Prasideda „Lietuvos Balso“ aklosios perklausos – potencialių nugalėtojų skaičius stebina prodiuserius

Prasideda „Lietuvos Balso“ aklosios perklausos – potencialių nugalėtojų skaičius stebina prodiuserius

 

Paskelbus, jog galingiausiais balsais pasaulį sudrebinęs ir daugiau nei 50 pasaulio šalių rengiamas projektas „The Voice of…“ po metų pertraukos Lietuvoje pradeda penktąjį sezoną, šimtai dainuojančių žmonių iškart suskubo teikti paraiškas. Dar šimtai naujų ir talentingų dalyvių prisidėjo paskelbus, jog naujojo sezono mokytojų kėdes užims didžiausi muzikos grandai – Donatas Montvydas, Džordana Butkutė, Inga Jankauskaitė ir Leonas Somovas.

 

Rudenį LNK televizijos eterį pasieksiantis projektas pirmąsias atrankas jau įvykdė – prodiuserių komanda, atrinko šimtą geriausiųjų, kurie bandys savo balsu pavergti mokytojų širdis ir priversti juos atsukti kultines „Lietuvos Balso“ raudonąsias kėdes. Pirmąsias atrankas vykdžiusi komanda liko išties nustebusi  – tai pirmasis sezonas, kuomet nugalėtoją prognozuoti bus tikrai nelengva, mat potencialių ir labai stiprių laimėtojų jų akimis ne vienas.

 

“Atrodo, jog “Lietuvos balso” pasiilgo ne tik publika, bet ir balsingi lietuviai. Esame maloniai nustebę, kiek daug naujų dainuojančių talentingų žmonių šiemet turėsime projekte, –  apie būsimus projekto dalyvius bei daug žadančias akląsias perklausas atsiliepia projekto vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius ir pagaliau atskleidžia vietą, kurioje jos vyks,-  Sėkmingas “Lietuvos balso” atidarymas Palangoje,  startavęs galingais fejerverkais, sugrįš i Palangą dar karta sudrebinti pajūrio – labiausiai intriguojantis ir analogų neturintis šou etapas – aklosios perklausos, vyks Palangos sporto arenoje.  Jau penktus metus filmuoju Balsą, ir kaskart aplanko ypatingas jausmas, kai areną sudrebina publikos ir dalyvių džiaugsmas, kuomet paspaudžiamas tas magiškas mygtukas ir kėdės ima suktis.  Šiemet intriga bus išties stipri, publikos laukia išskirtinė galimybė pirmiems pamatyti, ne tik filmavimo užkulisius, gyvai stebėti kaip dirba nauja mokytojų komanda, kurioje šiemet yra super žvaigždės, bet ir patiems tapti įvykio dalimi. Dažnai tenka matyti, kaip publikos reakcijos padeda mokytojui apsispręsti paspausti mygtuką ar ne, juk publika mato viską, o mokytojas gali kliautis savo ausimis, profesine nuojauta ir publikos reakcija.”

 

Dėl didelio skaičiaus talentingų dalyvių Gediminui Jauniui antrina ir penktąjį kartą projekto vokalo trenere tapusi Rosita Čivilytė, ji atvira – šiemet dalyviai nustebino tiek negirdėtais balsais, tiek gebėjimais juos valdyti. „Šiemet ypatingasis penktasis sezonas, nes atėjo tokių vokalinių istorijų, kurių nebesitikėjau išgirsti ir pajusti. Puikūs diplomuoti tenorai ir R&B muzikos mylėtojai, jausmingojo gospelo virtuozai, unikalaus sodraus tembro baritonai, dainuojantys pop, rock repertuaro dainas, lengvai prikimusios, bet puikiai valdančios savo balsą įvairiuose diapazonuose, charakteringosios altės, stipraus skambesio mecosopranės ir, žinoma, sopranės –  gražios, aikštingos, įnoringos, persikūnijančios balsu iš vieno žanro į kitą – tikros lyrinės deivės, demonstruojančios savo vokalinius sugebėjimus“, – apie aklosiose perklausose pasirodysiančius dalyvius su džiugesiu ir didelėmis viltimis atsiliepia Rosita Čivilytė.

 

Jau birželio 26, 27 ir 29 dienomis Palangos sporto centre įvyks aklųjų perklausų filmavimai, kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi, scenos grandais Džordana Butkute, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu, Donatu Montvydu ir šimtu naujų talentų, tarp kurių bus ir tas, kuris jau visai greitai galės vadintis naujuoju Lietuvos balsu.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.