A. Pilvelytė apie R. Ščiogolevaitę: „Yra labai daug priežasčių ją išsiųsti.“

 

Prieš du metus LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ išpopuliarėjusi atlikėja Agnė Juškėnaitė jau kurį laiką savo gerbėjus džiugina ne tik naujomis dainomis, koncertais ir fotosesijomis. Ji kiekvieną savaitę internautams pristato savo VLOG‘us, kuriuose aptaria visuomenės aktualijas. Praėjusią savaitę žinoma reporterė viešėjo LRT studijoje ir kalbino nacionalinės Eurovizijos atrankos pusfinalio dalyvius. Kas visgi, jų nuomone, turi važiuoti į didžiąją Euroviziją Stoholme? Vieni išliko diplomatiški, o kiti drąsiai rėžė į kamerą, kam kitam – jei ne sau, atiduotų balsą.

 

Pirmoji drąsiai nuomonę išreiškė jau ne pirmą kartą savo sėkmę konkurse mėginanti Aistė Pilvelytė. Patyrusi atlikėja kelialapį į Stoholmą, žinoma, padovanotų sau. Tačiau, jos nuomone, jei ne ji – tuomet Rūta Ščiogolevaitė su daina „United“ turėtų keliauti į Švediją ir atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse. „Galima sakyti mes su Rūta tuo pat metu pradėjome karjerą. Ji kaip ir aš daug metų bando išvažiuoti į Euroviziją. Ji trijų vaikų mama. Man ji patinka. Yra daug priežasčių ją išsiųsti“, – ilgą Rūtos privalumų sąrašą pildo scenos kolegė.

 

Šiemet kaip niekad sužibėjusi jaunutė atlikėja Ieva Zasimauskaitė su daina „Life (Not That Beautiful)“ neslėpė, jog pertraukų metų balsuoja už save: „Juk galima balsuoti už save balsuoti penkis kartus.“ Tačiau netikėtai užkulisiuose prigauta akylosios Agnės penktąjį balsą skyrė konkurentei Ericai Jennings ir jos baladei „Leading Me Home“.

 

Praėjusią savaitę iš nacionalinės atrankos iškritęs Valdas Lacko išliko itin diplomatiškas ir neįvardino nei vieno konkretaus favorito. „Savo balsą atiduodu pačiam geriausiam, pačiam verčiausiam atstovauti Lietuvą“, – šypsojosi dainininkas.

 

Visą A. Juškėnaitės VLOG‘ą rasite čia: YouTube kanale

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.