių filmavimų metu atlikėjai komisija pagyrų negailėjo. Be to, šiandien atlikėja eurovizinę dainą pristato skaitytojams bei sutiko apie patį kūrinį papasakoti daugiau. Pasirodo, ji dainos „United“ žodžių bendraautorė.

„Kaip jau seniau minėjau – dainos autoriai labai norėjo, jog dainą atlikčiau būtent aš.  Pirminę jos versiją išgirdau rugsėjo pradžioje, po to jie mane pakvietė prisidėti ir prie kūrinio teksto kūrybos“, – pasakojimą pradeda  R. Ščiogolevaitė.  Kūrinys, su kuriuo dainininkė mėgins pakerėti ne tik lietuvius, bet ir europiečius kviečia visus burtis ir būti drauge – juk tik taip pasaulis gali išvysti geresnį rytojų. Žinoma, dainoje skamba ir ypač atlikėjai šiuo metu aktuali tema – vaikai: „Juk visi mes lyg vaikai, kurie nuolat mokosi ir auga.“

Dainininkė džiaugiasi sklandžiai praėjusiu filmavimu ir su nekantrumu laukia, kada galės išvysti savo pasirodymą per televiziją: „Viena yra dainuoti gyvai, kita kameroms. Tikrai vakare stebėsiu, kaip viskas atrodys, kaip suskambės. Tai savotiška repeticija prieš ateinančius etapus.“ R. Ščiogolevaitė pasitiki savo jėgomis ir mano, jog ją tikrai išvysime Nacionalinės atrankos finale. „Kaip galėčiau manyti kitaip, jei iš komisijos sulaukiau, išties, gerų komentarų? Ši daina, mano nuomone, verta ne tik finalo Lietuvoje, bet ir galimybės skambėti didžiojoje Eurovizijoje Švedijoje“, – šypsosi profesionalė.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.