Naglis Bierancas apie „Šokio revoliuciją”: „Negaliu patikėti, kad čia tiek stebuklų”

Naglis Bierancas apie „Šokio revoliuciją”: „Negaliu patikėti, kad čia tiek stebuklų”

 

Šį šeštadienį ir pirmadienį Vilniuje vyko naujojo LNK projekto „Šokio revoliucija” atrankų etapo filmavimai. Jų metu visų įmanomų šokių stilių ir amžiaus šokėjai savo gebėjimais scenoje stengėsi sužavėti keturis šokio pasaulio autoritetus, užėmusius tris Meistrų kėdes. Dėl šios galimybės projekto scenoje pasirodė daugiau nei septyniasdešimt pramoginių, hip hop’o, modernaus, baleto, pilvo šokio, show dance ir net pole dance stilių artistų, iš kurių į kitą, dvikovų etapą, pateko vos pusė.

 

Meistrų kėdėse – šimtatūkstantinę sekėjų armiją turinti socialinių tinklų žvaigždė, geidžiamiausias šalies fotografas bei vienas ryškiausių modernaus šokio ir baleto profesionalų Lietuvoje Naglis Bierancas, pasaulinio pripažinimo sulaukusi ir Lietuvos vardą pasaulyje garsinanti daugkartinė pasaulio pramoginių šokių čepionė ir pasaulinių šokių projektų žvaigždė Iveta Lukošiūtė bei Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air” įkūrėjai, 2017 metais „Auksinio scenos kryžiaus” apdovanojimą už šokio spektaklį „Žaidimas baigtas” pelnę choreografai bei šokių profesionalai Airina Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.

 

Filmavimų metu emocijos liejosi per kraštus – dalyviai sukūrė pasirodymus, pribloškusius, sukrėtusius ir net pravirkdžiusius projekto Meistrus. Specialiai į Lietuvą atvežta vaizdo technika su daugiau nei šimtu kamerų, įspūdingiausius šokėjų pasirodymų momentus stabdė laike ir į juos leido pažvelgti 360 laipsnių kampu. Šis, „revoliucija” vadinamas momentas tapo vienu iš svariausių argumentų lėmusių meistrų sprendimą, ar dalyviams leisti keliauti į kitą etapą.

 

Naglis Bierancas po filmavimų neslėpė susižavėjimo – dalyviai pranoko jo lūkesčius ir tų, kurie projektui pasirodžius televizijos eteryje sukrės šokio pasaulį tikrai ne vienas.

 

„Pats daug metų esu šokio pasaulyje, todėl scenoje pamačiau tikrai ne vieną savo pažįstamą. Tačiau nepaisant to, labiausiai mane nustebino nauji ir niekuomet dar nematyti veidai, o ypač jaunimas ir tikrai ne man vienam dėl jų žandikaulis nukrito bet ir kitiems Meistrams. Aš didžiuojuosi, kad galiu būti šitame projekte, vis dar negaliu patikėti, kiek čia stebuklų “,- susižavėjimo neslėpė Naglis.

 

Ir nors scenoje „Metų mylimiausio žmogaus” titulą gavęs Naglis sutiko ne mažai šokių pasaulio kolegų, priimdamas sprendimus pasikliovė tik tuo, ką išvydo pasirodymo metu.

 

„Nesvarbu, kad dalyvį galiu pažinoti iš labai seniai, o galbūt kartu net esame dalyvavę bendruose projektuose, tačiau turiu būti sąžiningas ir vertinti tik tai, ką jis parodo „Šokio revoliucijos” scenoje. Ir šioje vietoje jokių asmeniškumų būti negali”,- įsitikinęs projekto Meistras.

 

Pasibaigus antrankų etapo filmavimams, visi keturi Meistrai sutartinai patikina – projektui pasiekus televizijos eterį, „Šokio revoliucijoje” gims ne viena nauja scenos žvaigždė, kuri nustebins net tuos, kas galvojo, kad scenoje jau matė viską.

 

„Tai, ką pamatėme projekte, parodė kokio aukšto lygio šokėjus turi Lietuva. Kai kurių pasirodymais, technikomis ir sukurtomis „revoliucijomis” buvo sunku patikėti”,- po filmavimų kalbėjo „Low Air” duetas Airina Gudaitė ir Laurynas Žakevičius, kuriems antrino ir dėl šio projekto iš Amerikos į Lietuvą atvykusi Iveta Lukošiūtė.

 

Kitas projekte – dvikovų etapas, kuriame dalyviai suskirstyti į poras kausis savo šokio stiliuje dėl galimybės patekti į kitą etapą. Norintys kovų etapo filmavimus pamatyti jiems dar nepasiekus televizijos eterio, kviečiami liepos 10 ir 11 dienomis filmavimus stebėti gyvai Vilniaus „Siemens” arenoje.  

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.