Paulinos Paukštaitytės pasirodymas „Lietuvos balse“ sulaukė globalaus pripažinimo

Paulinos Paukštaitytės pasirodymas „Lietuvos balse“ sulaukė globalaus pripažinimo

 

Televizijos eteryje pasirodžius dar tik trečiajai kokybiškiausio muzikinio projekto šalyje „Lietuvos balso“ serijai, įspūdingiausi balsai, dėl kurių visomis išgalėmis kovėsi visi keturi projekto mokytojai, jau spėjo sužavėti žiūrovus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

 

Tarptautinio laidos formato „The Voice Global“ paskyroje „Youtube“ kanale, pasirodė vaizdo įrašas, kuriame – patys įspūdingiausi šio projekto dalyvių pasirodymai iš viso pasaulio. Kartu su geriausiais „aklųjų perklausų“ dalyviais iš Didžiosios Britanijos, Portugalijos, Pietų Afrikos bei Bulgarijos, išskirtas ir šių metų penktojo „Lietuvos Balso“ sezono dalyvės Paulinos Paukštaitytės pasirodymas.

 

„Eidama į šį projektą nesitikėjau, jog atsisuks visi keturi mokytojai, o tuo labiau matyti savo pasirodymą pripažintą viso pasaulio ,,The Voice Global” yra kažkokia nereali svajonė, kuri po truputį tampa realia. Noriu tapti atlikėja, kurti savo muziką ir dirbti su tais žmonėmis, kurie tą nusimano geriausiai. Nors dar ir esu jauna, bet turiu aiškią viziją, ką norėčiau padaryti ir kokią save įsivaizduoju muzikos industrijoje. Labai džiaugiuosi atėjusi į šį projektą, nes jis man suteikė ne tik didžiulės patirties, žmonių palaikymo bei pasaulinės publikos, bet ir pažinčių su savo srities profesionalais, kurie ateity padės man tobulėti!“,- globaliu įvertinimu iš „The Voice Global“ kūrėjų džiaugiasi Paulina Paukštaitytė.

 

Tuo tarpu projekto mokytojas Leonas Somovas, kurio komandoje yra ši mergina, Paulinos sėkme nei kiek nesistebi – jis tvirtai žino, kad būtent jo komandoje patys stipriausi dalyviai su didžiausiomis perspektyvomis muzikoje. „Pas mane komanda yra geriausia ir dalyviai yra stipriausi, būtent tai ir patvirtina šis video, kuriame iš pasaulyje atrinktų geriausių aklųjų perklausų dalyvių triumfavo mano komandos narė Paulina Paukštaitytė. Sunku patikėti, kad jai tik 16 metų, o išmoko dainuoti pati. Paulina yra tiesiog nepaprastas muzikinis reiškinys. Labai dėl jos džiaugiuosi, bet čia tik pradžia. Šiuo metu mes individualiai dirbame su kiekvienu komandos nariu ir ruošiame dar įspūdingesnius pasirodymus. Kai pirmame etape jau didžiuojamės tokiais rezultatais, belieka įgauti dar stipresnį pagreitį ir padėti talentingiems Lietuvos žmonėms traukti vis daugiau pasaulio dėmesio“,- savo komandos narei geriausių įvertinimų negaili Leonas Somovas.

 

Kaip Paulinai ir kitiems „akląsias perklausas“ įveikusiems dalyviams seksis Nokautuose sužinosime jau spalio mėnesį.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.