Paula Valentaitė žengia į „Lietuvos balso“ sceną: „Tai tarsi loterija, kurioje svarbiausias tas momentas“

Paula Valentaitė žengia į „Lietuvos balso“ sceną: „Tai tarsi loterija, kurioje svarbiausias tas momentas“

Žiūrimiausias televizijos projektas„Lietuvos balsas“ į dalyvių gretas pritraukė ne tik galingų, tačiau iki šiol niekam nežinomų balsų, bet ir scenos žvaigždžių. Šį sekmadienį, penktojoje laidoje į sceną žengsianti atlikėja Paula Valentaitė pati savęs žvaigžde vadinti dar nedrįsta, tačiau ji tikra, jog savo gerbėjų ratą jau turi, o šis projektas tik padės jį praplėsti.

 

Atlikėjos vardą jau žino daugelis – ji jauniausia šių metų „Eurovizijos” finalininkė, o jos sąskaitoje ne vienas populiarumo spėjęs sulaukti singlas. Dažnam gali kilti klausimas, kodėl sėkminga, sceninės patirties jau turinti atlikėja žengia į televizijos projekto sceną. Tačiau Paulai klausimų dėl to nekyla: „Patirtis scenoje yra reikalinga nuolatos. Nesvarbu, ar po vienerių, ar po dešimties metų. Kiekvienas pasirodymas išmoko ko nors naujo, tuo labiau, kad dažniausiai jie būna skirtingi. Suprantu, kad tokie projektai yra loterija, kurioje svarbiausias tas momentas. Momentas, kuomet svarbu, su kokia emocija užlipi ant scenos, kokią dainą atlieki ir kaip visa tai ištransliuoji. Kiekvieną dieną stengiuosi tobulėti vokaliai, artistiškai bei choreografiškai ir žinau, kad čia tobulėjimui ribų nėra. Mano tikslas, kad apie mano kuriamą muziką sužinotų kuo daugiau žmonių ir, žinoma, jie ją mėgtų”,- apie savo siekius projekte sako P. Valentaitė.

 

Vis gi atlikėja į šį projektą , skirtingai nuo daugelio dalyvių, ateina jau žinodama ne tik, kaip valdyti savo balsą, bet ir kaip judėti bei atrodyti scenoje. Kad šie, scenai būtini elementai būtų išpildyti, atlikėja rūpinasi tikrai ne viena – Paula Valentaitė yra vienintelė dalyvė projekte, čia atėjusi kartu su savo profesionalų komanda, kurie su mergina dirba jau ne vienerius metus.

 

„Aš prieš kiekvieną pasirodymą daug ruošiuosi ir stengiuosi atiduoti visą save. Mane nuolatos supa žmonės profesionalai, kurie ir yra mano komanda. Jie tiki tuo, ką aš darau, todėl mums kartu visuomet sekasi gerai dirbti. Mes kiekvieną kartą prieš lipant ant scenos viską apgalvojame ir stengiamės priimti geriausius sprendimus tiek, kiek leidžia taisyklės, todėl šis projektas ne išimtis“,- sako Paula Valentaite.

 

Jaunai ir talentingai merginai pasitikėjimo savimi tikrai netrūksta, prieš lipdama į „aklųjų perklausų“ sceną Paula neslėpė, jog mano, kad savo balsu tikrai privers atsisukti ne vieno mokytojo kėdę. „Esu labai savimi pasitikinti ir man yra svarbiausia, kad to pasirodymo metu, aš išspinduliuočiau tai, ką noriu, suteikčiau žmonėms pramogą ir pati jausčiausi gerai. Norint laimėti šį projektą reikia būti užsispyrusiai ir labai daug dirbti, o tą aš tikrai turiu ir esu tam pasiruošusi, manau tai puikus žingsnis dabartinėje mano karjeroje“, – penktojoje laidoje kalbės Paula Valentaitė.

 

Tačiau „aklosiose perklausose“ dalyvis žinomas ar ne tampa nebesvarbu – čia jie visi lygūs, nes dainuoja mokytojams, kurie jų matyti negali. Ar keturiems scenos grandams, nematant stulbinamos išvaizdos septyniolikametės dainininkės, užteks vien tik jos balso, kad šis priverstų paspausti raudonąjį mygtuką  ir užtikrinti Paulai vietą projekte, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.