Pirmojoje „Lietuvos balso” laidoje šį sekmadienį – arši mokytojų kova ir galimybė su dalyviais bendrauti tiesiogiai

Pirmojoje „Lietuvos balso” laidoje šį sekmadienį – arši mokytojų kova ir galimybė su dalyviais bendrauti tiesiogiai

    Kokybiškiausiam muzikiniam projektui „Lietuvos balsui” dar nepasiekus televizijos eterio, jau sklando gandai apie geidžiamiausiu projekto mokytoju vadinamo Leono Somovo sėkmę pirmosiose aklosiose perklausose. Jau šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasieksianti pirmoji penktojo sezono „Lietuvos balso” laida žadą tikrą mokytojų kovą dėl geriausių balsų, ypač tų, kuriems tiek žiūrovai, tiek mokytojai plos atsistoję.

 

„Vyks tikras žaidimas, neretai peraugsiantis į aštrią konkurenciją, ypač tais momentais, kai dėl geriausių balsų kovos visi keturi muzikos autoritetai”,- apie būsimas projekto mokytojų kovas pirmojoje laidoje sako prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

„Ausis turime kiekvienas, jei dalyvis ypatingas, visi keturi tai suprantame. O štai tada prasideda tikroji kova, nes turi pirmas suprasti ir pajausti dalyvį, per kelias akimirkas suvokti, kas jam svarbu, ką jis nori išgirsti ir ką jam reikia pasakyti, kad jau ne tu jį, o jis tave pasirinktų”,- apie taktiką, kaip geriausius balsus prisivilioti į savo komandą sako Donatas Montvydas.

 

Jau pirmojoje laidoje Džordanos Butkutės pagrindiniu koziriu taps klausimas, ar dalyviai nori su jos pagalba surinkti pilnas didžiąsias Lietuvos arenas, Inga Jankauskaitė dalyvius vilios dalydama patarimus iškart vos spėjus atsisukti, o štai Donato Montvydo kabliuku taps jo patirtis ir tai, jog jis dalyvius bandys įtikinti, jog juose jau mato laimėtojus ir viskas, ko jiems trūksta, tai tapti jo komandos nariu. Tuo tarpu Leonui Somovui daugiažodžiauti dažnu atveju pirmojoje laidoje neteks  – dalyviams užteks išgirsti vien jo „noriu tavęs savo komandoje” frazę ir, panašu, jog taip taps didžiausiu argumentu jį pasirinkti. Tačiau ar visiems?

 

Gyvendami pirmosios laidos pasirodymo eteryje nuotaikomis, likus vos kelioms dienoms iki premjeros, projekto prodiuseriai išduoda išskirtinę šio sezono naujieną – šį sekmadienį, per „Lietuvos balso” laidos reklamines pertraukas, visi laidos gerbėjai turės išskirtinę galimybę persikelti į šio projekto „Facebook” puslapį, kuriame kartu su reportere Agne Juškėnaite galės kalbinti ką tik laidoje pasirodžiusius dalyvius. Tai, kas liko užkulisiuose, detalės, kurių prieš kameras neatskleidė „aklosiose perklausose” triumfavę dalyviai, nepatogiausi klausimai tiesiai iš žiūrovų lūpų bei dešimtys rėmėjų prizų, kuriuos žiūrovai galės išsidalyti tarpusavyje – visą tai, trijų reklaminių pertraukų metu, tiesiogiai iš „Lietuvos balso” studijos.

 

Kurie balsai taps pirmaisiais projekto mokytojų komandų nariais, kas bus tie, dėl kurių aršiausiai kausis visi keturi muzikos autoritetai, kokiais pažadais bus apipilami dalyviai, kad tik pavyktų juos prisivilioti į savo komandą ir kokias projekto paslaptis je išduos kalbinami tiesiogiai – visą tai jau šį sekmadienį 19:30 per LNK ir „Lietuvos balso” „Facebook” paskyroje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.