Pole Dance šokėjos „Šokio Revoliucijos“ premjeroje: „Lietuvą vis dar labai gąsdina žodis stulpas“

Pole Dance šokėjos „Šokio Revoliucijos“ premjeroje: „Lietuvą vis dar labai gąsdina žodis stulpas“

 

Jau rugsėjo pirmą dieną LNK televizijos eteryje  – ypatingai laukta premjera. Didžiausi Lietuvos ir Europos šokio profesionalai žiūrovus pakvies į grožio, plastikos ir emocijų šventę „Šokio Revoliucijos“ projekte. Čia savo profesionalumą brangiausioje televizijos istorijos scenoje parodys visų įmanomų šokių stilių artistai, o specialios, daugiau nei šimto dvidešimties kamerų technologijos pagalba, žiūrovas turės unikalią galimybę įspūdingiausius pasirodymo momentus pamatyti sustabdytus laike, 360 laipsnių kampu.

 

Pirmoje laidoje žiūrovus su išskirtiniu šokių stiliumi stiliumi, reikalaujančiu didžiulės jėgos ir ištvermės supažindins Vaidos Aleksandravičiūtės ir Aistės Korsakaitės duetas. Merginos scenoje pasirodymą sukurs ant dviejų stulpų.

 

„Visus labai gąsdina žodis „stulpas“. Žmonės iškart mintyse tokį šokį lygina su striptizu. Tačiau šokančios striptizą, beveik viską daro ant grindų ir tokio šokio tikslas yra kažką suvilioti. O mes neviliojame. Visų žmonių nuomonė apie „pole dance“ šokio stilių pasikeičia tik pamačius mūsų pasirodymą. Tuomet jie supranta, kad tai ką mes darome yra menas. Gimnastika. Ir tai reikalauja ypatingai daug jėgų ir darbo“,- apie savo šokių stilių pasakos Aistė ir Vaida.

 

Merginos sako, jog šis šokio stilius jas sužavėjo savo kompleksiškumu – jame susijungia svarbiausi dalykai: jėga, šokis, lankstumas, tvirtas kūnas ir neribotos jo galimybės. Penkerius metus šį šokio stilių praktikuojančiai Vaidai „Pole dance“ tapo ir visu gyvenimu – mergina atidarė savo „pole dance“ šokių studiją Kaune, „pole sport“ salę Panevėžyje ir nuolatos dalyvauja varžybose, profesionalų kategorijoje.

 

„Visą savo laiką skiriu pole dance, treniruojuosi pati ir mokau kitus. Dirbu Kauno studijoje, kurioje  treniruojasi suaugę ir vaikai, kuriuos taip pat ruošiame varžyboms ateičiai. Dirbame sunkiai ir rimtai“,- pasakoja dueto narė Aistė.

 

Merginų tikslas projekte – sugriauti bet kokius stereotipus apie šokį ant stulpo ir pritraukti daugiau žmonių išbandyti lietuviams dar ne tokį įprastą šokių stilių.

 

„Norisi, kad kuo daugiau žmonių matytų „pole dance“, kad toks yra ir koks įdomus gali būti, dėl to ir nusprendžiau pirmąjį pasirodymą kurti duetu, labai daug kas ne tik kad nežino, kad yra „pole dance“, bet apie duetus nėra net girdėję ir matę, todėl visada būna nuostaba, kai pasakai, kad ant vieno stulpo galima šokti ir dviese“,- sako Aistė.

 

Įspūdingą pasirodymą merginos ruošė ne vieną savaitę, o jų paruoštas „revoliucijos“ momentas bus itin sudėtingas ir atimantis žadą.

 

 „Tiesa, kad tai ką darome yra pavojinga, bet kai ilgą laiką tą mokaisi, išmoksti pajausti ar gali išsilaikyti ir visai pasileisti. Bet visada išlieka rizika, niekas nėra apsaugotas nuo nelaimingų nutikimų, kartais gali pavesti sukibimas odos su stulpu, tai didžiausia problema mūsų pole dance mylėtojų. Mūsų revoliucijos momentas reikalaus labai daug jėgų, kadangi vieną iš mūsų savo kūnu stulpo net nelies ir laikysis tik pasitikėdama kolegės jėgomis“,- intriguoja Aistės ir Vaidos duetas.

 

Ar Aistės ir Vaidos duetui pavyks savo šokio stiliumi sužavėti projekto Meistrus – jau rugsėjo pirmąją, sekmadienį, 19:30 „Šokio Revoliucijos“ premjeroje per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.