Monikos Marijos ture šeštasis „Lietuvos balso“ sezonas ieškos naujų talentų

Monikos Marijos ture šeštasis „Lietuvos balso“ sezonas ieškos naujų talentų

 

Jau šiandieną, Marijampolėje prasidės ilgai lauktas „Lietuvos Balso“ nugalėtojos Monikos Marijos koncertinis turas, kartu su Vilniaus Bigbendu, Elitaz muzikos grupe ir gražiausiais penktojo sezono balsais. Išskirtinius ir publikos išsiilgtus pasirodymus, kartu su geriausiu šalies balsu tituluota Monika Marija kurs ir Gražvydas Sidiniauskas, Vilius Popendikis, Žemaitukai, Paulina Paukštaitytė, Kristina Radžiukynaitė ir Gabija Lokytė.

 

Kartu su turu, kovo ir balandžio mėnesiais po Lietuvą keliaus ir kūrybinė „Lietuvos balso“ projekto komanda, skelbianti atrankas į naująjį šeštąjį projekto sezoną. Kiekviename mieste, į kurį atvyks turas, prieš pat koncertą, visi norintys yra kviečiami parodyti savo balsus projekto komandai, kurie išrinktuosius pakvies dalyvauti jau šią vasarą įvyksiančiose naujojo sezono aklosiose perklausose.

 

„Dalyvauti verta, net jei nelaimi projekto – tai faktas. Man pats didžiausias laimėjimas buvo projekto metu  atrasti žmonės, kurie po finalo mane ypatingai palaikė – gavau tiek daug žinučių iš visiškai nepažįstamų žmonių, kurie žinau ateis ir į mano koncertus“,- vis dar dvejojantiems dėl dalyvavimo atrankose pataria antrosios vietos laimėtoja Gabija Lokytė, kuri kartu su turu keliaus po visą Lietuvą.

 

„Čia ne tas žodis ar verta, čia neverta neiti į jį, jei tik turi sugebėjimus dainuoti. Žmonėms apsiverčia gyvenimas 100 proc, jei tik atiduoda visas pastangas. Visas kolektyvas mylintis, visi draugiški, visi profai, kurie dalinasi dar ir savo patirtimi. Kur tu tai rasi? Tokie kursai, kur mokintų sceninės raiškos, vokalo technikos ar šiaip būti įdomiu žmogumi kainuotų tūkstančius, o čia – nemokamai, reikia tik norėti ir pasirinkti tinkamą kryptį. Kada jaunas vokalistas turi galimybę pasirodyti arenoje ? Gal po 20 metų sukauptos patirties? Ar verta tiek laukti?  Mes vestuviniai muzikantai, jau buvom pradėję taikytis su tuo, kad visą gyvenimą ten ir grosime, be ne, dabar mes kieti, mes paklausūs, žmonės fotografuojasi, gerbia, myli, o kai tokia atmosfera – darbas gali virsti atostogomis“,- šypsodamiesi atvirai būsimiems dalyviams pataria kartu su turu po visą Lietuvą keliausiantys Žemaitukai.

 

Apie vertingas patirtis projekte kalba ir atlikėja KAIA, kuri muzikos pasaulyje tikrai nebuvo naujokė.  „Dalyvauti vienareikšmiškai verta. Tačiau reikia nepamiršti ir pasiruošti tam, kad dalyvavimas bus įtemptas, nes viskas vyksta labai greitai –  per labai trumpą laiko tarpą vyksta labai daug įvykių. Filmavimai vyksta kiekvieną savaitę ir ruoštis jiems tikrai reikia, tad natūralu, kad tai tampa tavo prioritetiniu darbu, o to darbo tikrai bus“,- patikina KAIA, kuri projekte, kartu Leonu Somovu gavo galimybę išleisti pirmąjį jų bendrą kūrinį. Prie koncertinio turo KAIA prisijungs kovo 23 dieną Kėdainiuose, balandžio 2 dieną Klaipėdoje, balandžio 27 dieną Šiauliuose ir balandžio 30 dieną Kaune.

 

Kiti turo koncertai ir atrankos į šeštąjį sezoną įvyks kovo 8 dieną Plungėje, o balandžio 6 dieną Alytuje. O jau šį vakarą, 18 valandą, įspūdingas Moniko Marijos turo koncertas įvyks Marijampolės Kultūros centre.

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.