PAULINA ir Leonas Somovas pristato pirmąją dainą „Jeigu nori”

PAULINA ir Leonas Somovas pristato pirmąją dainą „Jeigu nori”

 

Penktajame „Lietuvos balso” sezone įspūdingu vokalu išgarsėjusi PAULINA, kuri dar projekto metu savo mokytojo Leono Somovo buvo sujungta į duetą su atlikėja KAIA ir nukeliavo iki pat finalo, šį rudenį žengia savo pirmąjį žingsnį solinės karjeros link ir išleidžia pirmąjį, kartu su Leonu Somovu sukurtą kūrinį „Jeigu Nori”.

 

Naujasis kūrinys pirmą kartą gyvai nuskambėjo dar rugsėjo 2 dieną, Vilniaus Rotušės aikštėje vykusio FREE FEST metu ir audringomis ovacijomis buvo palydėtas tūkstantinės žmonių minios.

 

„Nerealus jausmas buvo pirmą kartą kūrinį pristatyti matant ir girdint tūkstančiams bei dar šimtams tūkstančių tai stebint televizijos ekranuose. Iš karto po pasirodymo žmonės pradėjo klausinėti, kada naujoji daina bus išleista, susilaukiau daug teigiamų įvertinimų tiek iš klausytojų, savo gerbėjų, tiek iš muzikos profesionalų”,- apie dainos pristatymą pasakoja PAULINA.

 

„Labai geras neišleisto kūrinio pasitikrinimas – kai jis atliekamas pirmą kartą gyvai, kad galėtum stebėti publikos reakciją , tarsi toks gyvas testas. Šį kartą reakcijos tikrai buvo fantastiškos, žmonės klausinėjo kada galės dainą nusipirkti. Džiaugiuosi, kad man būnant „Lietuvos balse” gimsta tokie sėkmingi kūriniai”,- nauja premjera džiaugiasi Leonas Somovas.

 

„Lietuvos balso” mokytojas patikina, kad mintis drauge išleisti kūrinį kilo PAULINAI dar praeitame projekto sezone ir tik atlikėjos parodyta iniciatyva lėmė, jog itin laukta premjera šiandieną pasieka klausytojus.

 

„Praeitais metais, kai tik pradėjau dirbti „Lietuvos balse”, visus savo komandos dalyvius skatinau kurti, parodyti man savo improvizacijas, trumpus fragmentus ar visas dainas. Man pačiam įdomu ir norisi talentingiems žmonėms padėti statytis muzikinės karjeros pagrindus po kojomis. Paulinos man atsiųstose dainų ištraukose pajaučiau labai gražias ir melodingas frazuotes, skambų balsą ir norą tobulėti. Jos kūryba mane sudomino, tad nusprendžiau, kad dabar tinkamas laikas į pasaulį išleisti būtent tokią dainą”,- sako Leonas Somovas.

 

Geidžiamiausias šalyje prodiuseris PAULINAI piešia sėkmingą muzikinę ateitį ir yra užtikrintas- būtent projekto metu PAULINA įgavo daug praktinės patirties ir didžiosios scenos pojūčio suvokimą, tad toliau lieka tik pasinaudoti gautomis žiniomis, įgytomis pažintimis ir žengti toliau, jau pramintu muzikiniu keliu.

 

„Su PAULINA puikiai sutariame ir randame bendrą muzikinę kalbą, tad rezultate visą tai pavirsta mūsų kūriniais. Savo buvusiems ir esamiems komandos dalyviams ten, kur aš galiu būti naudingas, visada padėsiu”,- tvirtai patikina Leonas Somovas.

 

Kartu su nauja daina PAULINA pristato ir savo sceninį įvaizdį, kuris jau pirmojoje fotosesijoje alsuoja seksualumu ir drąsa.

 

„Rinkomės iš kelių skirtingų įvaizdžių pirmajam kūriniui, tačiau likome prie tokio, kuris arčiausiai mano charakteriui ir mano kuriamai muzikai bei atspindi tai, kokia aš noriu būti scenoje. Tai drąsu ir gan seksualu, tačiau nemanau, kad to reikia bijoti. Scena yra ta vieta, kurioje gali drąsiai eksperimentuoti, nebijoti šokiruoti žiūrovų, o kažkam galbūt ir tapti stiliaus pavyzdžiu”,- sako PAULINA.

 

Savo dainas ir muziką pati kurianti atlikėja išduoda, kad nors pirmoji daina išleista vos šiandien, netrukus laukia ir naujas kūrinys.

 

„Pati kuriu dainas ir rašau muziką. Antroji daina jau laukia savo eilės. Ji turės ryškų šokių muzikos ir elektronikos prieskonį”,- intriguoja PAULINA.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.