Monikos Marijos pasirodymas Eurovizijos finale pateiks staigmenų

Monikos Marijos pasirodymas Eurovizijos finale pateiks staigmenų

 

Monika Marija, nuo pat „Eurovizijos“ atrankų pradžios, galingu balsu sužavėjusi ne tik komisijos narius, bet ir žiūrovus, kartu su užtikrintu palaikymu  žengia į didžiąją „Eurovizijos“ finalo sceną.

 

Pusfinalyje išklausiusi komisijos liaupses dainai ir išskirtiniam vokalui, finalui atlikėja žada pateikti staigmenų ir į pasirodymą įnešti daugiau scenografinių detalių.

 

„Scenografija truputį keisis, panaudosime rekvizitą, kuris papildys mūsų idėją ir, tikimės, padės dar geriau suprasti dainą ir jos nešamą svarbią žinią“,- neišduodama visų pasirodymo detalių sako Monika Marija.

 

Ar finale, tris kartus įvaizdį keitusi atlikėja, pakeis jį ir ketvirtą kartą, Monika Marija kol kas išduoti nenori, tačiau ji tikra, kad šiame etape, klausytojui svarbiausia turėtų būti tikrai ne tai.

 

„Galų gale tai nėra stiliaus konkursas, tai  yra balso ir dainos konkursas, tad į juos ir reikėtų kreiptį didžiausią dėmesį“,- sako atlikėja.

 

Paskutinė savaitė prieš didįjį finalą Monikai Marijai nėra paprasta – ji ne tik pradėjo savo koncertinį turą po Lietuvą ir šią savaitę spėjo apsilankyti net dvejuose miestuose, tačiau iki pat sekmadienio neturi ir nei vienos laisvos dienos, kuomet nepasirodytų renginiuose ar koncertuose.

 

„Neturiu žodžių… Vakar buvo kažkas nerealaus, dar niekada gyvenime taip nesijaučiau”,- emocijų po pirmųjų turo koncertų neslėpė Monika Marija. Sausakimšose salėse Marijampolėje ir Plungėje, atlikėja klausytojus užbūrė dvi valandas trunkančiu muzikiniu pasakojimu ir gyvos muzikos šou, kurį užbaigė negirdėtu „The Truth” atlikimu su Vilniaus Bigbendu.

 

Dėl įtempto koncertinio grafiko atlikėja tikrai nesibaimina, ji tikra – jaučiant tokį stiprų norą būti scenoje ir atiduoti visą save klausytojams, bemiegės naktys ar laiko neturėjimas poilsiui tampa nesvarbūs dalykai.

 

„Kai nori – viską galima spėti. Nuo savo veiklos aš kaifuoju, su muzikantais dirbame labai draugiškai, tad be galo laukiu kiekvienos repeticijos ir pasirodymo. Galbūt pavargstu fiziškai, bet emociškai – priešingai, iš žmonių „pasikraunu” dar daugiau energijos“,- entuziastingai sako atlikėja.

 

Savo pasiruošimu pirmajam koncertiniam turui ir jo užkulisiais Monika Marija su savo gerbėjais pasidalino ir naujausiame vaizdo įraše.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.