Naujuoju „Lietuvos balso“ reporteriu tapęs Ignas Lelys: „Tikėjausi pergalės“

Naujuoju „Lietuvos balso“ reporteriu tapęs Ignas Lelys: „Tikėjausi pergalės“

 

Antrąją Velykų dieną, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kartu su Monikos Marijos šventiniu koncertu, kurį tiesiogiai transliavo ir LNK televizija, įvyko ir didysis „Lietuvos balso“ projekto reporterių finalas. Nurungęs Moniką Šalčiūtę ir Kristiną Radžiukynaitę, naujuoju šeštojo projekto sezono reporteriu buvo išrinktas Ignas Lelys.

 

„Tikėjausi pergalės, nenorėjau tik dalyvauti, ši pergalė man labai svarbi, labai daug reiškia ir man pačiam, mano šeimai ir mano draugams, taip pat ir žmonėms kurie mane labai stipriai palaikė. Merginos buvo labai rimtos konkurentės. Monika turi tiek sekėjų, kiek aš turbūt gyvenime neturėsiu, o jų palaikymas labai svarbus. Kristina, kuri jau dalyvavo Balse, ji jau turėjo publikos palaikymą labai didelį, kas nebalsuotų už mergaitę su ukulėle ir geltona suknele, taip pat ji stirpi aktorė, tad varžovės buvo tikrai rimtos ir rimtai nusiteikusios pergalės neatiduoti labai lengvai“,- sako Ignas Lelys.

 

Vaikinas patikina, kad kovoti dėl pergalės tikrai nebuvo lengva, tad Ignas sugalvojo  būdą, kaip paraginti savo sekėjus balsuoti būtent už jį.

 

„Per Instagram Story paaiškinau, kokie balai už ką bus gaunami, tad prašiau jų dviejų dalykų: balsuoti Facebooke’e ir įsidėti pas save į Story, kad už mane balsuotų kiti. Už tai jiems pažadėjau įrašyti asmeninę video padėką, tai iki šiol tą darau, nes žmonių buvo neįtikėtinai daug ir be jų tikrai nebūčiau laimėjęs“,- išduoda Ignas Lelys.

 

Trečiuoju radistu dažnai vadinamas Ignas juokiasi, kad sunkiausia visos tiesioginės transliacijos dalis buvo tik tuomet, kai jis buvo paskelbtas nugalėtoju.

 

„Sunkiausia buvo pabaigoje tiesioginiame eteryje perskaityti rėmėjus. Kai tau praneša, kad esi laimėtojas, emocijos veržiasi per kraštus, o tu turi nusiraminti ir pirmą kartą tiesiogiai prieš visus žiūrovus dirbti su profesionalu, kuris tai daro 10 metų. Tuo pačiu ir didelė garbė ir didelis stresas“,- apie kolegą Rolandą Mackevičių sako pirmą kartą tiesioginiame televizijos eteryje kalbėjęs Ignas Lelys.

 

Jau eidamas į reporterių atrankas Ignas patikina pasirūpinęs, kad jo planai vasarai iš anksto būtų sudelioti taip, kad laimėjus, šeštojo sezono filmavimams jo grafike vietos tikrai pakaktų.

 

„Susideliojau planus, kad būtų įmanoma  ne tik laimėti, bet ir pilnai šitam darbui atsiduoti“,- patikina socialinių tinklų žvaigždė Ignas Lelys.

 

Lietuvos Balso nugalėtojos Monikos Marijos balandžio mėnesį dar laukia du turo koncertai – Kaune ir Šiauliuose, kuriuose pirmą kartą, naujojo projekto reporterio pareigose darbuosis ir Ignas Lelys.  Abiejuose miestuose, koncertų metų įvyks ir dalyvių atrankos į šeštąjį projekto sezoną, kurios lauks visų talentų, norinčių būti išrinktais gražiausiu šalies balsu.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.