Naglis Bierancas neria į naują LNK televizijos sezoną – taps šokių projekto Meistru

 Naglis Bierancas neria į naują LNK televizijos sezoną – taps šokių projekto Meistru

 

 

Šimtus tūkstančių sekėjų turinti socialinių tinklų žvaigždė, vienas geidžiamiausių šalyje fotografų ir profesionalus šokėjas Naglis Bierancas naująjį LNK televizijos sezoną pradės netikėtame amplua – jis užims stipriausio šalyje šokių projekto „Šokio revoliucija“ Meistro kėdę.

 

 „Labai nudžiugau, jog esu pastebėtas televizijos prodiuserių, kurie dirba su bene didžiausiu muzikiniu projektu šalyje „Lietuvos Balsas”. Jei kažką darau, tai siekiu išpildymo visu 100 procentų, kad nenuvilčiau ne tik su manimi dirbančios komandos, bet ir savęs.  Šis projektas yra visiškai mano sritis. Buvau ne viename šokių projekte vertinamas kitų, o dabar aš vertinsiu šokėjus, labai smagu, kad aš žinau, ką reiškia būti jų kailyje“,- apie naująją rolę televizijoje kalba Naglis Bierancas.

 

Projekto vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius džiaugiasi, kad visas tris Meistrų kėdes užėmė ne tik didžiausi šokių profesionalai, bet ir itin spalvingos asmenybės, projektui suteiksiančios dar daugiau žavesio.

 

„Mums pasisekė suburti išties unikalią  meistrų kompaniją, kuri aprėps visus šokio žanrus ir bus ryški savo įvairove. Esu tikras, kad Naglio Bieranco profesinė patirtis ir išskirtinė asmenybė „Šokio revoliucijos” projektui suteiks spalvų, lig šiol nematytų lietuviškuose ekranuose. Nekantraujame laukdami šio šeštadienio, kuomet „Siemens“ arenoje pradėsime filmuoti pirmąsias projekto serijas“,- sako „Šokio revoliucijos“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Baleto artisto specialybę turintis Naglis Bierancas sako savęs ties vienu šokių stiliumi tikrai neribojantis – per daugiau nei dešimties metų patirtį jam teko išbandyti save tiek modernaus, tiek tautinių, gatvės, ar net pramoginių šokių amplua.

 

„Įgijęs baleto artisto specialybę, išėjau savęs ieškoti kitur. Nemažai mano šokio metų prabėgo teatruose šokant šiuolaikinius šokius, neoklasiką. Taip pat pastatymai miuzikluose ir operose. Vėliau atsirado show dance, comercial jazz, tango. Įvairiuose televizijos projektuose, kuriuose varžiausi kaip šokėjas, teko paraugauti net ir gatvės šokių. Keliavau po pasaulį su Armin Van Buren, o vėliau ir su Nadia Ali  – ten buvo visiškai klubinė kultūra. Šokau net ir valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“, koncertuodavau su įvairiausiais Lietuvos pop muzikos atlikėjais – trumpiau tariant,  stilius, kuriuos teko išbandyti, galėčiau vardinti ir vardinti…“,- apie sukauptą patirtį pasakoja Naglis Bierancas, patikinantis, kad projekte savęs į rėmus tikrai nežada statyti ir čia atstovaus tikrai ne vieną šokių stilių.

 

Į „Šokio revoliuciją“ Naglis ateina su aiškiu tikslu – surasti stipriausią šalyje šokių profesionalą. Meistras įsitikinęs, jog  būtent „revoliucijos“ technologija projekte leis pamatyti, kas yra verčiausias šio titulo. Unikali ir Lietuvos televizijoje dar niekuomet nenaudota daugiau nei šimto dvidešimties kamerų sistema, kiekvieno šokėjo pasirodymą leis pamatyti 360 laipsnių kampu, o laike sustabdyti įspūdingiausi pasirodymų momentai, atskleis tikrąjį šokėjų profesionalumą.

 

„Ieškosiu profesionalo, kuris geba ne tik techniškai atlikti šokio judesius, bet ir kalbėti kūno kalba, rodyti emocijas. Mane žavi, jog į projektą atėję šokėjai rodys tai, ką moka geriausiai ir jiems nereikės kaskart verstis per galvą bandant kitus šokio stilius, kurių galbūt niekada gyvenime nėra bandę. Ypatingai laukiu „revoliucijos“ momento – čia ir atsiskleis viso šokėjo pasirodymo preciziškumas, tikslumas, kuris gali išryškinti ne tik stipriausias savybes, bet ir padarytas klaidas…“,- sako Naglis Bierancas.

 

Pirmieji „Šokio revoliucijos“ projekto filmavimai įvyks jau birželio 15 ir 17 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje, 15 ir 19 valandomis. Visi norintys pirmieji savo akimis išvysti projekto talentus, kviečiami registruotis el. paštu publika@elitaz.lt.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.