R. Bernatonio ture „Magic Jazz“, užhipnotizuoti žiūrovai pamiršo, kaip reikia skaityti

R. Bernatonio ture „Magic Jazz“, užhipnotizuoti žiūrovai pamiršo, kaip reikia skaityti

Iliuzionistas Rokas Bernatonis Palangoje pradėjęs savo pirmąjį turą po Lietuvą „Magic Jazz“, neslėpia džiugesio – bilietai iššluoti, salė pilnutėlė iliuzijos gerbėjų, o žiūrovai po netikėto šou vis dar negali patikėti tuo, ką pamatė. Naujojo turo programoje, žymus ir pasaulinį pripažinimą pelnęs iliuzionistas, žiūrovus džiugina efektingais ir neįtikėtinais triukais, aštriu humoru ir visą tai sujungiančia ir šou iliustruojančia  profesionalios džiazo grupės atliekama muzika.

 

Paklaustas, kokie triukai labiausiai žavi  jo pasirodymus stebinčius žiūrovus, Rokas juokiasi: „Labiausiai žmonėms patinka triukai su pabaiga, kurioje aš susimaunu. Yra keli triukai, kuriuose sukeliu emociją, jog susimoviau. Tuo metu žmonės gauna „svetimos gėdos“ jausmą, o aš, džiaugdamasis jog šią jų emociją patenkinau, triuko  gale parodau, jog iš tikrųjų viskas gerai“.

 

Vis dėl to, praeitą šeštadienį vykusiame Roko Bernatonio pirmajame turo pasirodyme, didžiausių ovacijų sulaukė išskirtinis iliuzionisto numeris, kuriame atsitiktinai iš salės parinkti žmonės buvo panardinti  į…hipnozę. Ir tokio pobūdžio pasirodymas iliuzionistams tikrai nėra lengva užduotis. „Nepasaint to, kad hipnoze domiuosi dar tik vienerius metus, išdrįsau tai išbandyti scenoje savo turo metu. Hipnozė reikalauja 120% pasitikėjimo ir tikėjimo iš žiūrovų, o tai pasiekti sunku. Kitaip tariant, sunku žmogų priversti užsimerkti ir giliai kvėpuoti, kaip prieš 5 minutes scenoje sudeginai kito žmogaus pinigus“,- juokiasi Rokas.

 

Pasirodymo metu, dviejų pasaulio Gineso rekordų savininkas, vienas priešais kitą pasodintai porai davė garsiai perskaityti žodį, užrašytą ant lapo, ką, žinoma, padaryti nebuvo sunku. Tačiau iliuzionistui porą panardinus į hipnozę ir įteigus, jog skaitant bet kokį tekstą jiems pradės lietis raidės ir pintis liežuvis, užhipnotizuoti žiūrovai to paties žodžio perskaityti…nebeįstengė!

 

„Tai yra hipnozės, psichologijos, magijos ir neurolingvistinio programavimo sintezė. Esu tikras, jog ir didžiausią patirtį turintys hipnozės meistrai nepastebėtų, jog tokiam numeriui naudoju šiek tiek magijos, – šypsosi charizmatiškasis Rokas, o paklaustas, kas būtų jei užhipnotizuoto žmogaus, negrąžintum į normalią būseną , juokiasi, – Šito dar nebuvo, bet visai įdomu, gal reikės pabandyti pasirodyme Vilniuje?“

 

Žymiausio Lietuvos iliuzionisto turas po šalį tęsiasi, o pamatyti neįtikėtiną iliuzijos, magijos, staigmenų, humoro ir profesionalios džiazo muzikos “Magic jazz” turo programą, jau gruodžio 1 dieną, Piano.lt koncertų salėje,  galės ir Vilniaus publika!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.