Paskelbta kas taps „Žmonės 2019” apdovanojimų vedėjais

Paskelbta kas taps „Žmonės 2019” apdovanojimų vedėjais

 

 

Vieni laukiamiausių apdovnojimų metuose – tokią etiketę šou pasaulyje jau spėjo pelnyti ryškiausius ir žinomiausius žmones po vienu stogu suburiantys apdovanojimai „Žmonės“. Po šiek tiek daugiau nei mėnesio, garsiai nuskambėsiantys „Žmonės 2019” apdovanojimai jau paskelbė apie atsinaujinusią koncepciją – iškilmingoje ceremonijoje šį kartą įvertintos ir apdovanotos bus ne tik šou pasaulio žvaigždės.

 

Kitų metų sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyksinčiuose „Žmonės 2019” apdovanojimuose, pagerbtos ir apdovanotos bus kuriančios, keičiančios, savo veikla visuomenę turtinančios, šviečiančios bei teigiamą įtaką darančios iškilios asmenybės, atstovaujančios mokslo, verslo, kultūros, sporto, muzikos ir scenos sritis.

 

Šiandieną šou organizoriai skelbia dar vieną naują žinią – atsinaujinusių apdovanojimų vedėjais taps netikėtas duetas – aktorė, televizijos laidų vedėj, savižudybių prevencijos projektų globėja, dar praėjusiais metais už drąsą kalbėti „Metų žvaigždę“ gavusi Jurgita Jurkutė  bei vienas aštriausių politinių diskusijų žurnalistų Edmundas Jakilaitis.

 

„Simboliška, kad išskirtinį renginį ves išties išskirtinis vedėjų duetas – politikos žurnalistas, diskusinių, pokalbių laidų vedėjas, interviu meistras ir mylimiausia laidų vedėja ne kartą išrinkta aktorė, socialinių projektų globėja. Manome, kad žiūrovams bus didelė staigmena šiuos žmones pamatyti kartu – prie vieno projekto vairo“, – sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

„Nesu didelis pramogų pasaulio specialistas. Politikos – gal šioks toks. Bet visur žmonės yra tokie patys. Ir visur tuštybės užtenka. Kartais net per kraštus lipa tas rėkiantis poreikis atkreipti į save dėmesį… Daug svarbiau gyvenimo šou pastebėti tikruosius didvyrius.“,- sako Edmundas Jakilaitis, kuris įsitikinęs – atėjo laikas įvertinti tuos, kurie keičia visuomenės požiūrį, raidą, laužo stereotipus bei palieka nepaneigiamą vertę Lietuvai.

 

Jog metas žvalgytis ne tik pramogų pasaulio naujienose, bet ir garsiai kalbėti apie svarsbesnes ir didelę žymę žmonių gyvenimuose paliekančias asmenybes įsitikinusi ir Jurgita Jurkutė. Ne vienoje socialinėje iniacityvoje garsiai kalbėti nebijanti moteris atvira – gimus dukrai energijos, džiaugsmo ir šviesos dalijimas tapo daug labiau rezervuotas, tad ir dalyvavimą įvairiuose projektuose renkasi atidžiau nei bet kada anksčiau.

 

„Kaip niekad atidžiai klausau savo širdies, intuicijos ir neretai net pačioms geriausioms socialinėms iniciatyvoms sakau „ne“. Per kelerius pastaruosius metus išsigrynino, kiek, kur ir kada galiu savęs atiduoti. Negali būti visur ir kalbėti apie viską. Kartais sau reikia pasakyti „stop“, nes niekas kitas tavęs neapsaugos“,- atvirai sako Jurgita Jurkutė, tvirtai žinodama, kodėl tapo atsinaujinusių apdovanojimų vedėja.

 

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir tiesiogiai per LNK. Kas taps nominacijų pretendentais bus atskleista jau gruodžio 6 – tuo metu prasidės ir visuotinas žmonių balsavimas portale žmonės.lt.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.