Neįtikėtini vaikų balsai, šokiai ant kėdžių ir Manto Jankavičiaus repas scenoje – prasidėjo „Lietuvos Balsas. Vaikai!” aklosios perklausos

Neįtikėtini vaikų balsai, šokiai ant kėdžių ir Manto Jankavičiaus repas scenoje – prasidėjo „Lietuvos Balsas. Vaikai!” aklosios perklausos

 

Palangoje trečiadienį prasidėjo itin laukto ir šalyje pirmąjį sezoną pradėsiančio projekto „Lietuvos Balsas. Vaikai!” aklosios perklausos. Per dvi dienas mokytojų kėdes užėmę Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir Monika Marija perklausys daugiau nei šešiasdešimt gražiausių šalies vaikų balsų ir į savo komandas atsirinks po dvylika pačių talentingiausių.

 

Jau pirmąją perklausų dieną, Palangos sporto centre jautėsi išskirtinė nuotaika – mokytojai negalėjo nusėdėti savo vietose, o publika negailėjo plojimų ir susižavėjimo išskirtinio vokalo dalyviams. Kėdėse sėdėję mokytojai drąsiai teigė – kai kurių dalyvių pasirodymai jau po pirmosios savaitės internete rinks milijonus peržiūrų.

 

Pirmą kartą projekte esantis Mantas Jankavičius dėl geriausių balsų buvo pasirengęs panaudoti ne tik savo muzikinius pažadus, bet ir aktorinius gebėjimus ir pripažino, kad dalyviai pranoko visus lūkesčius – išskirtinių balsų tarp mažųjų buvo itin daug.

 

„Aš tiesiog suskydęs. Man šitame pasirodyme nieko netrūko“,- po vieno iš dalyvių kalbėjo nuo kėdės iš susižavėjimo nuslydęs Mantas Jankavičius. Tuo tarpu dėl kitos jaunosios atlikėjos, Mantas nesigėdijo pasinaudoti visais įmanomais įtikinėjimo būdais.

 

„Atsiklaupsiu ant kelių ir prašysiu pasirinkti mane. Nusižeminsiu, bet man tai nerūpi“,- dėl mergaitės savo balsu sudrebinusios visą areną klaupėsi atlikėjas.

 

O norėdamas iškovoti berniuką, kuris scenoje ne tik sužavėjo ypatingu vokalu, bet ir repavimo galimybėmis, privertė mokytojus ir žiūrovus išsižioti, kai scenoje pradėjo repuoti pats.

 

„Sakot man nepatinka repas? Jūs palaukit! Muzikantai, duokit beat‘ą!”,- lipdamas ant scenos šaukė Mantas Jankavičius ir pribloškė visus improvizuotu repo numeriu, norėdamas įrodyti, jog sugeba dainuoti visais įmanomais stiliais.

 

Dar prieš pat filmavimus Mantas Jankavičius pripažino, jog projektą puikiai pažįstantys Donatas Montvydas ir Monika Marija – rimti konkurentai, tad jam teks ypatingai pasistengti.

 

„Su tokia kompanija juokai menki. Prodiuseriai turbūt norėjo šiek tiek pasilinksminti matydami, kaip vaikai renkasi visus mokytojus, išskyrus mane. Tiesą sakant, jei būčiau jų vietoje, rinkčiausi jaunus, gražius ir sėkmingus – kokie mano nuomone ir yra Donatas su Monika ( kad jie koją nusilaužtų ),- juokdamasis apie kolegas kalbėjo Mantas, tačiau užtikrintai įvardino didžiausią savo pranašumą prieš juos, – Neprisimenu nei vieno televizijos projekto, kuriame būčiau likęs antras, tai tiesiog…  Jei kas netyčia norės eiti iki galo ir nugalėti, gali žinoti, kokią kėdę reikia rinktis.“

 

Dar du „aklųjų perklausų“ filmavimai įvyks ir šiandien 15:00 ir 19:00 valandomis, tad visi norintys pirmieji pamatyti tai, ką televizijos žiūrovai išvys tik kitų metų sausį, kviečiami filmavimus stebėti gyvai Palangos sporto centre.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.