Montvydas apie Dž. Butkutę „Lietuvos balso“ laidoje: „Ji legenda ir jai nereikia nieko įrodinėti“

Montvydas apie Dž. Butkutę „Lietuvos balso“ laidoje: „Ji legenda ir jai nereikia nieko įrodinėti“

Šį sekmadienį televizijos eterį pasiekė populiariausio projekto šalyje „Lietuvos balso“ ketvirtoji aklųjų perklausų laida. Šį kartą žiūrovus nustebino ne tik unikalaus balso tembro laidos dalyviai, bet ir patys mokytojai, kurių kova dėl norimų balsų peraugo ne į vieną konfliktą.

 

Su didesniais sunkumais laidoje susidūrė ir Džordana Butkutė. Scenos karalienei nepadėjo net visiems netikėtumu tapę maldavimai į savo komandą pasikviesti Editą Bodrovaitę – Rukienę, dėl kurios ji visais būdais kovojo su Inga Jankauskaite.

 

„Labai norėjau, kad ji būtų mano komandoje. Todėl visais įmanomais būdais bandžiau ją prikalbinti. Pati savimi netikėjau, kad kada nors galėsiu taip prašyti, vos ne maldaudama, kad ji ateitų pas mane. Net žmonės salėje jautė, kad čia man skirta dalyvė, bet jai labiau patiko Inga…“, –  nusivylusi kalbėjo Džordana.

 

Laidoje netikėtu tapo ir dar vienos dalyvės sprendimas. Pati save karalienė vadinanti dalyvė Gerda Zaptoriūtė, siužete visaip įtikinėjusi, jog Džordana yra jos etalonas ir jai reikalingas tik jos atsisukimas, atsisukus visiems keturiems mokytojams, ilgai negalvojusi nubėgo į Donato Montvydo komandą. Paklausta, kodėl taip išgyrusi Džordaną, sprendimo metu pasirinko Donato komandą, Gerda pateikė ne vieną kartą iš dalyvių jau girdėtą atsakymą: „Nežinau, tiesiog klausiau savo širdies“. Nei vieno iš dalyvių širdis laidoje nekuždėjo Džordanos vardo, todėl per ketvirtąją laidą scenos karalienė negavo nei vieno dalyvio.

 

Donatas Montvydas sako, kad Džordana Butkutė savo komandos dalyviams gali pasiūlyti daug daugiau, nei dalyviai įsivaizduoja, nes jos patirtis scenoje, dalyviams turėtų būti neįkainojama.

 

„Džordana yra legenda, jai tikrai nereikia nieko įrodinėti. Mums, mokytojams, reiktų tik pavydėti hitų, kuriuos ji turi. Su jos patirtimi mes nė vienas negalėtume lygintis. Gali būti be galo talentingas atlikėjas, bet visiškai neturėti sceninės patirties. Būtent ne per vieną dešimtį metų scenoje sukauptas žinias Džordana ir gali pasiūlyti“,- komplimentų scenos karalienei negaili Donatas Montvydas.

 

Ar Džordanai Butkutei pavyks atsitiesti penktojoje laidoje ir į savo komandą pritraukti tuos balsus, kurių norės visi mokytojai,  pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.