Monique pasirodymas „Tech Top 2018” : „Su savo drabužiu jaučiuosi tarsi visai be rūbų“

Monique pasirodymas „Tech Top 2018” : „Su savo drabužiu jaučiuosi tarsi visai be rūbų“

 

Liko dvi dienos iki šį šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiančio inovatyviausio metų šou – nacionalinių technikos apdovanojimų „Tech Top 2018”. Įspūdinga inovacijų ir technologijų paroda, žinomiausi pramogų pasaulio veidai ir futuristinis šou, žiūrovams leis pažvelgti į technologijų ateitį. Antrus metus iš eilės, pirmą kartą naudojamoje inovatyvioje LED scenoje, nepamirštamą pasirodymą sukurs ir Monique.

 

Atlikėja žada įspūdingą šou, kuriame ji bus visiškai kitokia, nei žiūrovas ją įpratęs matyti

 

 „Savo koncertuose aš esu aš, o „Tech Top“ apdovanojimuose mes koncentruosimės į neoninę tematiką, į futuristiką, bus daug šaltesnis pasirodymas ir mano pačios personažas. Bus daug judesio, daug šokėjų, labai stipri choreografija. Taip pat ir nauja, ką tik išėjusi mano daina, kuri yra visai kitokia, nei klausytojas įpratęs girdėti“,- apie savo pasirodymą pasakoja Monique. Neįprastame sau personaže pasirodysianti atlikėja, pirmą kartą gyvai atliks naujausią, neseniai išleistą kūrinį „Planai“.

 

Nepamirštamas žada būti ne tik Monique kurtas šou, bet ir jos įvaizdis scenoje. Atlikėjų įvaizdžiu „Tech Top 2018” rūpinasi ekstravagantiškų kostiumų nebijanti stilistė Milda Metlovaitė, kuri Monique pasirodymui kuria itin provokuojantį drabužį.

 

„Kurdami atlikėjos kostiumą, bendradarbiaujame su prekės ženklu „Smooth Confess“  – jie iš specialaus latekso atlikėjai gamina drabužį, kuris net nėra siuvamas, o lydomas ir sujungiamas specialia technologija“,- išduoda stilistė, intriguodama, jog kartu su ja scenoje pasirodysiantys šokėjai taip pat nustebins – vaikinai dėvės lateksinius sijonus.

 

„Tas drabužis, kaip antra oda, todėl atrodo, kad iš vis esu be rūbų. Daugiau detalių nenoriu atskleisti, pamatysite patys. Bet tai atrodys tikrai įspūdingai“,- intriguoja atlikėja.

 

Kokį reginį sukurs Monique ir kitos šou dalyvausiančios žvaigždės – visi norintys išvysti gyvai, galės tai padaryti jau lapkričio 10 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Įsigiję bilietą į „Tech Top 2018” šou, turės galimybę išvysti ir įspūdingą arenoje įsikūrusią technologijų parodą, kurioje patys naujausi išmanieji įrenginiai ir dar niekur nematytos technologijos. Pamatyti šou galimybę turės ir televizijos žiūrovai – lapkričio 13 dieną, jis pasirodys LNK televizijos eteryje.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.