Paslaptingiausiame naujųjų metų vakarėlyje sostinėje  – ryškiausios žvaigždės: SEL, Leonas Somovas, Justinas Jarutis ir kiti

Paslaptingiausiame naujųjų metų vakarėlyje sostinėje  – ryškiausios žvaigždės: SEL, Leonas Somovas, Justinas Jarutis ir kiti

 

Vos prieš porą savaičių vieni ryškiausių televizinių projektų bei renginių organizatorių kūrybos namai ELITAZ paskelbė apie paslaptingiausią naujųjų metų vakarėlį. „Pink Criminal“ pavadinimą gavęs vakarėlis intrigavo nuo pat pradžių – jo vieta buvo laikoma paslaptyje, kaip ir ten pasirodysiantys atlikėjai.

Viena įspūdingiausių ir paslaptingiausių naktų metuose – taip šį vakarą apibūdina renginio organizatoriai, kviečiantys švęsti visiškai kitaip nei įprasta. „Rožinio kriminalo“ pavadinimą vakarėlis įgavo ne veltui – tai, kas vyks ten, primins tikrą kriminalą, nustebins netikėtomis detalėmis, įvykiais ir pasirodymais.

„Lipti sienomis ir šokti ant lubų su geriausia draugų kompanija – toks šio vakarėlio tikslas. Tai, kas įvyks ten ir liks tarp vakarėlio sienų.  Bus ir pusnuogių šokėjų, tokių, kurie gėrimus nešios balansuodami ant galvos ir visokių „freaky“ veikėjų, kurie kaitins vakaro atmosferą. Čia reikia tikėtis daug blizgesio maišyto su pačia geriausia elektronine muzika. Tai vakarėlis, kurio metu tikimės, kad mūsų svečiai liks be viršutinių rūbų“,- sako vienas iš renginį planuojančių – režisierius Šarūnas Kirdeikis.

Likus dviems savaitėms iki renginio, organizatoriai atskleidė jo vietą – „Pink Criminal“ vakarėlis įvyks Vilniaus depe. Nestandartinė lokacija pasirinkta ne veltui.

„Norėjom sukurti netradicinį naujųjų metų sutikimo renginį, todėl viskas ir yra netradiciška, lokacija taip pat – ieškojome didelės, švarios, urbanistinės erdvės, galinčios sutalpinti ne mažai žmonių. Mūsų tikslas –  atidaryti tarsi vienos nakties „pop up“ klubą, kuris išdygs, o vėliau ir pranyks, su ten likusiais įvykiais ir nuotykiais“,- sako kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Vos šią savaitę organizatoriai paskelbė ir netikėtą atlikėjų sąrašą – skandalingiausiame naujųjų metų vakarėlyje pasirodys SEL, Justinas Jarutis, Leonas Somovas, Monika Marija, Adeph (Black Wave) ir kiti. Organizatoriai intriguoja – artėjant vidurnakčiui, svečių lauks ypatingas naujųjų metų sutikimas, su didžiule staigmena ant bėgių.

„Prisipažinsiu, kad šį vakarėlį darome ir sau patiems. Norejome padaryti tokį, kuris pirmiausiai patiktų mums ir kuriame norėtume patys švęsti. Surinkome tokius atlikėjus, kurie yra neabejotinai šių metų topuose: šiais metais vienas labiausiai iškilusių atlikėjų Justinas Jarutis, turintis didžiulę savo auditoriją,  ryškiausia elektroninės muzikos žvaigždė Leonas Somovas, priverčiantis šokti net tuos, kurie niekada nešoka, Monika Marija savo galingu balsu paskelbs Naujųjų metų pradžią ir, žinoma, SEL – jis, kaip „mersedesas“ apie jį nieko aiškinti nereikia. Bilietas į tokį vakarėlį neabejotinai yra viena geriausių dovanų stilingiausiam žmogui“,- sako Gediminas Jaunius.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.