Paula Valentaitė apie dvikovą Lietuvos balse: „Scenoje Gabiją Lokytę nugalėsiu tiek judesiu, tiek vokalu“

Paula Valentaitė apie dvikovą Lietuvos balse: „Scenoje Gabiją Lokytę nugalėsiu tiek judesiu, tiek vokalu“

Šį sekmadienį, 19:30 LNK televizijos eteryje pasirodys paskutinė „Lietuvos balso“ dvikovų etapo laida, po kurios išaiškės finalinis dvyliktukas dalyvių, kurie jau gruodžio mėnesį susikaus tiesioginėse kovose, o jų likimą, pagaliau galės spręsti tik žiūrovai. Paskutinė dvikovų laida žada įtampos kartelę pakelti į aukščiausią lygį – šie mokytojų sprendimai bus patys sunkiausi, o iš projekto kris tie, kurie nuo pat pradžių buvo vadinami projekto lyderiais. Dvikovų kovose susikausiantys dalyviai pasirodys taip stipriai, jog mokytojų akyse, favoritai keisis su kiekvienu dainos posmu.

 

Viena aršiausių dvikovų, sekmadienį taps Paulos Valentaitės ir Gabijos Lokytės. Abi merginos scenoje nėra naujokės –  Paula Valentaitė jau yra išleidusi ne vieną savo singlą ir aktyviai koncertuoja didžiosiose šalies scenose, o štai Gabija Lokytė ne taip seniai buvo populiarios merginų grupės „HIT“ narė. Nei viena iš merginų laidoje neslėps pasitikėjimo  savimi ir tikrai negailės kritikos stėlių viena kitai.

 

„Man yra svarbiausia čia dainuoti. Mes visi to susirinkome ir aš tikrai neieškau čia draugų. Turiu vieną tikslą  – nugalėti. Manau, kad aš būsiu visiškai įvairiapusė ir scenoje nugalėsiu ją tiek judesiu, tiek vokalu, tiek šypsena, tiek įvaizdžiu, tiesiog norėsiu žavėti. Aš noriu būti viskas ir manau, kad tai ir pasieksiu“,- pasitikėjimo savimi prieš pat dvikovą laidoje neslėps Paula Valentaitė, kuri bus užtikrinta – šioje dvikovoje nugalės būtent ji.

 

„Tegul ji šneką, ką tik nori. Aš žinau savo nuomonę apie save. Tiesiog jaučiu muziką ir muzikai to užtenka. Aš žinau, kad tai darau gerai ir tiek“,- laidoje kalbės Gabija Lokytė, kuri neabejos, jog jos vokalas tikrai geresnis už Paulos.

 

Vis gi pati Paula Valentaitė, konkurentės aukštas natas vadins tiesiog rėkimu: „Kai pradedi per daug vartytis, vartaliotis, makaluotis, tai gaunasi toks truputį balaganas ir aš manau, kad tai nėra gerai. Ji tiesiog iššoka į kraštus.“

 

„Tas jaunystės minusas yra pagrindinis. Kai aš buvau jos metų, viskas atrodydavo kitaip. Tačiau su metais viskas pasikeičia ir nebesijauti pasaulio valdovas. Žinoma, jei esi protingas žmogus“,- šešiolikametei Paulai įgels ir Gabija.

 

Pati Džordana Butkutė, dar po aklųjų perklausų neslėpusi savo didžiulių simpatijų Paulai Valentaitei ir žadėjusi merginai, jog kartu eis iki pat finalų, prieš dvikovas, tokia užtikrinta savimi nesijaus ir nežinos, kokį sprendimą priimti: „Čia kausis labai stipri, prieš stiprią. Jos nedaro jokių klaidų, todėl bus labai sunku išsirinkti tik vieną.“

 

„Kai ji pateko į tavo komandą, labai tau jos pavydėjau. Tu turi stiprų kozirį“,- apie Paulą Valentaitė po dvikovų pasirodymo sakys Leonas Somovos. Šios merginos pusėje bus ir Donatas Montvydas: „Čia buvo tikra dvikova. Tikriausiai užkulisiuose jūs net nesisveikinat. Aš šiuo atveju rinkčiausi ir pritarčiau Leonui, dėl to, kad muzikalumas tai yra retenybė žmoguje ir Paula tai turi“.

 

Ar Donato Montvydo ir Leono Somovo patarimai paveiks Džordanos sprendimą, o gal ji pasirinks kovą tęsti su aukštomis viršūnėmis mokytojus sužavėjusia Gabija Lokyte? Visą tai pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.