Petras Daunys ir Kristina Radžiukynaitė nustebino Vilniaus savivaldybės darbuotojus komišku šokiu

Petras Daunys ir Kristina Radžiukynaitė nustebino Vilniaus savivaldybės darbuotojus komišku šokiu

Šį penktadienį, Vilniaus miesto Savivaldybėje, nieko nesitikinčius darbuotojus bei lankytojus nustebino netikėtas „flashmob‘as“ pačiame darbų įkarštyje. Tarp paprastų lankytojų įsimaišę naujojo miuziklo-komedijos „Meilutė“ aktoriai, atliko vieną iš naujojo miuziklo scenų – pagal žinomą dainą „Rich man‘s frug“ sušoko humoristinį epizodą.

 

Tarp miuziklo atlikėjų ir žinomi veidai – du šių metų penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyviai Petras Daunys bei Kristina Radžiukynaitė, kuri miuzikle atlieka pagrindinį Meilutės personažo vaidmenį. Žinoma miuziklų atlikėja pripažįsta, jog tokie pasirodymai netikėtose Vilniaus miesto vietose reikalauja žymiai daugiau drąsos, nei jos reikia scenoje, tačiau aktorė bei atlikėja sako, jog dirbdama miuzikluose jau yra išmokusi išeiti iš komforto zonos ir daryti tai, ko maniusi, niekada neišdrįstų padaryti.

 

„Aš tikrai nežinau, ar galėčiau būti laimingesnė, darydama ką nors kita. Aš jaučiuosi savo rogėse, gyvenu savo svajonę ir kas dieną dėkoju Dievui, kad esu čia, darau tai, o svarbiausia, myliu tai, ką darau. Kiekviena mergaitė vaikystėje nors kartą pasvajoja, kaip norėtų būti aktore, dainininke ar šokėja, o man pasisekė derinti visa tai kartu! Miuziklo žanras mane pakeitė, išmokė kitaip pažvelgti į muziką, teatrą, sceną, gyvenimą. Ir vis dar moko, kiekvieną dieną, su kiekvienu vaidmeniu, aš pasiimu dalelę savybių ir spalvų, kurias turi mano įkūnijamas personažas. Aš semiuosi patirties iš nuostabių kūrėjų, režisierių. Kasdien mokausi iš kolegų, kasdien susiduriu su iššūkiais, nugaliu baimes ir atsisakau kompleksų, pradedu pažinti pati save!“,- sako Kristina Radžiukynaitė.

 

Tuo tarpu toks netikėtas miuziklo pristatymas Vilniaus publikai jau ne pirmasis. Dar praeitą savaitę provokuojančiai apsirengusios „Meilutės“ merginos nustebino vieno populiariausių Vilniaus gatvės baro lankytojus, kuomet lygiai vidurnaktį užsilipusios ant baro atliko lietuvišką dainos „Big spender“ versiją. Jau tuomet, kartu su Vilniaus miuziklo teatru miuziklą koprodiusuojančio Elitaz kūrybos namų prodiuseris Gediminas Jaunius kalbėjo, jog tokių netikėtų paišdykavimų mieste bus dar ne vienas, todėl vilniečiams siūlė atidžiau dairytis, jog  iki miuziklo premjeros Vilniuje rugsėjo 28 d. vilniečius ir miesto svečius netikėti „Meilutės“ paišdykavimai nustebins dar kartą.

 

„Meilutės“ pasirodymą Vilniaus savivaldybėje galite išvysti čia:

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.