PAULINA

 

 

                                        

 

 

APIE

 

Paulina – drąsi, šiuolaikiška ir sugebanti šokiruoti atlikėja. Ne vienas gerbėjas ją vadina lietuviškąja Ariana Grande. Aukštos natos ir neįtikėtina balso jėga – išgirdę Pauliną, ja susižavėjo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Kazachstano muzikos autoritetai. Ji – į pasaulinės muzikos rinką orientuota universali atlikėja. „Lietuvos balse“ ruošusi aktyvius pasirodymus su šokio ir repo intarpais, tarptautiniame konkurse „Slavianskij Bazaar 2019“ Paulina atliko jautrią baladę ir buvo pripažinta geriausia slaviško hito atlikėja. 2019-ieji Paulinai buvo sėkmingi ir kituose tarptautiniuose projektuose. Rugsėjį klausytojus pasiekė jos bei atlikėjų iš Latvijos ir Estijos bendras kūrinys „Follow Your Dreams“. Dainą rašė Eurovizijos fanams puikiai girdėti vardai – Stig Rästa bei Gevin Niglas.

2018-ųjų rugsėjį pristačiusi savo primąjį kūrinį „Jeigu nori“, kurį išleido kartu su Leonu Somovu, 2020-aisiais singlą „Užsimerk“ ji kūrė su Mariaus Leskausko ir Donato Montvydo pagalba. Abejose dainose jaučiama Paulinos asmenybė – svajinga, tačiau pasiruošusi šokti ir šokdinti kitus.

 

TRUMPAI

 

Paulina sužiba festivaliuose ir vakarėliuose, kuriuose ne tik priverčia šokti kitus, tačiau, bedainuodama, šoka kartu su visa publika.

Paulinos dažniausia auditorija – moksleiviai, studentai bei visi, mėgstantys pašokti klubuose ar vakarėliuose.

Paulinos muzikos žanras – vakarietiška ir svajinga šokių pop muzika.

Pauliną apibūdinanti frazė – cheeky youngsters’ groove.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.