Paaiškėjo keturi geriausi balsai patekę į  „Lietuvos balso“ finalą

Paaiškėjo keturi geriausi balsai patekę į  „Lietuvos balso“ finalą

 

Šiandien sausakimšoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyko grandiozinis „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame varžėsi Monika Marija Paulauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas, Žemaitukai, Paulinos Paukštaitytės ir KAIA duetas, Gabija Lokytė ir Paulina Skrabytė. Dramatiškoje kovoje, projektą paliko du dalyviai – Paulina Skrabytė ir Žemaitukai.

Jau nuo pat pirmų minučių, su nuskambėjusia antra daina, kurią atliko Žemaitukai, arenoje prasidėjo staigmenos – ant vieno kelio priklaupęs Žemaitukų narys Linas Vaitkevičius, pasipiršo savo išrinktajai Rūtai. Tačiau ties tuo, vakaro staigmenos tik prasidėjo.

Išskirtiniu įvaizdžiu nustebino Gražvydas Sidiniauskas – pasirodęs baltu kostiumu ir didžiule skrybele. Dar šiandien į didžiulę avariją, kurioje buvo visiškai sumaitotas automobilis, kuriuo važiavo dalyvis, patekęs Gražvydas, scenoje neparodė nei trupučio baimės ir kūriniu „All by myself“ sužavėjo visą areną. Nors vėliau pripažino, kad kūrinio metu neveikė jo „in ear“ ausinė, tad jam dainuoti teko dar sunkesnėmis sąlygomis.

„Tu esi profesionalas iš didžiosios raidės. Jei sugebėjai dainuoti be „in ear“ ausinės, tik parodo, kad tau jokios reikšmės tai neturi. Jaučiu tau didžiulę simpatiją, vienareikšmiškai tavo balsas yra geriausias vyriškas balsas šiame sezone“,- po pasirodymo kalbėjo Donatas Montvydas.

Paulinos Skrabytės pasirodymas tapo vienu jautriausiu šį vakarą. Savo dainą Paulina skyrė mamai, o kartu su ja dainavo net du chorai, kurie simbolizavo skirtingas kartas, tačiau tą pačią meilę brangiausiam žmogui.

„Taip jautriai ir gražiai, tikiu, kad ir mano mamytė danguje ją išgirdo“,- nesulaikydama ašarų akyse apie Paulinos Skrabytės pasirodymą kalbėjo Džordana Butkutė. Tuo metu verkė tiek pati Paulina, tiek ir publikoje buvusi jos mama.

Pirmą kartą projekte, kartu su dalyviais pasirodė ir jų mokytojai – Donatas Montvydas, Leonas Somovas, Inga Jankauskaitė ir Džordana Butkutė.

Pusfinalio metu įvyko ir ilgai laukta Leono Somovo bei KAIA pirmosios autorinės dainos „Sustoja laikas (Meile)“ premjera. Pirmą kartą atvirai, dainos žodžiuose KAIA prabilo apie didžiulę meilę ir stiprų ryšį su savo vaikinu.

Balsavimas už dalyvius dramatiškai keitėsi po kiekvienos dainos, o po dviejų balsavimo raundų tapo aiškūs pirmieji trys į finalą keliaujantys dalyviai – Monika Marija Paulauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas ir Gabija Lokytė. Pastaroji dalyvė, trečią kartą iš eilės tapo absoliučia balsų lydere. Po paskutinio balsavimo raundo už silpniausią trejetą, prie šių trijų dalyvių prisijungė ir KAIA bei Paulinos Paukštaitytės duetas,  taip pat iškovojusios kelialapį į finalą.

Didysis „Lietuvos balso“ finalas įvyks jau kitą sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje, kurioje dalyviai žada surengti dar galingesnį šou nei šiandien, o mokytojai ir kviestinės žvaigdžės pateikti dar daugiau staigmenų.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.