Paskutinėje aklojoje perklausoje Karinos German balsas Donatą Montvydą parklupdys ant kelių

Paskutinėje aklojoje perklausoje Karinos German balsas Donatą Montvydą parklupdys ant kelių

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasieks septintoji Lietuvos balso „aklųjų perklausų“ laida, kurioje paskutiniai keturiolika dalyvių bandys užsikariauti vietą vienoje iš keturių muzikos grandų komandoje. Likus vos kelioms vietoms projekte, mokytojai savo kėdes atsuks tik dėl pačių įspūdingiausių balsų. Būtent toks bus šešiolikametės Karinos German balsas – jis, tiesiogine to žodžio prasme, vieną iš mokytojų tiesiog parklupdys ant kelių.

 

Karina German vienintelė dalyvė projekte, kuri aklojoje perklausoje, dainuos ne anglų ar lietuvių, o hebrajų kalba. Scenoje autentišką žydų kūrinį ji atliks ne be priežasties – pačios Karinos venomis taip pat teka žydiškas kraujas, mat merginos mama kilusi iš Izraelio, todėl Karinai ši kalba taip pat gerai pažįstama.

„Pati laisvai kalbu lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Namuose mes dažniausiai kalbame rusiškai, bet visada maišome žodžius iš skirtingų kalbų, kaip pavyzdžiui hebrajų arba armėnų,- apie gyvenimą šeimoje, kurioje mama žydė, o tėtis armėnas pasakoja Karina, atskleisdama, jog jos muzika gali skambėti net 8 skirtingomis kalbomis,- negaliu pasakyti, kokia kalba man patinka dainuoti labiausiai, man svarbiausia, kad žmonės domėtųsi, kokia kalba buvo sudainuota mano daina ir kokią istoriją ji slepia.“

 

Apie hebrajų kalba sudainuotos dainos istoriją, Karina laidoje taip pat papasakos, atskleisdama, jog ši daina  – žydų malda Dievui. Pati Karina išduoda, jog gyvendama šeimoje, kurioje susipina kelios kultūros, pati vis tik labiau linksta prie žydiškų tradicijų. „Stengiamės laikytis tiek žydiškų, tiek armėniškų, tiek lietuviškų tradicijų. Tačiau labiau galėčiau save priskirti prie žydiškos pusės, nes nuo mažens pripratau prie tam tikrų žydiškų papročių ir švenčių, taip pat labai dažnai važiuoju į Izraelį pas giminaičius“,- sako Karina.

 

Unikalus Karinos balsas laidoje iki širdies gelmių sukrės visus mokytojus – šie merginai plos atsistoję, o norėdami jos savo komandoje imsis net pačių kraštutinumų, vienas po kito bėgdami pas merginą ant scenos.  „Gal atrodo, kad mes čia linksminame žmones, taip dėl tavęs kovodomi, bet taip nėra. Mes tiesiog turime po vieną vietą savo komandoje ir jau nebežinome, kaip kitaip tave į ją prisivilioti“,- septintojoje laidoje kalbės Donatas Montvydas, kuris dėl šios atlikėjos padarys tai, ko nesitikėjo nei vienas –  puls ant kelių.

 

Pačiai merginai, toks scenos žvaigždžių dėmesys tapo didžiausiu netikėtumu. „Pasakyti, kad aš buvau nustebinta  lygu nepasakyti išvis nieko. Aš tiesiog netekau žado. Iki šiol bėga šiurpuliukai atsiminus, kaip Džordana Butkutė paėmė mano ranką ir laikė ją stipriai stipriai, tarsi nenorėjo jos paleisti, o jausti savo rankoje ranką karalienės –  čia jau svajonių riba. Eidama į projektą jau žinojau, kieno komandoje norėčiau atsirasti ir troškiau tik to mokytojo atsisukimo. Dievas mane palaimino, davė man galimybę rinktis, bet aš žinojau, kokiu keliu norėčiau eiti ir kas šiame kelyje mane turėtų lydėti“,- sako mergina, palikdama intrigą, kas vis gi bus tas mokytojas, kuriam pasiseks tokio galingo balso dalyvę turėti savo komandoje.

 

Koks turi būti merginos balsas, priversiantis scenos grandus klauptis prieš merginą ant kelių, ką dėl šios merginos darys kiti mokytojai ir koks bus pačios Karinos German pasirinkimas, pamatyti ir išgirsti bus galima jau šį sekmadienį,  19:30 “Lietuvos balso” laidoje per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.