Po „Mados infekcijos“ atrankos išgarsėjusi U. Savickaitė išmėgins sėkmę tarptautinėje modelių atrankoje

Po „Mados infekcijos“ atrankos išgarsėjusi U. Savickaitė išmėgins sėkmę tarptautinėje modelių atrankoje

„Mados infekcijos“ atrankoje sudalyvavusi ir renginių organizatorės Erikos Purauskytės komentaro dėl kūno sudėjimo sulaukusi šešiolikmetė Ugnė Savickaitė nenustoja stebinti. Mergina ne tik, kad neėmė į galvą skaudžių komentarų, šį mėnesį  ji papuošė ryškaus mados žurnalo „L’Officiel Mada“ viršelį, bet ir birželio 12 d. pasirodys daugiau nei 10 tarptautinių agentūrų atstovams ir mėgins patekti į tarptautinę modelių rinką.  Pirmą kartą Baltijos šalyse organizuojamame „The Model Convention“ projekte bus ieškomi ne tik aukštosios mados standartus atitinkantys modeliai – bet ir „plius“ dydžio, specialieji bei komerciniai modeliai.

Vilnietė mergina džiaugiasi, jog savo rankose jau laiko bilietą į tarptautinio formato projektą ir ragina kitus paskubėti įsigyti bilietus iki šio penktadienio – nes jie po to brangs. „Šiek tiek jaudinuosi. Bet jaudulys malonus jausmas. Tai ne baimė. O aš nebijau išbandyti naujų dalykų. Dėl to ir dalyvavau „Mados infekcijoje“. Tik nesitikėjau, kad mano dalyvavimas sulauks tokio atgarsio“, – šypsosi moksleivė.

3Ugne_Savickaite_Neringos_Rekašiūtės_nuotr.

Ugnė tikina, jog į Erikos Purauskytės komentarą reagavo ramiai – jai jis nebuvo skaudus: „Ir anksčiau esu girdėjusi panašių. Seniau būdavo skaudu tai girdėti, dabar esu užsiauginusi odą. Myliu save tokią, kokia esu.“ Anot jos, išgarsėjusi po „Mados infekcijos“ atrankos ji kur kas dažniau su draugais apsilanko įvairiose atrankose. Kartais mergina nesitiki sulaukti stulbinančių pasiūlymų, bet nori tiesiog gerai praleisti laiką ar kitiems parodyti save.

Nors mergina po „Mados infekcijos“ atrankos sulaukė kritikos, atsirado ir daug ją palaikusių žmonių – vieni gyrė jos drąsą, mokėjimą džiaugtis savimi, o kiti vešlius garbanotus plaukus. „Aš myliu savo plaukus. Galbūt jie mano skiriamasis bruožas, kuriuo pavyks sužavėti „The Model Convention“ komisiją“, – savo privalumą išskiria dešimtoje klasėje besimokanti Ugnė.

„The Model Convention“ yra tarptautinis formatas, kurį sukūrė 2007 metais olandai Mariana Verker ir Mauritz Briët. Mariana, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Niujorke –  buvęs tarptautinis modelis, jau 20 metų dalyvauja įvairiose atrankose, yra viena iš Olandijos, Skandinavijos, Norvegijos ir Beniliukso šalių „The Next Top Model“ komisijos narių. Ji taip pat ir podiumo trenerė, kuri prieš atranką Lietuvoje padės merginoms ir vaikinams tinkamai pasiruošti pasirodymui ant podiumo. Mauritz Briët –  trijų Olandijos „Next Top Model“ sezonų vykdantysis prodiuseris. Nuo 2008 metų jie kartu surengė net 14 „The Model Convention“ atrankų, kuriose buvo atrasti nauji sėkmingi veidai.

Ugne_Savickaite_Neringos_Rekašiūtės_nuotr.

Bilietus įsigyti galite čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/kitos-pramogos/the-model-convention-baltics-187155/

Iki gegužės 13 d., „Pink Friday“, bilietai pigesni.

Daugiau informacijos bei nuolat papildomas dalyvausiančių agentūrų sąrašas oficialiame tinklalapyje: http://themodelconvention.com/baltics/lt/

Facebook: https://www.facebook.com/TheModelConventionBaltics/?fref=ts   

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.