Nacionaliniuose technikos apdovanojimuose G&G Sindikatas surengs unikalų šou

Nacionaliniuose technikos apdovanojimuose G&G Sindikatas surengs unikalų šou

 

Jau spalio 28 d. Vilniau „Siemens“ arenoje įvyks inovatyviausi metų apdovanojimai „Tech Top 2017”, kuriuose ne tik bus išdalintos apdovanojimų statūlėlės geriausia tapusiai metų technikai, bet ir surengti dar niekur nematyti įspūdingi atlikėjų šou. Pirmieji techniškiausiuose pasirodymuose sužibėsiantys atlikėjai jau paskelbti – tai Inga Valinskienė bei Monika Pundziūtė-Monique. Šiandieną Elitaz prodiuseriai atskleidžia ir dar vieną vardą – unikalų šo, būtent šiems apdovanojimams, sukurs ir G&G Sindikatas.

 

„Visą TechTop veiksmą konstruojame principu technologijos ir gamta. Šias dvi iš pirmo žvilgsnio priešingas puses simboliškai atspindės tiek renginio scenografija, tiek atlikėjų pasirodymai, atstovaujantys tam tikrą pusę. Kai kurie pasirodymai taps jungiamąja grandimi – toks bus ir G&G Sindikato šou,  kuriame bus vaizduojamas šiuolaikinis žmogus, dabarties mieste, puikiai gyvenantis su ateities vizija, kuriam netrukdo stikliniai dangoraižiai. Grupė pasirodys ypatingoje scenografijos lokacijoje, sukurtoje imituojant žalią, jaukų parką vidury miesto“,- grupės pasirodymo detales atskleidžia vienas Elitaz prodiuserių, režisuojančių šou – Šarūnas Kirdeikis.

 

Tuo tarpu pati grupė sako, jog šiame šou jie išliks tokie, kokie ir yra iš tikrųjų, todėl pasirodymo tema labai artima jų pačių kasdienybei. Ar grupės nariai patys domisi technologinėmis inovacijomis? „Taip, technika mums patinka, ypač tokia, kurios naudojimui nereikia perskaityti naudojimosi instrukcijos.  Dažniausiai neskaitome nieko ir būna, kad po metų ar kelių, kažkas netyčia parodo ar pasako apie kokią nors skalbimo mašinos ar orkaitės super patogią funkciją, kurios nežinojome  ir tikrai nesinaudojome.“,- juokdamiesi apie savo santykį su technika sako grupės vyrai.

 

Tech Top šou, trečius metus iš eilės, čia dalyvaujantiems atlikėjams suteikia galimybę, savo pasirodymą nukelti į aukštesnį inovatyvų lygmenį, pasitelkiant naujausius technologinius sprendimus. Tuo tarpu G&G Sindikatas, turėdamas neribotas technologines galimybes savo pasirodyme, sako, kad norėtų…patys jame sudalyvauti, tiesa, būtent iš žiūrovo perspektyvos. „Norėtume kada nors gyvai patys pamatyti ir sudalyvauti, kaip žiūrovai Sindikato koncerte. Tobula inovacija būtų, jei pavyktų nusikelti laiku į kurį nori grupės pasirodymą…“,- fantazuoja grupės nariai, tačiau greitai grįžta į realybę ir patikina, jog svarbiausi technologiniai sprendimai būtent jų pasirodyme bus sukoncentruoti į šviesos, garso bei vaizdo sprendimus.

 

„Ant scenos būsime tikrai mes, o ne mūsų hologramos ar klonai“,- juokdamasis sako Sindikatas, kviesdamas savo gerbėjus gyvai pamatyti jų kuriamą šou, jau spalio 28 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Kartu su įspūdingu G&G Sindikato, Ingos Valinskienės, Monique bei kitų žinomų atlikėjų pasirodymais, žiūrovai turės galimybę išvysti ir unikalią, pirmą kartą arenos prieigose surengsimą inovacijų ir technologijų parodą, kurios lakytojai galės ne tik susipažinti su įvairiais technologijų išradimais, bet ir gyvai pamatyti, kaip atrodys technologinė ateitis.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.