Prieš „Lietuvos balso“ finalą Gabijai Lokytei dingo balsas: „Situacija darosi ekstremali, bet nepasiduodu“

Prieš „Lietuvos balso“ finalą Gabijai Lokytei dingo balsas: „Situacija darosi ekstremali, bet nepasiduodu“

Šį sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje pagaliau išaiškės geriausias šalies balsas, dėl kurio titulo susikaus keturi „Lietuvos balso“ finalistai: Gabija Lokytė, Monika Marija Palauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas ir KAIA bei Paulinos duetas.

Likus vos kelioms dienoms iki finalo, projekto komandą pasiekė žinia – vienai iš projekto favoričių, Gabijai Lokytei, dingo balsas.

„Jau praeitą šeštadienį pastebėjau, kad peršalau ir ėmiau nieko nelaukus gydytis, tačiau po sekmadienio tiesioginio eterio situacija pablogėjo – visiškai negalėjau prakalbėti, todėl nusprendžiau apsilankyti pas gerklės gydytoją, o taip pat gerklės skausmas buvo kitoks nei įprastai“,- apie savo situaciją pasakoja Gabija Lokytė. Deja, tačiau gydytojos išvados dalyvės nenuramino.

„Tikėjausi, kad tai bus tiesiog peršalimas, bet, deja, vienoje pusėje balso stygų, ten, kur atsiranda mazgeliai,  yra užuomazgos naujo darinio. Iki sekmadienio su gydytojos pagalba susidėliojome intensyvų gydymo planą – kiekvieną dieną stipraus poveikio lašelinės, kurios turėtų padėti laikinai išspręsti problemą. Taip pat išrašė ir antibiotikų“,-  apie gydymo kursą, likus vos trims dienoms iki finalo pasakoja Gabija.

Gydytoja dalyvei jokių garantijų nedavė – nėra aišku, ar gydymo kursas iki sekmadienio padės. „Balso sveikumu, būtent tą dieną, kurią reikia, kad jis skambėtų, niekada negali būti užtikrintas, o ypač dabar. Tokiomis situacijomis suprantu, kaip svarbu yra nepanikuoti ir šaltai priimti situaciją. Laukia pats svarbiausias Lietuvos Balso etapas – finalas, todėl neleidžiu sau galvoti, kas bus jeigu nepagerės – tikiu, kad balsas atsigaus ir viskas bus gerai. Privalo būti gerai“,- neprarandant optimizmo sako Gabija Lokytė.

Atlikėja patikina, kad repetuoti tokiomis sąlygomis yra ypatingai sunku, tačiau ji padarys viską, kad jos ruošiami pasirodymai atitiktų aukštai užkeltai kokybės kartelei.

„Tokia balso būklė trukdo repeticijoms, todėl situacija darosi ekstremali, bet nepasiduodu ir kaip visada atiduosiu visą save. Finalui ruošiu priminti savo turimus kozirius projekte ir atiduoti save dar daugiau, nei prieš tai. Toje scenoje dainuojame paskutinį kartą, todėl privalome išeiti taip, kad žiūrovas atsimintų kiekvieno iš mūsų išskirtinumą, o aš tikiu, kad taip ir bus“,- sako Gabija, kuri šį sekmadienį žiūrovus nustebins energetiškai stipriu kūriniu „Let‘s get loud“ ir dar vienu įsimintinu duetu su Džordana Butkute.

„Gabija  ir vėl pademonstruos savo šokių talentą. Finalui visi pamatys, ką iš šios dalyvės maksimaliai galima išspausti. Ruošiama speciali dekoracija, kuri išsiskirs dydžiu ir masteliu. Tai nebus paprasta scena, mes ją stengsimės transformuoti. Karštas, lotyniškais ritmais ir aistra alsuojantis pasirodymas“,- intriguoja dalyvių pasirodymus rengiantis režisierius Šarūnas Kirdeikis.

Grandiozinis „Lietuvos balso“ finalas – jau šį sekmadienį, 19:30 Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.